Skocz do zawartości

Event TURNIEJ EKIP Z 25 POZIOMEM


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Strumol napisał:

Kochana adminstratorka chciała napisać, że youtuber Wojtek Tasmania zajeb** pomysł od innego Youtubera jakim jest Arnold Boczek ( dla znajomych Hamsik), który odbywał się na valiu* pod nazwą "turniej żuli 2vs2". Pozdrawiam

 

ale żeś zabłysnął tym strumolem

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Strumol napisał:

Kochana adminstratorka chciała napisać, że youtuber Wojtek Tasmania zajeb** pomysł od innego Youtubera jakim jest Arnold Boczek ( dla znajomych Hamsik), który odbywał się na valiu* pod nazwą "turniej żuli 2vs2". Pozdrawiam

 

Ta ciekawe kto wpadł 2 lata temu na taki pomysł na valiumie co? A i podpowiem nie był to Blass :) 
 

Edytowane przez Wojciaszko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Bransoleta kolczyki z kości są dozwolone? Ślub między postaciami które uczestniczą i przedmioty ślubne dozwolone? 

Edytowane przez xNx
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, xNx napisał:

Bransoleta kolczyki z kości są dozwolone? Ślub między postaciami które uczestniczą i przedmioty ślubne dozwolone? 

Przedmioty ślubne działają tylko w PVM

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Endymion napisał:

Zablokowane na mapie.

Proponuję dodać puste klatki transportowe do dropu z jakichś szkat w weekend bo dla niektórych to może być spora inwestycja XDD

Odnośnik do odpowiedzi

Hej @Użytkownik

z powodu braku zapisów (a do Turnieju zostało niewiele czasu) postanowiłam podjąć parę decyzji, a przede wszystkim baaardzo poprosić Was o dyskusję i radę :)  

Co Waszym zdaniem byłoby warte zmiany? Modyfikacja nagród? Zmiana wymagań - na przykład bez peta z IS? 
Bardzo proszę o podsunięcie pomysłów i dyskusję! Jestem pewna, że wspólnymi siłami znajdziemy złoty środek i pobawimy się na turnieju :peepoLove:

  • Super 2
  • Wrr 1
  • +1 1
  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Madzix napisał:

Hej @Użytkownik

z powodu braku zapisów (a do Turnieju zostało niewiele czasu) postanowiłam podjąć parę decyzji, a przede wszystkim baaardzo poprosić Was o dyskusję i radę :) 

Co na ten moment wiem NA PEWNO, to że Turniej zostanie przełożony (tzn. czas zapisów będzie wydłużony), oraz że zmniejszymy składy do 3 postaci, gdyż po rozmowach z graczami, wiem, że trudno jest skleić ekipę 5 osób. To zupełnie zrozumiałe. 

Co Waszym zdaniem byłoby warte zmiany? Modyfikacja nagród? Zmiana wymagań - na przykład bez peta z IS? 
Bardzo proszę o podsunięcie pomysłów i dyskusję! Jestem pewna, że wspólnymi siłami znajdziemy złoty środek i pobawimy się na turnieju :peepoLove:

moim zdaniem wgl nie powinno być isu na tym turnieju bo to przeciez "turniej zuli" a zuli nie stać na isa ;p

 

  • +1 5
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.