Skocz do zawartości

Event TURNIEJ EKIP Z 25 POZIOMEM


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

a ogolnie najlepiej by było jakby mozna było uzywać tylko "drewnianego" eq na 1 lvl zadnych petów domowych isu itp tylko to co sie wymixuje + odpały boga smoków fioletowa zielona potka i dłonie kryta i szycia

a no i kd max +4

Odnośnik do odpowiedzi

Z petami domowymi może być problem, gdyż są gracze, którzy je JUŻ przygotowali. Wyłączenie ich używania w tym momencie byłoby mocno nie fair :( 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Madzix napisał:

Z petami domowymi może być problem, gdyż są gracze, którzy je JUŻ przygotowali. Wyłączenie ich używania w tym momencie byłoby mocno nie fair :( 

ten pet domowy to nie jest duzy koszt tak naprawde plus latają aktualnie na wołaj do sprzedania co chwile jakis jest. Ewentualnie ten pet domowy niech zostanie ale zadnego isu

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Meizu napisał:

Możliwe, że większość czeka do końca zapisów. Z jakiej racji każdy miały się zapisywać x czasu przed.

Oczywiście, że to możliwe. Edytuję temat i to zaznaczę, bo mamy tego świadomość. Nie zmienia to jednak faktu, że jesteśmy 4 dni przed zamknięciem zapisów, a chętnych jest okrągłe 0 :PepeWhy:

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Madzix napisał:

Oczywiście, że to możliwe. Edytuję temat i to zaznaczę, bo mamy tego świadomość. Nie zmienia to jednak faktu, że jesteśmy 4 dni przed zamknięciem zapisów, a chętnych jest okrągłe 0 

nikomu sie poprostu nie chce inwestować tyle wonów w postać którą potem wywalą do kosza nie mowiąc juz o tym ze nie mają jak ekipy znalezc. Turniej 2vs2 byłby najlepszym rozwiązaniem ale tak jak pisałem ja czy inni bez zadnego isu pasywek tylko eq to co sie wymixuje i ewentualnie ta małpa chociaz to tez tak srednio bo to jednak spory odpał.

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, nagroda nie oddaje w 70/80% w stosunku do tego co trzeba włożyć, jednakże co z tymi graczami, którzy już się przygotowali w jakikolwiek sposób już do tego turnieju, stosując się do regulaminu. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Elendil napisał:

to juz nie są te czasy metinka kiedy to sie siedzi w 15 osob na ts ekipami i wiekszość graczy jednak gra "solo"

Jednak, gdyby nagrody choć w połowie oddały koszta na pewno by było więcej chętnych. Przy czym średni koszt wytworzenia takiej postaci to 40w przy obecnych cenach rynkowych.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Meizu napisał:

Jednak, gdyby nagrody choć w połowie oddały koszta na pewno by było więcej chętnych. Przy czym średni koszt wytworzenia takiej postaci to 40w przy obecnych cenach rynkowych.

no tak sama małpa to pewnie coś koło 15-20 won 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Meizu napisał:

Jednak, gdyby nagrody choć w połowie oddały koszta na pewno by było więcej chętnych. Przy czym średni koszt wytworzenia takiej postaci to 40w przy obecnych cenach rynkowych.

to co 10k SM na łebka za top1 i można się bić :D 

 

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Madzix napisał:

Hej @Użytkownik

z powodu braku zapisów (a do Turnieju zostało niewiele czasu) postanowiłam podjąć parę decyzji, a przede wszystkim baaardzo poprosić Was o dyskusję i radę :) 

Co na ten moment wiem NA PEWNO, to że Turniej zostanie przełożony (tzn. czas zapisów będzie wydłużony), oraz że zmniejszymy składy do 3 postaci, gdyż po rozmowach z graczami, wiem, że trudno jest skleić ekipę 5 osób. To zupełnie zrozumiałe. 

Co Waszym zdaniem byłoby warte zmiany? Modyfikacja nagród? Zmiana wymagań - na przykład bez peta z IS? 
Bardzo proszę o podsunięcie pomysłów i dyskusję! Jestem pewna, że wspólnymi siłami znajdziemy złoty środek i pobawimy się na turnieju :peepoLove:

1. W mojej opinii i osób które nie przygotowywały się na ostatnią chwilę jest to giga słabe, gotowe składy, gotowe pety, postacie, kupione kostiumy z ISa, expione i przenoszone klatkami pety, kupione pety premium z ISa nagle okaże się, że niepotrzebnie.
Niestety 5 nie jest podzielne bez reszty przez 3 więc 2 osoby zostają na lodzie, do tego prawdopodobnie kilka postaci nadaje się z góry do usunięcia bo zmienią sie zamysły na kompozycje.

Jak to uczciwie rozwiązać skoro rozwoju postaci,, poświęconego już czasu na strategie, expienie petów, mieszanie eq ani kosztów się już nie cofnie a postaci tych już nie można nawet sprzedać bo skrzynka lv30+ 


Niby jesli więcej osób ma skorzystać to na plus szkoda, że info tak późno kilka dni przed końcem zapisów i Ci co już są przygotowani dostają środkowy paluch.
 

2. Obecnie nagroda to 2k SM na łebka (wartość 15 won), z własnej postaci, której koszt wyszedł mnie skromne 40w nawet mając pewność wygranej od początku jestem skazany na strate 25w ale nie chodziło o nagrodę a o wspólną zabawę z ekipą, którą teraz trzeba rozmontowywać.

3.Żeby nie było pustych zapisów można było zrobić ukryte posty z zapisami i wtedy nie było by czekania przez wszystkich do ostatniej chwili, składy tajne aż do dnia turnieju gdzie jest pokazana drabinka żeby już ludzie nie kombinowali z ekwipunkiem.

Edytowane przez OSEK
Odnośnik do odpowiedzi

Napisze to co na dsc - Zmniejszyć drużyny do 3 osób, zostawić peta domowego, wyrzucić cały odpał isoweski lub zostawić same kostiumy z ISu (koszt 700sm) wydłużyć zapisy o jakieś 2 tygodnie żeby ludzie którzy się namyślą po zmianach mieli czas i ogarnąć sobie konto, i skład jeśli nie mają jak po przez temat na forum/dsc.

Subiektywna opinia:)

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, OSEK napisał:

1. W mojej opinii i osób które nie przygotowywały się na ostatnią chwilę jest to giga słabe, gotowe składy, gotowe pety, postacie, kupione kostiumy z ISa, expione i przenoszone klatkami pety, kupione pety premium z ISa nagle okaże się, że niepotrzebnie.
Niestety 5 nie jest podzielne bez reszty przez 2 więc 2 osoby zostają na lodzie, do tego prawdopodobnie kilka postaci nadaje się z góry do usunięcia bo zmienią sie zamysły na kompozycje.
W tym momencie postaci tych już nie można nawet sprzedać bo skrzynka postaci lv30+ 

Niby jesli więcej osób ma skorzystać to na plus szkoda, że info tak późno kilka dni przed końcem zapisów i Ci co już są przygotowani dostają środkowy paluch.

2. Obecnie nagroda to 2k SM na łebka (wartość 15 won), z własnej postaci, której koszt wyszedł mnie skromne 40w nawet mając pewność wygranej od początku jestem skazany na strate 25w ale nie chodziło o nagrodę a o wspólną zabawę z ekipą, którą teraz trzeba rozmontowywać.
 

jest to giga słabe jak napisałeś ale pomyśl sobie co to bedzie za turniej jak wystartują 3-4 ekipy. Na starcie juz mozna rozdać nagrody i do domu

 

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda jest taka, że większość ludzi którzy grają i mogą sobie na taki turniej pozwolić i na wydanie 40w jest garstka a ile osób chętnych byłoby kiedy byłby to faktyczny turniej żuli? Mnóstwo

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, OSEK napisał:

1. W mojej opinii i osób które nie przygotowywały się na ostatnią chwilę jest to giga słabe, gotowe składy, gotowe pety, postacie, kupione kostiumy z ISa, expione i przenoszone klatkami pety, kupione pety premium z ISa nagle okaże się, że niepotrzebnie.
Niestety 5 nie jest podzielne bez reszty przez 2 więc 2 osoby zostają na lodzie, do tego prawdopodobnie kilka postaci nadaje się z góry do usunięcia bo zmienią sie zamysły na kompozycje.
W tym momencie postaci tych już nie można nawet sprzedać bo skrzynka postaci lv30+ 

Niby jesli więcej osób ma skorzystać to na plus szkoda, że info tak późno kilka dni przed końcem zapisów i Ci co już są przygotowani dostają środkowy paluch.

2. Obecnie nagroda to 2k SM na łebka (wartość 15 won), z własnej postaci, której koszt wyszedł mnie skromne 40w nawet mając pewność wygranej od początku jestem skazany na strate 25w ale nie chodziło o nagrodę a o wspólną zabawę z ekipą, którą teraz trzeba rozmontowywać.
 

+1 dla tego pana, co z dwoma osobami, które zostały wykluczone przez zmianę regulaminu 

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Madzix napisał:

Hej @Użytkownik

z powodu braku zapisów (a do Turnieju zostało niewiele czasu) postanowiłam podjąć parę decyzji, a przede wszystkim baaardzo poprosić Was o dyskusję i radę :) 

Co na ten moment wiem NA PEWNO, to że Turniej zostanie przełożony (tzn. czas zapisów będzie wydłużony), oraz że zmniejszymy składy do 3 postaci, gdyż po rozmowach z graczami, wiem, że trudno jest skleić ekipę 5 osób. To zupełnie zrozumiałe. 

Co Waszym zdaniem byłoby warte zmiany? Modyfikacja nagród? Zmiana wymagań - na przykład bez peta z IS? 
Bardzo proszę o podsunięcie pomysłów i dyskusję! Jestem pewna, że wspólnymi siłami znajdziemy złoty środek i pobawimy się na turnieju :peepoLove:

Moim zdaniem najlepiej byloby zrobic turniej bez IS,petow i legendarnych kamieni. Wtedy normalny gracz mialby realne szanse z ludzmi z "TOPKI" ktorzy wyposaza swoje postacoie od A do Z.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, OSEK napisał:

1. W mojej opinii i osób które nie przygotowywały się na ostatnią chwilę jest to giga słabe, gotowe składy, gotowe pety, postacie, kupione kostiumy z ISa, expione i przenoszone klatkami pety, kupione pety premium z ISa nagle okaże się, że niepotrzebnie.
Niestety 5 nie jest podzielne bez reszty przez 2 więc 2 osoby zostają na lodzie, do tego prawdopodobnie kilka postaci nadaje się z góry do usunięcia bo zmienią sie zamysły na kompozycje.
W tym momencie postaci tych już nie można nawet sprzedać bo skrzynka postaci lv30+ 

Niby jesli więcej osób ma skorzystać to na plus szkoda, że info tak późno kilka dni przed końcem zapisów i Ci co już są przygotowani dostają środkowy paluch.

2. Obecnie nagroda to 2k SM na łebka (wartość 15 won), z własnej postaci, której koszt wyszedł mnie skromne 40w nawet mając pewność wygranej od początku jestem skazany na strate 25w ale nie chodziło o nagrodę a o wspólną zabawę z ekipą, którą teraz trzeba rozmontowywać.
 

Szkoda zatem, że nie pojawiło się żadne zgłoszenie. Zostały 4 dni do końca zapisów, a chętnych jest 0, zatem musisz zrozumieć, że jakoś temat musiałam poruszyć. Jeżeli faktycznie pojawią się tu wpisy od przygotowanych już 5 osobowych ekip, które po prostu zwlekały z zapisem to nie będziemy nikomu robić pod górkę. 

Jedyne czego chcę, to znaleźć złoty środek, który pozwoli na zorganizowanie zaplanowanego turnieju :) 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Berlin napisał:

Moim zdaniem najlepiej byloby zrobic turniej bez IS,petow i legendarnych kamieni. Wtedy normalny gracz mialby realne szanse z ludzmi z "TOPKI" ktorzy wyposaza swoje postacoie od A do Z.

Oczywiście, że tak, ale co z osobami które to już zrobiły?

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Meizu napisał:

Oczywiście, że tak, ale co z osobami które to już zrobiły?

no dobra to skoro zrobiłeś ekipe i wydałeś tą kase to dlaczego jest 0 zgłoszeń jak Madzix pisze?

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Madzix napisał:

Szkoda zatem, że nie pojawiło się żadne zgłoszenie. Zostały 4 dni do końca zapisów, a chętnych jest 0, zatem musisz zrozumieć, że jakoś temat musiałam poruszyć. Jeżeli faktycznie pojawią się tu wpisy od przygotowanych już 5 osobowych ekip, które po prostu zwlekały z zapisem to nie będziemy nikomu robić pod górkę. 

Jedyne czego chcę, to znaleźć złoty środek, który pozwoli na zorganizowanie zaplanowanego turnieju :) 

Przecież to oczywiste, że obecna forma zapisów faworyzuje osoby zapisujące sie jako ostatnie, wystarczyło zrobić żeby posty z zapisami były ukryte dla użytkowników i wtedy nie było by czekania przez wszystkich do ostatniej chwili.
Składy zna tylko administracja aż do dnia turnieju gdzie jest pokazana drabinka żeby już ludzie nie kombinowali z ekwipunkiem itp.

 

Edytowane przez OSEK
  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.