Skocz do zawartości

Event Świąteczny Konkurs na SM!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu Bożego Narodzenia przesyłam Wam życzenia:

Świąt spędzonych w gronie przyjaciół, smacznego opłatka,
prezentów od groma, pachnącej choinki,
I niech Gwiazda Betlejemska prowadzi Was do lepszego jutra.

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Coś miłego, chciałbym wam podziękować za to że mam gdzie spędzić czas. 

Miałem wypadek w pracy przy wysokich napięciach spadł mi na plecy element i złamał mi grzbiet kręgosłupa.

Niby nic poważnego, ale człowiek jest uziemiony na minimum 3 miesiące, tak więc każdą wolną chwilę spędzam na ubijaniu metków. 

Jak i bossów na dungach, zielone fasole przy ulepszaniu matowej potrafią człowieka zdenerwować.

 

Dziękuję wam za poświęcony czas na opiekę nad serwerem, super rozgarnięta i regulowaną gospodarkę serwera.

Mam nadzieje że święta jak i nowy rok odbędą się bez niespodzianek na serwerze.

I oby resztka tego jak i nowego roku była dla was miła i spokojna w tych trudnych dla nas czasach.

Gdzie każdy jest wystawiany na próbę w codziennych zmaganiach ze światem. (troszkę za głęboko poleciałem, ale tak pisałem na jednym tchu )

  • Trzymaj się 2
Odnośnik do odpowiedzi

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGOO ! gram na tym serwerze jakieś 2 miesiące i mogę spokojnie stwierdzić ze jest on najlepszym na jakim grałem. fajna atmosfera dużo graczy administracja tez świetna. ciągle cos się dzieje, mega się jaram i myślę ze będę jeszcze długo tu grał. oby serwer rozwijał się tak dalej :DDDD 

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Choinki świecącej, gwiazdy błyszczącej.Pysznej kolacji i sylwestrowej libacji.Gwiazdora trzeźwego, kaca ogromnego,wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń.

Edytowane przez Seba12
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Coby się Wom darzyły konie z biołymi nogami,

Cobyście orali śtyroma pługami,

Jak nie śtyroma – to trzoma,

Jak nie trzoma – to dwoma,

Jak nie dwoma – to jednym,

Ale co godnym!

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.