Skocz do zawartości

Event Świąteczny Konkurs na SM!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Wesołych świąt, dużo wonów,

Gry bez zgonów 

pięknej szamanki, kowala który nie pali

 zbrojni 5x 15  z czarnej stali. 

Zdrowia, pomyślności

pysznej rybki i na sprzedaż ości 

A dla administracji nowych gości! 

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

Oby wam wszystkim przydarzyło się coś dobrego i miłego, i żebyście odeszli od komputera choć na chwile, aby spędzić czas z bliskimi, pozdro

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym życzyć Wszystkim Wesołych Pogodnych jak i Ciepłych Świąt, spędzonych z najbliższymi. Dużo uśmiechu i pięknych prezentów No i oczywiście nie można zapomnieć o naszej kochanej grze, a więc chciałbym równie mocno wam życzyć Ogromnych spotów, Pięknego dropu z Metkow i Dungow o bossach nie zapominając! No i oczywiscie pełnego sklepu wonikow przy zajebistym evencie świątecznym!

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki naszemu wspaniałemu serwisowi  - wiem że tegorocznych świąt nie spędzę sam, jak zazwyczaj,  tylko z Naszą Ukochaną Społecznością Ervelijczyków :)

Wesołych świąt życzę wszystkim - niech się spełnią wasze najskrytsze marzenia. :)

Edytowane przez respy1
Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym podziękować administracji za prowadzenie super serwera.

Dzięki niemu jestem w stanie przeżyć 12-godzinne sesje wykładowe na ostatnim roku medycyny nie tracąc skupienia nawet na najnudniejszych wykładach.

Z pewnością wspomnę o Was na rozdaniu dyplomów i powiem, że stałem się dzięki temu w małym stopniu lepszym lekarzem :3

 

Wesołych Świąt i oby Wam Bóg w dzieciach wynagrodził ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.