Skocz do zawartości

Event Świąteczny Konkurs na SM!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Na te święta życzymy Wam otwartości serca i doświadczenia, że Bóg jest z nami. Niech ta cudowna obecność będzie źródłem radości, pokoju w seNa te święta życzymy Wam otwartości serca i doświadczenia, że Bóg jest z nami. Niech ta cudowna obecność będzie źródłem radości, pokoju w sercu i nadziei, bo „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwychrcu i nadziei, bo „dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych"

Edytowane przez bombaj12
Odnośnik do odpowiedzi

Szykuje się giga kox evencik tylko na erveli, pozdrawiam z rodzinką i rybkami, wesołych świąt! Polecam swerwis!!! Pozdrowienia dla administracji bo i coś miłego pod choinkę ?

Odnośnik do odpowiedzi

Życzę przede wszystkim miłego grania, dobrej atmosfery, podkręconego dropu:classic_biggrin: oraz dużego farta przy ulepszaniu:classic_cool: Aby zawsze humorek dopisywał i było pod dostatkiem pieniążków:pepe_glasses: Z okazji i zbliżających się Świąt przesyłam dużo radości oraz uśmiechu, pozdrowienia dla graczy oraz ADMINISTRACJI:yoda_heart:

Odnośnik do odpowiedzi

REALNY SWIAT JEST DO DUPY , WIEC MAM NADZIEJE ZE KIEDY SIE SKONCZY OTWORZE OCZY OBUDZE SIE W M1 W LEPRZYM SWIECIE W SWIECIE ERVELI I TAK ZYCZE WSZYSTKIM GRACZOM WESOLYCH I ZEBY NASZ SERWER STAL 100LAT :peepoLove:

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.