Skocz do zawartości

Event Świąteczny Konkurs na SM!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

 Ostatnie wersy z opisu eventu świątecznego 2021...

''...

To już niemal półrocze z Ervelią. Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi, że nasz projekt, w który włożyliśmy masę pracy i serca przypadł Wam do gustu i stworzył wokół siebie tak zgraną społeczność. 
Nie zwalniamy tempa i nie zawiedziemy pokładanych w nas nadziei - najlepsze czasy jeszcze przed Ervelią! 

Korzystając z okazji, chcielibyśmy życzyć Wam wszystkiego co najwspanialsze, zdrowia, miłości i tysiąca powodów do uśmiechu. Oby najbliższy czas pozwolił Wam na odpoczynek i refleksję. 
Dziękujemy, że jesteście z nami.''

 

Ja tylko dodam od siebie, że to nie mój pierwszy projekt z Madzixem i Endymionem.

I ja z tą administracją gram dalej :)

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dużo szczęścia , oj tam... To normalne:) Dużo seksu, aaa tam... To normalne:D Dużo kasy, eee tam niewiem skąd:D Życze po prostu wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT

Odnośnik do odpowiedzi

Życzę wam miłych i ciepłych świąt w rodzinnym gronie przy ognisku domowym i zdrowia :* Oby to nie były ostatnie nasze święta w tak liczym gronie <3

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.