Skocz do zawartości

Aktualizacja Zmiany w Amuletach


Bayrath

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa jest bardzo prosta zrobić glosowanie i niech każdy odda swój głos, ale sytuacij gdzie masz na +5 100% za 3 razem to woła o serwer easy :3 

lepszą opcją byłby items co daje 10%  do max 80% szans przy +5 na podbicie i zależnie od amuletu i + jest coraz droższy do craftu.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, jakub napisał:

przeczytaj co napisales wczesniej ten wysryw i zobacz kto ujada 

:peepoComfy:

Jeżeli nie rozumiesz i nie wyłapujesz sarkazmu to może mele na mordę wyłapiesz, Dziękuję za uwagę :peepoLove: 

Ten system spowoduje tylko to, że stali i wierni gracze tego serwera, którzy grają przez dłuższy czas stracą w pewnej części mobilizację do większych potyczek, czyt. chęci do gry, widząc jak on wywalił 400w na amulet vs Maciek co gra od miesiąca i ma ten sam za 100w. Stworzycie system pewrfekcyjny dla Macków, ale ile taki Maciek czasu pogra, zanim pójdzie na jakiegoś Easy, bo jakiś jupiter teraz tam gra?

Edytowane przez Hadyn
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

@Hadyn

Odpowiadając na wszystkie Twoje posty, masz totalnie złe podejście do całego systemu Amuletów oraz wprowadzanych przez nas zmian.

Przede wszystkim Amulety nie miały być tylko "high-endowym" itemem, gdyby tak miało być to byłby jedynie od 110 poziomu, a osoby z niższym poziomem nie musiałyby się nimi przejmować. Amulety miały być dla każdego gracza, miały być czymś co wzmocni postacie nawet na niższych poziomach oraz wypompuje przedmioty oraz Won z rynku. Aktualnie cena zrobienia Amuletu, który możesz stracić przy niepomyślnej próbie ulepszenia jest na tyle duża, że większość osób rezygnuje z dalszego ulepszania Amuletu.

Zwiększenie szansy na pomyślne ulepszenie po spalonej próbie zmotywuje osoby do ulepszania Amuletu, co zwiększy ilość schodzących z rynku przedmiotów.

Nie powinniście też traktować nowych, dodatkowych przedmiotów zwiększających szansę jako przedmiot, który będzie posiadał każdy i będzie on tani. Na każdy Amulet (Zwykły/Rzadki/Legendarny) oraz jego stopień (I/II/III/IV) jest inny przedmiot, których cena wytworzenia jest wysoka. Zwiększy to dodatkowo cenę przedmiotów wymaganych do wytworzenia takiego Eliksiru (przedmiotu podnoszącego szansę).

  • Super 3
Odnośnik do odpowiedzi

Endymion jak można mówić że system jest dla każdego w momencie gdy sam dung dla niskich lvl jest prawie nie wykonalny ? 

  • Lubię to! 1
  • Haha 3
Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, BUNCYS napisał:

sprawa jest bardzo prosta zrobić glosowanie i niech każdy odda swój głos, ale sytuacij gdzie masz na +5 100% za 3 razem to woła o serwer easy :3 

lepszą opcją byłby items co daje 10%  do max 80% szans przy +5 na podbicie i zależnie od amuletu i + jest coraz droższy do craftu.

bez kitu serwer easy, bo na amulet 5 pójdą max 4 amulety 4

przypomne, że aktualnie próba zrobienia amuletu 4 to jakieś 400w + wbicie bonusów 5/5 to ze 100w kolejne

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Set napisał:

Endymion jak można mówić że system jest dla każdego w momencie gdy sam dung dla niskich lvl jest prawie nie wykonalny ? 

Amulet dla niskich lv, nawet Perf jest tańszy od azraela wiec można na niego zarobic ??‍♂️ Amulet to dodatek który robisz w momencie jak nie masz już zbytnio co robić na postaci i na co wydawac won. Wtedy pakujesz je w amulet i odczuwasz duża zmianę w dmg. Koszt wbicia takiego np rzadkiego na p3 z 3 czy 4 użytecznymi bonami to koło 25w przy dobrych wiatrach. Dołóż z 25/30w za Perf podstawkę to masz 50w na amulet dający ci przykładowo 12 diabły potowy władcy i 7 wyprawy. 50w to chyba mały koszt jak na taki odpal 

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Lee napisał:

Amulet dla niskich lv, nawet Perf jest tańszy od azraela wiec można na niego zarobic ??‍♂️ Amulet to dodatek który robisz w momencie jak nie masz już zbytnio co robić na postaci i na co wydawac won. Wtedy pakujesz je w amulet i odczuwasz duża zmianę w dmg. Koszt wbicia takiego np rzadkiego na p3 z 3 czy 4 użytecznymi bonami to koło 25w przy dobrych wiatrach. Dołóż z 25/30w za Perf podstawkę to masz 50w na amulet dający ci przykładowo 12 diabły potowy władcy i 7 wyprawy. 50w to chyba mały koszt jak na taki odpal 

Przyznaje racje bez bicia czy pyskowania ale czy ten dung nie jest za trudny na przedział ! ? 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Set napisał:

Przyznaje racje bez bicia czy pyskowania ale czy ten dung nie jest za trudny na przedział ! ? 

Ten dung na każdy lv jest trudny, trzeba mieć sobrze zrobiona postać żeby go robić na każdym przedziale. Swoją droga 1 przedział według mnie nie jest warty uwagi i robienia postaci po to by klepał melejke 

  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Lee napisał:

Ten dung na każdy lv jest trudny, trzeba mieć sobrze zrobiona postać żeby go robić na każdym przedziale. Swoją droga 1 przedział według mnie nie jest warty uwagi i robienia postaci po to by klepał melejke 

No niestety ja się już przejechałem :( 

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Set napisał:

No niestety ja się już przejechałem :( 

Myśle ze nie masz co się smucić bo spójrz sobie na Drop przykładowy np z 10 dungow i podlicz ile się zarabia, ja jak kiedyś zrobiłem dla testu 10 melejek z 1 przedziału to Nwm czy wyszło mi 1.5w zarobku. Według mnie wkład jaki musisz włożyć w postać jest zbyt duży by się opłacało to latać. 

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Meley ma sens jedynie na 2 ostatnich przedziałach poziomowych. Inaczej koszty jakie wkładamy du ubrania postaci są w bardzo małym % zwracane. Wiadomo, że jak poleci jakiś fajny amulet to jest zarodek. Ale dobry drop jest średnio 1 na 150 dungeonów.

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, maxpeo napisał:

Meley ma sens jedynie na 2 ostatnich przedziałach poziomowych. Inaczej koszty jakie wkładamy du ubrania postaci są w bardzo małym % zwracane. Wiadomo, że jak poleci jakiś fajny amulet to jest zarodek. Ale dobry drop jest średnio 1 na 150 dungeonów.

ten drugi przedzial to nie wiem kto to robi ale

pierwszy przedzial to jest najlepsza opcja dla grzybiarzy i fajne pieniadze tam tez sie zarabia, bo automatycznie robisz to tez najszybciej ze wszystkich przedzialow

nie jest zle, ale trzeci przedzial bardziej oddaje :peepoComfy:

  • Haha 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.