Skocz do zawartości

Ogłoszenie Zmiany dotyczące wymian


shard

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, wszyscy chyba tutaj dodali jakiś komentarz tylko po to, żeby był, to ja napiszę coś od takiego zwykłego gracza który ma w nosie jakiekolwiek sprzedaże, kupna czy inne pierdoły za pln, a jeśli się myle to niech ktoś przedstawi dowody na rzekome "wymienianie z innego serwera gdzie był zakaz i sprzedawanie tego za pln" bo to argumenty z dupy wzięte.

 

Generalnie rzecz biorąc, ludzie i tak będą odchodzić i przychodzić, każdy się po pewnym etapie gry znudzi. Jako administracja NIE UNIKNIECIE odejścia ludzi z projektu ( a nie można zakładać też, że każdy przychodzi na ervelie tylko spieniężyć eq... bo na razie tak to wygląda ;) ) ani nie unikniecie wahań cen wona. PAMIĘTAJCIE, TO METIN ludzie grają na gównianych serwerach, których nazw nie będę wymieniał ale kumaci dobrze wiedzą o jakie serwery mi chodzi, tak o te które startują i zwijają interes po 2-3 tygodniach mimo wszystko ludzie wiedzą, ale i tak idą jak myszy do sera ;) Do czego piję, a no do tego że mimo wszystko, serwery się ludziom nudzą, człowiek osiągnię już coś, ekipa się mu przeniesie na inny serwer, nie wiem cokolwiek i taki gracz odejdzie z serwera mimo wszystko, ale i tak przyjdzie drugi który też chwilę chętnie pogra. A  co do tego że tutor nie pomoże w wymianie won to ludzie jak będą chcieli to i tak to obejdą, chociażby nie wiem będą się bawić w wymiany na grupkach, teraz sporo takich osób które mają te jakieś polecenia czy coś, przez tutorów innych serwerów czy chociażby przez allegro i efekt będzie ten sam. 

Teraz przejdźmy do tych "drastyczniejszych" sposobów co zrobicie, zakażecie sprzedaży wona? Wątpię ze chcecie się narazić graczom w taki sposób ze będzie odgórny zakaz wymiany wonów, zakaz sprzedaży wonów czy też zakaz wymian między serwerowych. Zawsze można wymienić eq za eq i spieniężyć eq a potem z wony, co za różnica, he? Z resztą skąd pomysł, że sporo osób tu przychodzi by spieniężyć swoje eq/wony z innego serwera? Jestem neutralny co do tej zmiany, bo nie jestem żadnym handlarzem po prostu obserwuje ostatnie Wasze kroki i tym razem postanowiłem powiedzieć co nie co od siebie.

Jako administracja powinniście wziąć to wszystko na chłodno i skupić się na takich rzeczach jakie ostatnio były dodane jak to startowe eq, swoją drogą bardzo fajny pomysł i dla nowych jak i dla starych graczy (tych bardziej kreatywnych) bo oni zawsze dostrzegą plusy w różnych dodawanych smaczkach na serwer. Ale podsumowując plusik dla Was, że się interesujecie tematem, jednak weźcie pod uwagę że przysłowiowo ,,Głowa muru nie przebijesz":)

Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem, jeśli coś mi się przypomni to to dopiszę, przepraszam że tak chaotycznie, ale mam nadzieje przynajmniej zrozumiale o co mi chodzi.

Pamiętajcie, nie ma człowieka, który będzie grał w tych czasach na jednym serwerze aż do jego zamknięcia.

Pozdrawiam,

Edytowane przez betatester
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, betatester napisał:

 

 

Generalnie rzecz biorąc, ludzie i tak będą odchodzić i przychodzić, każdy się po pewnym etapie gry znudzi. Jako administracja NIE UNIKNIECIE odejścia ludzi z projektu

 

1 godzinę temu, betatester napisał:

 

Pamiętajcie, nie ma człowieka, który będzie grał w tych czasach na jednym serwerze aż do jego zamknięcia.

 

Skąd POMYSŁ, że ta zmiana ma na celu zatrzymanie ludzi na serwerze? Przecież to jest zupełnie logiczne, że gracze będą przychodzić i odchodzić. 

Sugeruję dokładniej przeczytać temat, najlepiej kilkukrotnie, podobnie jak propozycję, która wyszła od graczy. 

2 godziny temu, betatester napisał:

 

Teraz przejdźmy do tych "drastyczniejszych" sposobów co zrobicie, zakażecie sprzedaży wona? Wątpię ze chcecie się narazić graczom w taki sposób ze będzie odgórny zakaz wymiany wonów, zakaz sprzedaży wonów czy też zakaz wymian między serwerowych.

Nie, nie zakażemy handlu wonami. Ponownie: skąd pomysł? 

2 godziny temu, betatester napisał:

przysłowiowo ,,Głowa muru nie przebijesz":)

 

A tutaj prawda. Po co zabierać głos w dyskusji, co do której nie ma się zielonego pojęcia? Post traktuję w kategorii humorystycznych. Minąłeś się z celem zmiany, a po drodze zgubiłeś jeszcze rozsądne wnioskowanie. 

Pozdrawiam

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • +1 4
Odnośnik do odpowiedzi

Cóż.. każdy rozumie to na swój sposób, nie uważam, bym minął się z celem zmiany :) Szanuję Was jako administrację i Wasze działania, więc nie będę wchodził w dalsze dyskusję, ponieważ ostateczne należą do Was i to kiedyś Wy sami w swoim sumieniu sobie odpowiecie czy to były dobre, czy złe zmiany. Ja zostawiłem tylko kawałek tego co myślę o tej zmianie i tyle, nie mówię każdemu by miał takie samo zdanie o tym.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, betatester napisał:

Ok, wszyscy chyba tutaj dodali jakiś komentarz tylko po to, żeby był, to ja napiszę coś od takiego zwykłego gracza który ma w nosie jakiekolwiek sprzedaże, kupna czy inne pierdoły za pln, a jeśli się myle to niech ktoś przedstawi dowody na rzekome "wymienianie z innego serwera gdzie był zakaz i sprzedawanie tego za pln" bo to argumenty z dupy wzięte.

 

Generalnie rzecz biorąc, ludzie i tak będą odchodzić i przychodzić, każdy się po pewnym etapie gry znudzi. Jako administracja NIE UNIKNIECIE odejścia ludzi z projektu ( a nie można zakładać też, że każdy przychodzi na ervelie tylko spieniężyć eq... bo na razie tak to wygląda ;) ) ani nie unikniecie wahań cen wona. PAMIĘTAJCIE, TO METIN ludzie grają na gównianych serwerach, których nazw nie będę wymieniał ale kumaci dobrze wiedzą o jakie serwery mi chodzi, tak o te które startują i zwijają interes po 2-3 tygodniach mimo wszystko ludzie wiedzą, ale i tak idą jak myszy do sera ;) Do czego piję, a no do tego że mimo wszystko, serwery się ludziom nudzą, człowiek osiągnię już coś, ekipa się mu przeniesie na inny serwer, nie wiem cokolwiek i taki gracz odejdzie z serwera mimo wszystko, ale i tak przyjdzie drugi który też chwilę chętnie pogra. A  co do tego że tutor nie pomoże w wymianie won to ludzie jak będą chcieli to i tak to obejdą, chociażby nie wiem będą się bawić w wymiany na grupkach, teraz sporo takich osób które mają te jakieś polecenia czy coś, przez tutorów innych serwerów czy chociażby przez allegro i efekt będzie ten sam. 

Teraz przejdźmy do tych "drastyczniejszych" sposobów co zrobicie, zakażecie sprzedaży wona? Wątpię ze chcecie się narazić graczom w taki sposób ze będzie odgórny zakaz wymiany wonów, zakaz sprzedaży wonów czy też zakaz wymian między serwerowych. Zawsze można wymienić eq za eq i spieniężyć eq a potem z wony, co za różnica, he? Z resztą skąd pomysł, że sporo osób tu przychodzi by spieniężyć swoje eq/wony z innego serwera? Jestem neutralny co do tej zmiany, bo nie jestem żadnym handlarzem po prostu obserwuje ostatnie Wasze kroki i tym razem postanowiłem powiedzieć co nie co od siebie.

Jako administracja powinniście wziąć to wszystko na chłodno i skupić się na takich rzeczach jakie ostatnio były dodane jak to startowe eq, swoją drogą bardzo fajny pomysł i dla nowych jak i dla starych graczy (tych bardziej kreatywnych) bo oni zawsze dostrzegą plusy w różnych dodawanych smaczkach na serwer. Ale podsumowując plusik dla Was, że się interesujecie tematem, jednak weźcie pod uwagę że przysłowiowo ,,Głowa muru nie przebijesz":)

Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem, jeśli coś mi się przypomni to to dopiszę, przepraszam że tak chaotycznie, ale mam nadzieje przynajmniej zrozumiale o co mi chodzi.

Pamiętajcie, nie ma człowieka, który będzie grał w tych czasach na jednym serwerze aż do jego zamknięcia.

Pozdrawiam,

widze kolego ze minales w ogole temat ktory byl tutaj poruszany, ewentualnie nie sledzisz ervelii i nie wiesz jak wyglada sytuacja, jak ktos chce wymienic na inny serwer to zazwyczaj wyprzedaje sie w calosci tutaj, i oczywiscie ze nie unikniesz tego, ze ludzie odchodza, ale to nie o to tutaj chodzi

chodzi o to ze ludzie robili smietnik z ervelii i kantorek, cos jak wymienianie wonow na skiny w csie z glevii, valiumie, pangei czy z innego bagna, i moge z 15-20 nickow wymienic z glowy osob ktore tak wlasnie sobie dorabialy, wiec nie wiem o czym ty pierdolisz

dzienki za twoje zdanie ale jest nic niewarte pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, jakub napisał:

widze kolego ze minales w ogole temat ktory byl tutaj poruszany, ewentualnie nie sledzisz ervelii i nie wiesz jak wyglada sytuacja, jak ktos chce wymienic na inny serwer to zazwyczaj wyprzedaje sie w calosci tutaj, i oczywiscie ze nie unikniesz tego, ze ludzie odchodza, ale to nie o to tutaj chodzi

chodzi o to ze ludzie robili smietnik z ervelii i kantorek, cos jak wymienianie wonow na skiny w csie z glevii, valiumie, pangei czy z innego bagna, i moge z 15-20 nickow wymienic z glowy osob ktore tak wlasnie sobie dorabialy, wiec nie wiem o czym ty pierdolisz

dzienki za twoje zdanie ale jest nic niewarte pozdrawiam

Podeślij mi zamiast nicków, screeny, które udowodnią że ktoś wymieniał eq/w z valiuma czy innych serwerów żeby spieniężyć je za plny.

DOCELOWO I TAK JAK KTOŚ WYMIENI EQ ZA EQ, SPIENIĘŻY JE ZA WONY = SPRZEDA WONY i nadal będzie wychodzić na jedno :classic_cool:

Ilu jest ludzi, którzy chcą wyzbyć się wonów więc sprzedają je po taniości, skąd będziesz wiedział że to akurat typ który przyszedł sobie z valiuma czy innego serwera i sprzedaje to za plny po 2.70 za wona, bo taka ostatnio była ofka na czacie?

 

  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi

No ale tu chodzi o to, żeby nie przychodzili ludzie z konkurencji tutaj tylko po to, żeby sprzedać te wony i tyle.

Ludzie, którzy myślą ze ta zmiana sprawi ze wony nagle bd magiczne stać w miejscu lub cena wzrośnie nie mają zielonego pojecia, o czym piszą, przeciez handlarze z innych serwisów tych wonow sobie magicznie z dupy na serwis nie dodawali one są i jak nie handlarzy glewisjski to sprzeda to gracz tego serwisu, zawsze sie znajda ludzie ktorzy nie bd liczyc kazdej zl.

Dlatego ta zmiana jest tylko po to, żeby wyciąć ludzi, którzy tu nie grają i tyle, i same zmiany w tym kierunku sa ok,  a jak ktoś myśli ze ta zmiana w jakis magiczny sposob poprawi cene wona no to :pepe_2head:

Edytowane przez Darx
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.