Skocz do zawartości

Event EVENTY WEEKENDOWE #24 + info o zapowiedzi aktualizacji


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Bayrath napisał:

 

 Aktualizacja mocno jest przystosowywana pod handel wymienny niskiego poziomu z wysokim i na odwrót. 

ooooooo i o to w tym wszystim chodzi.BRAWO!Putin syty i ukrainiec caly. :pepe_ok:

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawe pomysły, pytanie też odnośnie wysokich leveli, bo jest idiotyczna sytuacja, że chłop ubiera postać za 5k pln a typ co ma za 400zł zarabia więcej od nas a przepustki są naprawdę bardzo drogie, a drop leci do dupy.

  • Haha 2
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Maciejoo napisał:

Bardzo ciekawe pomysły, pytanie też odnośnie wysokich leveli, bo jest idiotyczna sytuacja, że chłop ubiera postać za 5k pln a typ co ma za 400zł zarabia więcej od nas a przepustki są naprawdę bardzo drogie, a drop leci do dupy.

nikt ci nie każe ubierać ani ładować 5k pln w postać

  • Wrr 1
  • +1 5
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Maciejoo napisał:

Bardzo ciekawe pomysły, pytanie też odnośnie wysokich leveli, bo jest idiotyczna sytuacja, że chłop ubiera postać za 5k pln a typ co ma za 400zł zarabia więcej od nas a przepustki są naprawdę bardzo drogie, a drop leci do dupy.

gdzie się zarabia postacią za 400zl więcej niż na jotunie? to sam zrobię sobie 4 konta takie

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gihu napisał:

nikt ci nie każe ubierać ani ładować 5k pln w postać

No a jak sam do tego dojdzie ? dlaczego ma byc  plecy skoro wiecej pracy włozył

5 minut temu, Maciejoo napisał:

Bardzo ciekawe pomysły, pytanie też odnośnie wysokich leveli, bo jest idiotyczna sytuacja, że chłop ubiera postać za 5k pln a typ co ma za 400zł zarabia więcej od nas a przepustki są naprawdę bardzo drogie, a drop leci do dupy.

Nie wiem czy tak jest ale napewno tak byc nie powinno według mnie

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Bayrath napisał:

 

Aktualizacja jest bardzo mocno skierowana w stronę zarobków dla niskich poziomów. Nowa osoba która wejdzie na serwer, czego się nie dotknie to zarobi dużą kaskę. Aktualizacja mocno jest przystosowywana pod handel wymienny niskiego poziomu z wysokim i na odwrót. Tyle aktualnie mogę powiedzieć. Niedługo poznacie więcej konkretów.

Aktualizacja będzie nastawiono typowo na duży i mały lvl czy przedziały pomiędzy typu 75-94/95-109 też będą miały co robić czy nadal monotonia?

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, BombaClub napisał:

Aktualizacja będzie nastawiono typowo na duży i mały lvl czy przedziały pomiędzy typu 75-94/95-109 też będą miały co robić czy nadal monotonia?

95-109

Grota/ 2 mapy 95+/ 4 dungi

Co Ty byś chciał?

 

Odnośnik do odpowiedzi

W krótka rozpiska jest informacja, że: "Darmowa Przepustka strzalka.png Piątek 25-02-2022 | 18:00 - 20:00", natomiast w opisie darmowej przepustki "W Piątek 25-02-2022 w godzinach 20:00 - 22:00 koszt wejścia na wszystkie Wyprawy jest zerowy! ".

To kiedy w końcu ;)?

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, gihu napisał:

nikt ci nie każe ubierać ani ładować 5k pln w postać

gra sie nie kończy na 55 lvl i biciu metku mordo, chodzi o wkład i wartość całego eq, posiadania nemery i innego gówna, nie zwraca się to tak bardzo jak postać zrobiona za 15 won z zul eq, nie gram pod PLN ale płace za 1 wejście 130kk a jak nie poleci to jestem w plecy.

Dodatkowo patrząc by robić nemere te 13-15min, postać naprawdę musi być odjebana perfekcyjnie, zwrot przy tym jest mały, czy też chenie jak ceny ulep idą tak do dołu bo większość graczy woli siedzieć na niskim i sprzedawać sobie wony po 1 zł niedługo.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Maciejoo napisał:

gra sie nie kończy na 55 lvl i biciu metku mordo, chodzi o wkład i wartość całego eq, posiadania nemery i innego gówna, nie zwraca się to tak bardzo jak postać zrobiona za 15 won z zul eq, nie gram pod PLN ale płace za 1 wejście 130kk a jak nie poleci to jestem w plecy.

 

gram na ostatniej mapie koleżko, także nie mówie tutaj o biciu metków na low lvl XD

co do ładowania to jest kwestia indywidualna, nikt ci nie każe ładować X siana w postać, bo później zapali ci sie dupa i będziesz chciał sprzedawać wszystko na łeb na szyje jak zobaczysz, że ludzie uciekają z serwera. 

a jak nie grasz pod plny to nie rozumiem twoich wywodów tutaj, grasz z czystej przyjemności chyba

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gihu napisał:

gram na ostatniej mapie koleżko, także nie mówie tutaj o biciu metków na low lvl XD

co do ładowania to jest kwestia indywidualna, nikt ci nie każe ładować X siana w postać, bo później zapali ci sie dupa i będziesz chciał sprzedawać wszystko na łeb na szyje jak zobaczysz, że ludzie uciekają z serwera. 

a jak nie grasz pod plny to nie rozumiem twoich wywodów tutaj, grasz z czystej przyjemności chyba

chyba ci styki w głowie nie działają bo nie potrafisz zrozumieć totalnie o co mi chodzi, w chuju mam te siano, nie wydaje sam wszystko zdobyłem, mówie o wartości konta, o czasie którym musisz poświęcić a na 30 nemer ci poleci 5-10 esencji, z podstawowym eq by bić te 100k w nemere to już są koszta, a bij ją po 160k i robiąc ich więcej dalej zarobek jest średni, esencje ciężko schodzą bo nie ma na nich takiego zapotrzebowania, taniej teraz wychodzi kupienie 100 lvl za 10 won z wybornym kołem [nie perfami] niż zrobienie takiej postaci, o ten cyrk mi chodzi. Jest info, że mniejszy level teraz na złocie będzie leżał to teraz dropek 55lvl będzie więcej wart niż konto po fullu.

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Maciejoo napisał:
Spoiler

chyba ci styki w głowie nie działają bo nie potrafisz zrozumieć totalnie o co mi chodzi, w chuju mam te siano, nie wydaje sam wszystko zdobyłem, mówie o wartości konta, o czasie którym musisz poświęcić a na 30 nemer ci poleci 5-10 esencji, z podstawowym eq by bić te 100k w nemere to już są koszta, a bij ją po 160k i robiąc ich więcej dalej zarobek jest średni, esencje ciężko schodzą bo nie ma na nich takiego zapotrzebowania, taniej teraz wychodzi kupienie 100 lvl za 10 won z wybornym kołem [nie perfami] niż zrobienie takiej postaci, o ten cyrk mi chodzi. Jest info, że mniejszy level teraz na złocie będzie leżał to teraz dropek 55lvl będzie więcej wart niż konto po fullu.

 

to na chuj płaczesz, wypierdalaj na 55 jak cie tak boli

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Maciejoo napisał:

gra sie nie kończy na 55 lvl i biciu metku mordo, chodzi o wkład i wartość całego eq, posiadania nemery i innego gówna, nie zwraca się to tak bardzo jak postać zrobiona za 15 won z zul eq, nie gram pod PLN ale płace za 1 wejście 130kk a jak nie poleci to jestem w plecy.

Dodatkowo patrząc by robić nemere te 13-15min, postać naprawdę musi być odjebana perfekcyjnie, zwrot przy tym jest mały, czy też chenie jak ceny ulep idą tak do dołu bo większość graczy woli siedzieć na niskim i sprzedawać sobie wony po 1 zł niedługo.

no jeśli patrzysz na sam zwrot w godzinach no to jasne, że lepiej wyjdzie zarabiać wona w godzinę na postaci ze znak alchemią wartej 30w, niż 6w/h w 2 skończone postacie na jotunie

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, gihu napisał:

to na chuj płaczesz, wypierdalaj na 55 jak cie tak boli

widze ze nadal masz odklejke, mefedron ci chyba za bardzo wjechał wiec po prostu nie będe z tobą rozmawiał bo jesteś gorzej kumaty niż ci od sprzedaży wonow co myślą, że serwer się wyjebie bo wony spadły, a napierdalają na fejsie refresha co 5minut i się targują by tylko na kanapki do szkoły mieć.

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Madzix napisał:

Darmowa Przepustka strzalka.png Piątek 25-02-2022 | 18:00 - 20:00

 

14 godzin temu, Madzix napisał:

W Piątek 25-02-2022 w godzinach 20:00 - 22:00 koszt wejścia na wszystkie Wyprawy jest zerowy!

No to o której w końcu ? :P

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Maciejoo napisał:

widze ze nadal masz odklejke, mefedron ci chyba za bardzo wjechał wiec po prostu nie będe z tobą rozmawiał bo jesteś gorzej kumaty niż ci od sprzedaży wonow co myślą, że serwer się wyjebie bo wony spadły, a napierdalają na fejsie refresha co 5minut i się targują by tylko na kanapki do szkoły mieć.

Latałem ostatnio nemere bo potrzebowaliśmy esencji i jakoś nie wiedziałem żeby mi się te 130kk nie zwracało XD z resztą metki na 95 stoją otworem z których jest też zajebiste siano. Po prostu jesteś Maciusiem tak jak twój nick na to wskazuje i robisz podsumowania dropu jak Wiktor pozytyw XD 

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, BombaClub napisał:

Aktualizacja będzie nastawiono typowo na duży i mały lvl czy przedziały pomiędzy typu 75-94/95-109 też będą miały co robić czy nadal monotonia?

Aktualizacja skierowana jest dla WSZYSTKICH postaci na serwerze. Nie tylko na przedziały typu 1 - 55 i 120+.

 

11 godzin temu, radiator napisał:

W krótka rozpiska jest informacja, że: "Darmowa Przepustka strzalka.png Piątek 25-02-2022 | 18:00 - 20:00", natomiast w opisie darmowej przepustki "W Piątek 25-02-2022 w godzinach 20:00 - 22:00 koszt wejścia na wszystkie Wyprawy jest zerowy! ".

To kiedy w końcu ;)?

 

38 minut temu, DiDi napisał:

 

No to o której w końcu ? :P

Poprawione

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Bayrath napisał:

Aktualizacja skierowana jest dla WSZYSTKICH postaci na serwerze. Nie tylko na przedziały typu 1 - 55 i 120+.

 

 

Poprawione

czy w zapowiedzi będzie podana data wprowadzenia aktualizacji?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.