Skocz do zawartości

Jak oceniacie nowych moderatorów forum - REŻIM


kajskytop1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak oceniacie prace nowych moderatorów forum? Tak jak Orivella nic nie robiła tak @Theo to wzór do naśladowania, kara jak ma karać ale @Monkey to jakiś żart i chyba dostał stanowisko tak jak O word po koleżeńsku.

96cuTVX.png 

Brak powodów, brak szacunku do graczy? Ucisza niewygodnych użytkowników, co następne??? #komuna a Wy jak oceniacie prace nowych moderatorów

  • +1 6
Odnośnik do odpowiedzi

Witam Cię użytkowniku ps."kajskytop1". Muszę również zabrać głos w tej sprawie, ponieważ nie mogę przejść obojętnie obok tego tematu. Jestem zawiedziony, zażenowany, a przede wszystkim wkurwiony... już tłumacze dlaczego(tak musiałem założyć multikonto, aby udowodnić o megalomanii pseudo-moderatorów). Po pierwsze - to co odpierdalają to jest kino. Dlaczego? Przede wszystkim owi ,,moderatory'' muszę podkreślać w cudzysłowie, ponieważ tak jak wspomniałem są to testowi moderatorzy, którzy prawdopodobnie zostaną wypierdoleni. Wracając do tematu pierwszym argumentem jest niekompetentność, niewykwalifikowanie oraz nieumiejętność w zarządzaniu chatboxem(jestem w stanie powiedzieć, że Orivella była poziom wyżej, ale czy jest się czym dziwić?!), a zaraz przedstawię dlaczego! Po pierwsze użytkownik, który się wabi Monkey to istny hipokryta, chujwiekto, chujwiedlaczego został wybrany, generalnie nikt go nie zna, jest nikim i się coś rzuca. Rozdaje punkty na prawo i lewo, banuje jak mu się podoba i uogólniając prawdopodobnie nigdy nie miał do czynienia z taką poważną obsadą jaką jest moderator forum. Okej, teraz powiem dlaczego nie zgadzam się z Twoją opinią, o drugiej osobie. Po pierwsze rozdaje punkty na stałe tzw 'perm', po drugie nie ma odwagi, aby skonfrontować się na tle rozmów na komunikatorze typu TS3/discord(jebać discord), a po trzecie banuje za głoszenie prawdy ???  Pozdrawiam Cię graczu jak również pozdrawiam Madzix i całą dobrą załoge z czatboxa.
Z wyrazami szacunku XYZ.

  • +1 5
Odnośnik do odpowiedzi

Serdecznie dziękuję za Wasze opinie, ja oceniam działania moderatorów bardzo pozytywnie. Czatbox ma służyć wymianie myśli nt. bieżących spraw serwerowych, nie powinien być natomiast przestrzenią do własnej aktywności grupy znajomych. Ilość zgłoszeń jakie otrzymałam co do jakości tamtejszych rozmów znacznie przewyższa ilość "płaczu" jaki otrzymuję od Was tj. "uciśnionej grupy czatboxowiczów". 

Zachęcam do założenia własnego kanału discord, bądź konfy na Facebooku, jeżeli nadal chcecie prowadzić rozmowy jak dotychczas. 

 

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

to polecam się zająć discordem z którego duża mniejszość korzysta i tam próbować narzucać swoje indywidualizmy niż na czatboxie którego tak starannie próbujecie zabić, ale no co ważne żeby nowa osoba wchodząca na forum/serwer zobaczyła, że czatbox nie żyje :peepoClap: czas może być pionierem w tej sprawie i zamknąć czatboxa bo ktoś nie rozumie, że w metina grają zwierzęta :pepe_ok:

  • +1 3
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, 2137 napisał:

to polecam się zająć discordem z którego duża mniejszość korzysta i tam próbować narzucać swoje indywidualizmy niż na czatboxie którego tak starannie próbujecie zabić, ale no co ważne żeby nowa osoba wchodząca na forum/serwer zobaczyła, że czatbox nie żyje :peepoClap: czas może być pionierem w tej sprawie i zamknąć czatboxa bo ktoś nie rozumie, że w metina grają zwierzęta :pepe_ok:

Serdecznie dziękuję za rady, swoje "indywidualizmy" narzucę dokładnie tam, gdzie będę chciała. Regulamin zaakceptowałeś, jeśli nie podobają Ci się panujące tu reguły to sugeruję z czatboxa nie korzystać. 

Wolę, żeby "nowa osoba" wchodząca na forum/serwer zobaczyła być może mniej wiadomości, ale pozostających zasadnych i merytorycznych, niż wieczne bezcelowe wyzwiska od osób, które za główny cel obrały sobie ujawnienie swojej śmiesznej dominacji na czatboxie witryny Ervelia. 

  • Lubię to! 1
  • Haha 4
Odnośnik do odpowiedzi

ok, czyli aktualnie zabijamy również community serwera i niech się idzie wymieniać opiniami z grania na serwerze albo dnia życia codziennego na inne przykładowo discordy? spoko :FeelsPepoSpin:

  • Trzymaj się 1
  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie halo ze czasem jakiegoś psa się po imieniu nazwie ??‍♂️ Jak ktoś nowy o coś pyta to dostaje odpowiedz wiec Nwm w czym problem ze czasem ktoś kogos opluje 

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie mam wrażenie, że Wy macie jakieś skłonności do takiego reżimu. Pamiętam Vesterisa s1/s2 jak na chatboxie był zielony power rangers co zachowywał się jak małpa xD Ale spoko zabijajcie community i każcie graczom iść na DC, bo nowy gracz woli zobaczyć ostatnią wiadomość 11h temu niż dostać odpowiedź od zadymiarzy na zadane pytanieXDD Widzę tu skłonności do klasyczka Vesterisowego, wiemy lepiej nic nam nie mówcie a potem 2/3 miesiące update i lecimy po akademie lub nowy projekt, bo ludzie uciekają xD

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, kajskytop1 napisał:

Ogólnie mam wrażenie, że Wy macie jakieś skłonności do takiego reżimu. Pamiętam Vesterisa s1/s2 jak na chatboxie był zielony power rangers co zachowywał się jak małpa xD Ale spoko zabijajcie community i każcie graczom iść na DC, bo nowy gracz woli zobaczyć ostatnią wiadomość 11h temu niż dostać odpowiedź od zadymiarzy na zadane pytanieXDD Widzę tu skłonności do klasyczka Vesterisowego, wiemy lepiej nic nam nie mówcie a potem 2/3 miesiące update i lecimy po akademie lub nowy projekt, bo ludzie uciekają xD

Podoba mi się porównanie do zielonego skurwiela przez którego byłem notorycznie tłamszony bo miał jakiś kompleks na moim punkcie. 

Pozdro! #WolnyChatBox

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

My chcemy żyć a nie przeżyć!!! Kwiat erveliowego czatboxa, ogólnie to Thego chyba ci się styki w głowie przepaliły z tym banem na dwa dni, zdejmuj to 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, 2137 napisał:

ok, czyli aktualnie zabijamy również community serwera i niech się idzie wymieniać opiniami z grania na serwerze albo dnia życia codziennego na inne przykładowo discordy? spoko :FeelsPepoSpin:

 

1 godzinę temu, kajskytop1 napisał:

Ogólnie mam wrażenie, że Wy macie jakieś skłonności do takiego reżimu. Pamiętam Vesterisa s1/s2 jak na chatboxie był zielony power rangers co zachowywał się jak małpa xD Ale spoko zabijajcie community i każcie graczom iść na DC, bo nowy gracz woli zobaczyć ostatnią wiadomość 11h temu niż dostać odpowiedź od zadymiarzy na zadane pytanieXDD Widzę tu skłonności do klasyczka Vesterisowego, wiemy lepiej nic nam nie mówcie a potem 2/3 miesiące update i lecimy po akademie lub nowy projekt, bo ludzie uciekają xD

Nie wiem, czy zauważyliście, ale jak na razie (a odczekałam już sporo) jedynymi osobami twierdzącymi, że ZABIJAM COMMUNITY SERWERA są dokładnie te same nicki, które spotkać można na czatboxie wymieniające poglądy (w niewybredny sposób) na tematy, które Ervelii nijak dotyczą, dotyczą zaś ostatnio (w dużym skrócie): czarnuchów, wzajemnie Waszych matek i coraz to nowych epitetów na nowych moderatorów. 

Sugerujesz, że zostałeś zbanowany za wymienianie opinii z grania na serwerze? Toż to absurd, pokaż białko.

Jedyne co blokują moderatorzy na moje wyraźne polecenia, to WYZWISKA i PRZESADZONE WULGARYZMY. 

Ta dyskusja jest dla mnie totalnie nierzeczowa. Walczycie o przestrzeń do wyzywania się nawazajem, zapominając że ta przestrzeń jest składowym elementem forum, które z definicji ma służyć GRACZOM. Jeżeli chcecie wymieniać się opiniami nt. Ervelii, a nawet i innymi - byleby wciąż nie nazbyt wulgarnymi i obscenicznymi to serdecznie zapraszam, do takich dyskusji chętnie dołączam. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Madzix napisał:

 

Nie wiem, czy zauważyliście, ale jak na razie (a odczekałam już sporo) jedynymi osobami twierdzącymi, że ZABIJAM COMMUNITY SERWERA są dokładnie te same nicki, które spotkać można na czatboxie wymieniające poglądy (w niewybredny sposób) na tematy, które Ervelii nijak dotyczą, dotyczą zaś ostatnio (w dużym skrócie): czarnuchów, wzajemnie Waszych matek i coraz to nowych epitetów na nowych moderatorów. 

Sugerujesz, że zostałeś zbanowany za wymienianie opinii z grania na serwerze? Toż to absurd, pokaż białko.

Jedyne co blokują moderatorzy na moje wyraźne polecenia, to WYZWISKA i PRZESADZONE WULGARYZMY. 

Ta dyskusja jest dla mnie totalnie nierzeczowa. Walczycie o przestrzeń do wyzywania się nawazajem, zapominając że ta przestrzeń jest składowym elementem forum, które z definicji ma służyć GRACZOM. Jeżeli chcecie wymieniać się opiniami nt. Ervelii, a nawet i innymi - byleby wciąż nie nazbyt wulgarnymi i obscenicznymi to serdecznie zapraszam, do takich dyskusji chętnie dołączam. 

#FreeCzesio #WolnyChatbox

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Madzix napisał:

 

Nie wiem, czy zauważyliście, ale jak na razie (a odczekałam już sporo) jedynymi osobami twierdzącymi, że ZABIJAM COMMUNITY SERWERA są dokładnie te same nicki, które spotkać można na czatboxie wymieniające poglądy (w niewybredny sposób) na tematy, które Ervelii nijak dotyczą, dotyczą zaś ostatnio (w dużym skrócie): czarnuchów, wzajemnie Waszych matek i coraz to nowych epitetów na nowych moderatorów. 

Sugerujesz, że zostałeś zbanowany za wymienianie opinii z grania na serwerze? Toż to absurd, pokaż białko.

Jedyne co blokują moderatorzy na moje wyraźne polecenia, to WYZWISKA i PRZESADZONE WULGARYZMY. 

Ta dyskusja jest dla mnie totalnie nierzeczowa. Walczycie o przestrzeń do wyzywania się nawazajem, zapominając że ta przestrzeń jest składowym elementem forum, które z definicji ma służyć GRACZOM. Jeżeli chcecie wymieniać się opiniami nt. Ervelii, a nawet i innymi - byleby wciąż nie nazbyt wulgarnymi i obscenicznymi to serdecznie zapraszam, do takich dyskusji chętnie dołączam. 

DAWAJ BIAŁKO ZA CO POLECIAŁEM Z CHATBOXA A NIE BRAK POWODU!!!!

Jedynymi osobami twierdzącymi, że zabijasz/zabijacie jako czerwoni community są te same nicki czyli my, większość osób się nawet nie udziela, bo się boi frustracji zielonej małpki uga buga mam władze. Pewnie zgłoszenia na nas o wyzwiska to tak jak z Nazarejczykiem jak jaraliśmy ziulkooooo, pełno osób boli to co robimy a końcowo 1 osoba pisała zgłoszenia XD 

Jestem graczem gry komputerowej więc forum z definicji mi przysługuje, wypowiedzi community już znacie ale lepiej żyć w bańce ROBIMY JAK NAJLEPIEJ I JESTEŚMY ZADOWOLENI. Spoko róbcie jak chcecie, może przyszłościowo ktoś jeszcze odezwie się i oceni moderatora ;]] Życzę Pani Madziu miłego obiadku idę zjeść indyczka przed kreningiem borzym:pepeted:

 

łgdcę oqómgżc sfzfncdtcel

 

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, kajskytop1 napisał:

większość osób się nawet nie udziela, bo się boi frustracji zielonej małpki uga buga mam władze

 

Bardzo polemizowałabym. Moderatorzy zostali wybrani, gdyż byli potrzebni i działają na moje polecenie. 

5 minut temu, kajskytop1 napisał:

 

Jestem graczem gry komputerowej więc forum z definicji mi przysługuje, wypowiedzi community już znacie ale lepiej żyć w bańce ROBIMY JAK NAJLEPIEJ I JESTEŚMY ZADOWOLENI.

 

Niech przysługuje Ci zatem w sposób zgodny z zasadami, które akceptowałeś, rejestrując się tutaj. 

Walczycie o przestrzeń, w której nie bylibyście karani za wulgaryzmy i wyzwiska - to już testowaliśmy i nie zdało egzaminu. Można zatem powiedzieć, że podyktowane przeze mnie działania moderatorów dzieją się na własne życzenie czatboxowiczów. Tym samym wracamy do punktu wyjścia. 

Kiedy regulamin zacznie przynajmniej MNIEJ WIĘCEJ obowiązywać, na pewno wypracujemy wspólny kompromis. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wam się chyba trochę zapomniało, że jest to forum serwera, a nie jakiegoś kkklanu. Pisanie o jakimś "zabijaniu community" jest żałosną próbą argumentacji ciągłego jebania innych i wyzwisk na co nie będzie tutaj pozwolenia.

Macie w internecie tyle możliwości, możecie sobie założyć nawet własne forum, na pewno jakoś sobie poradzicie.

  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.