Skocz do zawartości
TEAMSPEAK SERWEROWY ► ts.ervelia.pl

pograne

Nachos

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie sie grało najfajniejsze uczucie kiedy chcesz pograć na serwerze i podropić ale nienawidzisz dungów bo są długie i nie przemyślane (np robienie 2 x tego samego tak dla beki zebyś dłużej robił )  wiec idziesz na mape bic metiny i chuj dzieki rankingowi tygodniowemu nie pobijesz bo lamus lata po all respach i zabija graczy poki nie logniesz a potem pojawia sie pies co sb zbija. rozumiem rywalizacja ale jakie szanse ma ktokolwiek na red lesie. robicie ranking ale nie blokujecie wstępu na mapy to bez sens. miłego dnia.

image.thumb.png.488e8972db7b67deb38f0b44f75b800a.png

• Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc to "nahajpowane" serwery medium mają to do siebie, że polegają na tryhardzie i rywalizacji nawet na low level mapach i wchodząc na taki serwer trzeba sie liczyć z tym, że na początku będziesz gnojony i musisz włożyc sporo wysilku i czasu (albo pieniędzy XD) zeby odbic sie od dna. W przedziale 40-60 jest sporo postaci, które są skończone albo są bardzo blisko skończenia i oneshotują wszystko co się rusza włącznie z graczami co może faktycznie powodować frustrację. Ale mimo tych wszystkich trudności da się odbić i to pozornie w niedługim czasie. Ja zaczalem grać 2 miesiace temu, totalnie od 0 bez itemshopu. Na poczatku wycierali mna glebe doslownie wszedzie, o zbiciu wodza orkow moglem jedynie pomarzyć :D Teraz jestem na etapie gdzie moja postać potrzebuje tylko (albo aż) wymiany amuletu żeby robić meley I przedział w przyzwoitym czasie. W kwestii pvp nic się nie zmieniło, padam od mocnych dropów na 4 hity bo nie inwestowałem w abs. Podsumowując da się ale trzeba chcieć. A jeśli się nie chce to trzeba iść na jakiś chujowszy serwer gdzie ludzie nie przykładają aż takiej wagi do gry.

Edytowane przez kszekatowski
  • Lubię to! 2
  • +1 3
Odnośnik do odpowiedzi

nie ma miękkiej gry. 
środowisko polskiego metina jest coraz mniejsze 
a ludzie patrzący i idący za sobą z serwera na serwer już nie mogą na siebie patrzeć 
coraz większa nienawiść 
spokojnie jeszcze max z 2/3 lata 
i nie będzie żadnej rywalizacji 
buźka pa 

• Trzymaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi