Skocz do zawartości

Nie daj się oszukać! Sprawdź LISTĘ NIEUCZCIWYCH GRACZY


Orivella

Rekomendowane odpowiedzi

NIEUCZCIWIgracze.png.7be260a2816adf5414b05c979c5d22c5.png

 

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zachowaj czujność podczas wszelkich wymian przedmiotami i kontami. Pamiętaj, że wszelkie wymiany dokonywane są na wyłączną odpowiedzialność i ryzyko graczy, dlatego tak ważne jest, abyś podczas każdej transakcji minimalizował ryzyko wymiany do minimum. Jeżeli to możliwe, to zawsze korzystaj z portalu Allegro.

Jeżeli jednak padniesz ofiarą oszusta, poinformuj o tym innych, aby uniemożliwić mu dalsze działania i zgłoś ten fakt na policję, jeżeli uznasz to za konieczne. Poniżej w temacie możesz wstawić informacje potwierdzające, że miała miejsce nieuczciwa wymiana. Jeżeli posiadasz niezbite dowody na to, że zostałeś okradziony przez konkretnego gracza, możesz go także zgłosić do administracji w celu jego ukarania. Zapoznaj się z tym tematem:

Uwaga: Administracja Ervelia nie bierze odpowiedzialności za treść poniższych odpowiedzi użytkowników, jak również za dane w nich udostępnione oraz nie ingeruje w nie.

 

Edytowane przez Orivella
  • Super 3
  • Haha 4
  • Smutny 1
  • +1 1
  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi

DarkKnight, pisze, że sprzeda aurę po 18kk, potem wystawia na handel Wir Miecza. Akurat ja zawsze sprawdzam co kto daje na handel, ale może będzie przestrogą dla innych aby sprawdzać takie "transakcje".

Edytowane przez Shimyoui
  • +1 3
Odnośnik do odpowiedzi

Panie i Panowie, przed chwilą spotkała mnie tak śmieszna sytuacja, że aż mimo braku screena z handlu postanowiłem się tym pochwalić XDD Impuls zadziałał tak, że jak zobaczyłem jak ziomek zamiast 1 won wklepał 1yang :BBRUHH: i zaakceptował od razu wyłączyłem okienko handlu i zapytałem czy czasami nie jest przeziębiony XD :pepe_thinking:Nie był by to chat z metina gdybym nie postraszył łebsko namierzaniem IP haahahahaha. Gościu jak zaraz frana zapalił :mlady: to sie sam zapaliłem hahaha pozdrawiam. Standardowo dorzucam jpg z painta. 
< Życzę Ci wszystkiego dobrego > <3 

 

 

1yanghaha.png

1yanghaha2.png

Edytowane przez Profesor
Brak kultury
Odnośnik do odpowiedzi

SzklanyPenis - osoba nagrywająca i robiąca streamy na yt z Ervelii.
Nick na yt również SzklanyPenis. Oscamował na sporo itemków po czym wylogował, a miałem dostać skiny w cs:go. 1910289532_Inkedszklanynafb_LI.jpg.02add218e3a5ef6e9eb9445d5cec5d3d.jpg615394466_szklanyyt.thumb.png.4f03bb24addc240aeac8e15e9ea69923.png

  • Haha 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Madzix napisał:

Nie widzę w temacie jakiegokolwiek potwierdzenia. Chętnie takie ujrzę :) 

Okradł kilka dni temu Didiego, zaczęliśmy pisać na wołaj żeby mu nie ufać to zaczął pisać mi na pw że możemy sobie tak pisać bo nie jesteśmy pierwszymi a i tak znajdzie kolejnych xD

[Elirka - nick mojej postaci, możecie sobie sprawdzić w logach żeby nie było że farmazon xD]

Podesłałem dowody na PW ale co z tego skoro zainterweniujecie dopiero jak sobie wszystko przerzuci na konta kolegów z gildii :D

Edytowane przez velozero
Odnośnik do odpowiedzi

KrzywaRacica/Ethernum/Juzef/Afroamerykanin/Enable to jedna osoba i ta sama osoba co opierdala na skiny CS:GO

his steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198153636315/

 

  • Lubię to! 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

SLASHER > GILDIA KOSA > polasil sie dzieciaczek na 40 zl blik przy sprzedawaniu peta :) 

Ps. Madzix moglibyscie cos robic z tymi dzieciaczkami :> nie mam na mysli zwracania ludzia itemow tylko karanie zlodziejaszkow :) To oni wam szkodza :) Jesli ktos ma dowody na scam drugiego typa po prostu banujcie go :) i koniec kariery na Erveli ;d
 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.07.2021 o 16:38, Ethernum napisał:

Kolejny scammer, tym razem gracz o nicku Marudziak oraz jego buffka MarudaBuff, dzieciak się połasił na 500sm.
Tu jego fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001242830500  Jeżeli ktos potrzebuje więcej dowodów to pw. Marudziak.png.f07adec4a13f4892335dce3861dca904.png

Zaszlo jakies nie porozumienie , podaj nick w grze zebym mogl przekazac Ci 500SM

image.thumb.png.2854faf115cf39e8f204b464edca703d.png
Dorzucam jeszcze scrn z rozmowy , napisz pod postem nick postaci i sm dostajesz do reki zaszlo nie porozumienie i tyle w temacie

Edytowane przez berkley666
Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam frajera  - JxcIaAZ.png

 

W poscie sprzedaje woja 61 z petem 5x 30, na allegro wystawia peta bez skilli.

ASfeQ5D.png

Edytowane przez NinjaTzu
Usunęłam nr telefonu
Odnośnik do odpowiedzi

Gość wystawił postać 70 lvl szaman healer ze zwiększeniem na P na discord markecie.
Zapytałem czy woli zrobić to przez tutora czy bez. Bo jeśli się nie będzie bał zmienić danych bez tutora to możemy robić bez. Ja osobiście udzielam się dość dużo na discordzie, jego nawet nie kojarzyłem stąd propozycja aby on dał jako pierwszy. Doszło do tego że zaczął pytać czemu passy jako pierwsze. To zaproponowałem tutora. Dalszą część macie niżej.

XDXD11.png

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.