Skocz do zawartości

Projekt Ervelia - dyskusje i zapytania!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 
Super, że postanowiliście współtworzyć z nami społeczność Ervelii jeszcze przed jej startem.

Chcielibyśmy umożliwić Wam lepsze zapoznanie się z naszym serwerem - a tym samym zgłębić Wasze potrzeby i dostosować do nich rozgrywkę. 

Jeśli tylko macie ochotę: zadawajcie pytania! W miarę możliwości (musimy mieć kilka sekretów :classic_wink:) udzielimy odpowiedzi. Niech ten temat stanie się miejscem do wymiany informacji, odczuć i wiadomości. Pamiętajcie, że im bliżej startu, tym więcej informacji opublikujemy oficjalnie! 

  • Lubię to! 1
  • Super 3
  • Wow 3
Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, derpalix napisał:

Kiedy start?!

Serwer staramy się dopracować w każdym elemencie najlepiej jak potrafimy, dlatego ciężko odpowiedzieć na Twoje pytanie. Nie chcemy też podawać ani przybliżonej daty startu, ani tym bardziej dokładnej. O wszystkim (również o dacie startu) będziemy informować w odpowiednim czasie, więc prosimy o cierpliwość, jest na co czekać!

  • Lubię to! 6
  • Super 5
  • Trzymaj się 1
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Luuzer napisał:

Będzie można yang za pln ?

Zachęcam do zerknięcia do regulaminu. Jest już dostępny! Wszystko jest tam napisane, a jeśli wciąż byłyby jakieś wątpliwości to służę wyjaśnieniem ?

  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Assilem napisał:

Czy Ervelia zaskoczy nas jakimiś innowacyjnymi systemami których oczy metińczyków jeszcze nie ujrzały? :pepe_thinking:

Myślę, że każdy z Was, graczy będzie pozytywnie zaskoczony tym co przygotowujemy. Odwiedzajcie regularnie naszego facebook'a, forum a na pewno nie przegapicie nic kiedy będziemy przedstawiać coraz to kolejne rozwiązania

  • Super 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Diho napisał:

Zamknięte beta-testy przed otwartymi dla ograniczonej publiki macie w planach?

Nie chcemy niczego obiecywać, aby nie sprawić Wam zawodu, jednakże chcemy aby serwer był dopracowany jak najlepiej, pod każdym względem więc takie zamknięte beta-testy oraz otwarte są wysoce prawdopodobne.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam kilka pytań w związku z moim zaciekawieniem projektem.

1) Czy serwer będzie dopasowany do aktualnych wymogów graczy ? 

2) Jak wygląda sprawa z alchemią, będzie mityczna ?

3) Czy są szanse na pojawienie się likana?

4) Czy gracze otrzymają możliwość wybrania zajęcia ? Łowienie,dropienie,kowalstwo, ogólnikowo taki system dający możliwość zarabiania na różne sposoby, bez monotonnego chodzenia po 100-200 raz na 1 i ten sam dungeon.

5) Przewidywana jest reklama u topowych youtuberów ? 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, suchytobi napisał:

Witam, mam kilka pytań w związku z moim zaciekawieniem projektem.

1) Czy serwer będzie dopasowany do aktualnych wymogów graczy ? 

2) Jak wygląda sprawa z alchemią, będzie mityczna ?

3) Czy są szanse na pojawienie się likana?

4) Czy gracze otrzymają możliwość wybrania zajęcia ? Łowienie,dropienie,kowalstwo, ogólnikowo taki system dający możliwość zarabiania na różne sposoby, bez monotonnego chodzenia po 100-200 raz na 1 i ten sam dungeon.

5) Przewidywana jest reklama u topowych youtuberów ? 

1. Nie do końca rozumiem co masz na myśli przez 'aktualne wymogi graczy'. Serwer staramy się zrobić tak, aby wszystkim się spodobał swoimi rozwiązaniami i przygotowaniem rozgrywki.

2. Nie będzie alchemii mitycznej, więcej na jej temat raczej nie chcemy na ten moment jeszcze zdradzać, na wszystko przyjdzie czas.

3. Nie, nie planujemy pojawienia się tej klasy postaci.

4. Co chcesz robić możesz wybrać zawsze. Jeżeli chcesz łowić lub kopać rudy, możesz to zrobić zawsze, na pewno będzie można na tym coś zarobić. Nie zapominajmy jednak o szkielecie gry, o tym o co w niej tak naprawdę chodzi i na czym się opiera.

5. Wydaje mi się, że jest zbyt wcześnie na takie deklaracje, ale jako gracze możecie być pewni, że kwestie reklamy nie są przez nas traktowane po macoszemu. 

  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, pjoter napisał:

Kiedy prezentacja?

Jeszcze trochę do prezentacji, najpierw chcielibyśmy na Facebooku i Forum udostępnić trochę "smaczków". Cały czas pracujemy! 

  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, suchytobi napisał:

Ostatnie pytanko i więcej nie spamium z mua strony.

Czy będą filmiki obrazujące w niedalekiej przyszłości grę ? Np co 1-2 tyg pokaz czegoś. 

Tak, planujemy dokładnie takie filmy publikować na kanale Endymiona! :) 

  • Super 2
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Exo napisał:

Będzie jak na vesteris zaklinacz postaci? Fajna opcja, przynajmniej kradzieży by nie było.

Co do handlu postaciami, mamy już wyklarowaną wizję na ten temat. W przyszłości możecie spodziewać się prezentacji owego systemu. Będziecie zadowoleni:classic_wink:

  • Lubię to! 1
  • Super 3
  • Smutny 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, XToschi napisał:

Witam mam nadzieję ze amulety tak jak na s2 i akademi i mam nadzieję ze nie padnie to tak jak Vesterisy a były to na pewno kozak server i mam nadzieję ze nie bd w Timie Exo i Orchidei ?

Skład administracji jest już upubliczniony, można zajrzeć kto jest w składzie :) 

Jeśli chodzi o „upadek” serwera, to jeszcze nawet nie wystartowaliśmy, więc o to się proszę absolutnie nie martwić ?

  • Trzymaj się 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, kamilek napisał:

serwer juz jest skonczony i teraz tylko go promujecie czy ciagle robicie?

Prace cały czas trwają, Na bieżąco będziemy publikować informacje dotyczące serwera :) 

  • Super 2
Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Dayner napisał:

Kto jest głównym właścicielem i sponsorem serwera? Możecie przybliżyć osoby @Bayrath i @shard? Czy brali udział w jakichś wcześniejszych projektach? 

Hej, ja zajmuje się całą oprawą wizualna Ervelii (2d, 3d, mapy itp). Brałem udział przy tworzeniu wielu serwerów ofc ze strony graficznej (nie stricte "bycie w team"). Z @Endymion współpracuję od ponad 2 lat (już od czasów Vesteris s2 / Akademia), generalnie jestem osobą która zawsze stoi za kurtyną stąd możesz mnie nie znać :pepe_thinking:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.01.2021 o 01:10, Exo napisał:

Będzie jak na vesteris zaklinacz postaci? Fajna opcja, przynajmniej kradzieży by nie było.

Jeśli chodzi o mnie - nie byłem w teamie na żadnym z projektów. Ten serwer jest moim pierwszym, na którym będę administratorem. Poprzednio pomagałem administracji na Vesterisie. Oprócz tego bardzo dużo czasu spędziłem na serwerach typu medium tak więc wiem na czym polega rozgrywka (bo tym się tutaj zajmuję) i z czym to wszystko się je.

  • Super 4
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.