Skocz do zawartości

Aktualizacja Nadchodzące zmiany na serwerze


Endymion

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, arkadian1 napisał:

Czy ja dobrze rozumiem , że aby sprzedac np Buffa 2xp  to muszę mu wbic górnictwo lub łowienie? yyy jaki to ma sens 

Minimum jedna umiejętność na P LUB łowienie/górnictwo na minimum M1.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

a jakaś opcja też z dt? fajnie by było zmienić coś, bo stoje na 75 lvl, wszystkie eventy mi odpadają, ludzie dropią biletów po 1500 a mi na dt na pieczątkach 150, przeskok jest za duży.

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, arkadian1 napisał:

Czy ja dobrze rozumiem , że aby sprzedac np Buffa 2xp  to muszę mu wbic górnictwo lub łowienie? yyy jaki to ma sens 

UMIEJETNOSC P / łowienie lub górnictwo M1             /  == LUB 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Ixei napisał:

Kiedy macie zamiar wprowadzic zmiany na dungach i wprowadzenie pasywek nowych, bo to jest potrzebne na juz a jezeli macie to wprowadzac stopniowo to mozna sie spodziewac ze to wszystko bedzie wprowadzone za miesiac :/

 

Pasywki będą w piątkowej przerwie techniczej, Jeśli chodzi o zmiany na dungeonach - postaramy się aby znalazły się również w tej przerwie.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Bayrath napisał:

Pasywki będą w piątkowej przerwie techniczej, Jeśli chodzi o zmiany na dungeonach - postaramy się aby znalazły się również w tej przerwie.

jasne, sprawdzcie też, dt bo naprawdę warto się nim zainteresować, patrząc na drop dużo osób odchodzi gdy wbija 75 bo zdaje sobie sprawę, że zostało mu tylko dt, a zanim zarobi na te eq i poleci dalej to ciężka sprawa, a zazwyczaj ezraela nikt latac nie chce bo są te głupie hasła.

  • Haha 1
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.