Skocz do zawartości

Ogłoszenie Przerwa techniczna - 14.07.2021


Endymion

Rekomendowane odpowiedzi

@Użytkownik

 

O godzinie 04:30 (14.07.2021) odbędzie się przerwa techniczna. Przerwa techniczna potrwa 90 minut.
Po przerwie będzie wymagana aktualizacja clienta, dla osób mających problem z patcherem pojawi się ręczna łatka gry.

Podczas przerwy zostaną poprawione następujące rzeczy:

  • Zmiany mające na celu poprawić stabilność map
  • Poprawiono wyszukiwanie przedmiotów na Sklepach Offline
  • Poprawiono wysyłanie przedmiotów ze Sklepu Offline na czacie/prywatnej wiadomości
  • Poprawiono blokadę komunikatów o ukończonych wyprawach oraz pokonanych władcach
  • Poprawiono treść misji pobocznej "Misja XII"
  • Poprawiono komunikat na wyprawie "Legowisko Mantykor"
  • Poprawiono sprawdzanie czy grupa ma już aktywna inną wyprawę
  • Poprawiono problem z wyświetlaniem ilości Smoczych Fasol po zamknięciu okna uszlachetniania
  • Odblokowano możliwość wpisywania "k" w kwocie Yang na Sklepie oraz Handlu (1k = 1.000 Yang, 1kk = 1.000.000 Yang)

 

Władcy oraz Metiny zostały zrespione: 14.07 06:00

 

Ręczna aktualizacja clienta znajduje się w załączniku lub w linku poniżej:

https://mega.nz/file/kY1FUAqY#LULcwrKiiMv7TDogxkDus6L-5lsCrmjR9AQo1U1gBsk

Pozdrawiam,
Endymion.

  • Lubię to! 8
  • Super 8
  • Trzymaj się 1
  • Wow 1
  • Smutny 1
  • +1 3
  • -1 2
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Xeezz19 napisał:

Nic specjalnego byście zwiekszyli drop rad z dungów orki mistyk bo masakra jakas

przecież jest git wystarczy rękawiczka z Item shop np 3 dni i 30min zwykła i jest spory drop

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karlos1m napisał:

przecież jest git wystarczy rękawiczka z Item shop np 3 dni i 30min zwykła i jest spory drop

 

Poleciałem dziś 12 mistyków dungów na rękawiczce z IS i 2h to wydropiłem 2 rady xD

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, karlos1m napisał:

przecież jest git wystarczy rękawiczka z Item shop np 3 dni i 30min zwykła i jest spory drop

Mam to na orkowych to juz prawie wcale nie dropi mi nic mistyk teraz zrobiłem 4 dungi 1rada

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Simex napisał:

 

Poleciałem dziś 12 mistyków dungów na rękawiczce z IS i 2h to wydropiłem 2 rady xD

Ok mogę się zgodzić ale to  zależy od szczęścia mi wczoraj 14-16 dungów "mistycznych" 6 rad i 8 egzo + x2 rekawiczka 2h z szktatułki 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, karlos1m napisał:

Ok mogę się zgodzić ale to  zależy od szczęścia mi wczoraj 14-16 dungów "mistycznych" 6 rad i 8 egzo + x2 rekawiczka 2h z szktatułki 

zawsze mozecie pomoc szczesciu,wbijajac bonus na drop przedmiotow w bransie i kolcach

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Endymion napisał:

@Użytkownik

 

O godzinie 04:30 (14.07.2021) odbędzie się przerwa techniczna. Przerwa techniczna potrwa 90 minut.
Po przerwie będzie wymagana aktualizacja clienta, dla osób mających problem z patcherem pojawi się ręczna łatka gry.

Podczas przerwy zostaną poprawione następujące rzeczy:

  • Zmiany mające na celu poprawić stabilność map
  • Poprawiono wyszukiwanie przedmiotów na Sklepach Offline
  • Poprawiono wysyłanie przedmiotów ze Sklepu Offline na czacie/prywatnej wiadomości
  • Poprawiono blokadę komunikatów o ukończonych wyprawach oraz pokonanych władcach
  • Poprawiono treść misji pobocznej "Misja XII"
  • Poprawiono komunikat na wyprawie "Legowisko Mantykor"
  • Poprawiono sprawdzanie czy grupa ma już aktywna inną wyprawę
  • Poprawiono problem z wyświetlaniem ilości Smoczych Fasol po zamknięciu okna uszlachetniania
  • Odblokowano możliwość wpisywania "k" w kwocie Yang na Sklepie oraz Handlu (1k = 1.000 Yang, 1kk = 1.000.000 Yang)

 

Władcy oraz Metiny zostały zrespione: XX.XX XX:XX

 

Ręczna aktualizacja clienta znajduje się w załączniku lub w linku poniżej:

Link pojawi się podczas przerwy

Pozdrawiam,
Endymion.

Rękawiczki i wszystkie założone przedmioty 2h itd.., których nie da się zdjąć znikną?

Odnośnik do odpowiedzi

to dobranoc wszystkim

37 minut temu, karlos1m napisał:

Ok mogę się zgodzić ale to  zależy od szczęścia mi wczoraj 14-16 dungów "mistycznych" 6 rad i 8 egzo + x2 rekawiczka 2h z szktatułki 

+1 raz da raz nie da wcześniej z 20 dungów 10 rad a teraz już z 15 0 więc pozdro

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no bez jaj. Wstaję specjalnie o 4 żeby podropić sobie spokojniej, pobić metki. Robię kawę, palę fajkę, loguję się a tu "przerwa techniczna za 2.5min" na 90 min. 

 

-.- ...

  • Haha 2
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

chłopie idz na easy czy coś na co ty liczysz ze bedzie ci rada za rada dropila ? chłop dobrze gada kto by to kupowal ? dzieci aby szybko łatwo pozniej godspodarka serwera pada 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Rumpol napisał:

Rady na baronce lecą tak samo jak na orkowym może by tak zwiększyć % ?

 

to jest medium człowieku nie easy 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.