Skocz do zawartości

Ogłoszenie Przerwa techniczna - 14.07.2021


Endymion

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Xeezz19 napisał:

Nic specjalnego byście zwiekszyli drop rad z dungów orki mistyk bo masakra jakas

 

1 godzinę temu, karlos1m napisał:

przecież jest git wystarczy rękawiczka z Item shop np 3 dni i 30min zwykła i jest spory drop

Nie każdy gra pod isa xd

 

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, oskilol09 napisał:

 

Nie każdy gra pod isa xd

 

ludzie nawet na mapach 95 nie siedza bossow nie bija czy na dungi nie lataja, nie wspominajac o tym, ze sa inne dungi niz mistyczny, baronka, czy orkowy, zwiekszenie % na rady egzo czy na cokolwiek rozwali rynek, jest dobrze jak jest

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, oskilol09 napisał:

 

Nie każdy gra pod isa xd

 

pierdolnij baranka w sciane człowieku rekawiczka na 7 dni w isie koszt 150sm nawet nie

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, 16K napisał:

pierdolnij baranka w sciane człowieku rekawiczka na 7 dni w isie koszt 150sm nawet nie

No dobra kosztuje 150sm ale ci powtarzam dużo ludzi nie ładuje kasy w isa grają 4fun czego nie rozumiesz ?

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, oskilol09 napisał:

No dobra kosztuje 150sm ale ci powtarzam dużo ludzi nie ładuje kasy w isa grają 4fun czego nie rozumiesz ?

XDD nie trzeba ladowac kasy w isa zeby miec smy czegos to ty w tej chwili nie rozumiesz XD

 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, oskilol09 napisał:

No dobra kosztuje 150sm ale ci powtarzam dużo ludzi nie ładuje kasy w isa grają 4fun czego nie rozumiesz ?

ale nikt ci nie karze ladowac kasy, 150sm to chwila zeby zarobic a jesl idla ciebie granie 4fun to granie bez isa czytaj masochizm to pzodro

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Angus napisał:

ale nikt ci nie karze ladowac kasy, 150sm to chwila zeby zarobic a jesl idla ciebie granie 4fun to granie bez isa czytaj masochizm to pzodro

No tak masz racje.Nie przyszedłem tutaj sie kłócić :)

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, oskilol09 napisał:

No tak masz racje.Nie przyszedłem tutaj sie kłócić :)

luzik mordko, wymieniamy sie tylko argumentami ;)

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Xeezz19 napisał:

Nic specjalnego byście zwiekszyli drop rad z dungów orki mistyk bo masakra jakas

Mi tam rady fajnie lecą, średnio na 20 dungów z 10-15rad

Odnośnik do odpowiedzi

Może jakoś evencik z przepustkami bo 1 mistycznego za 4kk to przesada trochę xD ogólnie jest tak mało metkow na mapie że 1 dalej się zbija w 3 osoby jak w m2 na stracie 

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, oskilol09 napisał:

 

Nie każdy gra pod isa xd

 

ja 2/3 dni zebrałem na full IS więc w czym trudnego np 100 SM pozbierać na rękawiczkę z IS?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.