Skocz do zawartości

Ogłoszenie Przerwa techniczna - 15.07.2021


Endymion

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RydzykFizyk napisał:

coz, nie kazdy wladowal 500zl + w isa na start i gra po 15 godzin.

 

to nie płacz że masz słabszą postać niż ktoś kto dużo gra i wiele więcej władował xD

  • +1 5
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, tnggm napisał:

to nie płacz że masz słabszą postać niż ktoś kto dużo gra i wiele więcej władował xD

Nie placze bo problem nie dotyczy tutaj mnie. Wypowiadam sie raczej w imieniu wiekszosci bo wydaje mi sie, ze wiekszosc osob siedzi na nizszym lvlu (75-) a zmiany jakie sa dodawane dotycza paru procent osob.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Ale człowieku, jeśli jest jakiś problem to musi on zostać naprawiony. Nie rozumiem twojego żalu, wychodzi na to że w momencie kiedy większość graczy gra na niskim lvl'u to trzeba robić zmiany i poprawki tylko dla masy, a w tych z high lvl'u mieć wyjebane? xD

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, tnggm napisał:

Ale człowieku, jeśli jest jakiś problem to musi on zostać naprawiony. Nie rozumiem twojego żalu, wychodzi na to że w momencie kiedy większość graczy gra na niskim lvl'u to trzeba robić zmiany i poprawki tylko dla masy, a w tych z high lvl'u mieć wyjebane? xD

ale ziomek przypierdalasz się do niego jak nawet nie potrafisz przeczytać od czego to się zaczęło xd czytaj dokładnie, a potem zaczynaj spruty szukać na siłę 

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, tnggm napisał:

Ale człowieku, jeśli jest jakiś problem to musi on zostać naprawiony. Nie rozumiem twojego żalu, wychodzi na to że w momencie kiedy większość graczy gra na niskim lvl'u to trzeba robić zmiany i poprawki tylko dla masy, a w tych z high lvl'u mieć wyjebane? xD

Jak sam wspomniałeś, topka wydała więcej kasy niż przeciętny kowalski zarobił w ciągu roku. Logicznym jest, że serwer utrzymują takie placki, też nie rozumiem płaczu o naprawianie gry w pierwszej kolejności dla powiedzmy użytkowników premium.

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba oczywiste że jak ktoś więcej siedzi to ma lepsza postać nie? Nie rozumiem takiego pierdolenia " nie każdy siedzi po 15 godzin i ładuje PLN'y" Bo skoro lubi siedzieć to siedzi na gierce chyba logiczne XD Chyba że zaraz ktoś napisze " Wyjdź z domu do ludzi " XDDDD

Edytowane przez Rumpol
Odnośnik do odpowiedzi

Gość dobrze napisał, nieważne jest jaki błąd wystąpił trzeba go naprawić, a czy on się tyczy większości, czy mniejszości to już nieistotne.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, tnggm napisał:

Ale człowieku, jeśli jest jakiś problem to musi on zostać naprawiony. Nie rozumiem twojego żalu, wychodzi na to że w momencie kiedy większość graczy gra na niskim lvl'u to trzeba robić zmiany i poprawki tylko dla masy, a w tych z high lvl'u mieć wyjebane? xD

Nie mam zadnego zalu, nie wiem dlaczego tak agresywanie do tego podchodzisz. Po prostu odwolalem sie do czyjegos komentarza o tym, ze jak sie siedzi w m2 to faktycznie malo jaka zmiana bedzie przydatna. Wyrazilem swoja opinie i nic wiecej.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, rakiutuwa napisał:

ale ziomek przypierdalasz się do niego jak nawet nie potrafisz przeczytać od czego to się zaczęło xd czytaj dokładnie, a potem zaczynaj spruty szukać na siłę 

ta będę czytał całą dyskusję bo faktycznie nie mam co robić XD zresztą wbrew Polskich strandardów jak się nie wie to się wypowiada

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Zuumer napisał:

Gość dobrze napisał, nieważne jest jaki błąd wystąpił trzeba go naprawić, a czy on się tyczy większości, czy mniejszości to już nieistotne.

pewnie, to prawda. Pytanie tylko czy blad ktory wplywa na duzo wieksza ilosc graczy nie jest "wazniejszy" w sumie to ciekawy temat

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Bayrath napisał:

Wystąpił problem z odpalaniem gry, będzie on niezwłocznie poprawiony. Uruchomienie serwera może ulec delikatnemu opóźnieniu.

a da radę dziś zagrać w ogóle czy raczej tak średnio?

Teraz, RydzykFizyk napisał:

pewnie, to prawda. Pytanie tylko czy blad ktory wplywa na duzo wieksza ilosc graczy nie jest "wazniejszy" w sumie to ciekawy temat

a na jakiej podstawie oceniasz priorytetowość błędu na serwerze? 

Odnośnik do odpowiedzi

Sczerze to teraz nie wiem dlaczego to sie przerodzilo w dyskusje, mam wrazenie, ze nie znacie genezy tej rozmowy i po prostu odpowiadacie na losowy komentarz. Nie sprulem sie, ze jak ktos wiecej gra to jest lepszyXD bo to logiczne w kazdym aspekcie zycia. Po prostu lekko zirytowal mnie pewien komentarz to cos sobie odpisalem.

2 minuty temu, tnggm napisał:

a da radę dziś zagrać w ogóle czy raczej tak średnio?

a na jakiej podstawie oceniasz priorytetowość błędu na serwerze? 

nie oceniam bo nie mam do tego kwalifikacji, bardziej sie zastanawiam jak ta priorytetowosc moze wygladac bo jak wspomnialem to ciekawy temat.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, RydzykFizyk napisał:

pewnie, to prawda. Pytanie tylko czy blad ktory wplywa na duzo wieksza ilosc graczy nie jest "wazniejszy" w sumie to ciekawy temat

No dobrze, ale to już administracja decyduję o tym co w której kolejności jest naprawiane ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RydzykFizyk napisał:

Sczerze to teraz nie wiem dlaczego to sie przerodzilo w dyskusje, mam wrazenie, ze nie znacie genezy tej rozmowy i po prostu odpowiadacie na losowy komentarz. Nie sprulem sie, ze jak ktos wiecej gra to jest lepszyXD bo to logiczne w kazdym aspekcie zycia. Po prostu lekko zirytowal mnie pewien komentarz to cos sobie odpisalem.

znam genezę, generalnie to ktoś sobie uznał, że jeśli zmiana go nie dotyczy to jest to nic potrzebnego, więc idąc tym tokiem rozumowania najlepiej robić tylko i wyłącznie update i jakieś zmiany, poprawki bugów etc pod niższy lvl bo to przecież większość serwera xD

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, tnggm napisał:

znam genezę, generalnie to ktoś sobie uznał, że jeśli zmiana go nie dotyczy to jest to nic potrzebnego, więc idąc tym tokiem rozumowania najlepiej robić tylko i wyłącznie update i jakieś zmiany, poprawki bugów etc pod niższy lvl bo to przecież większość serwera xD

nie no oczywiscie, ze nie. Wiadomo, sa rzeczy ktore trzeba poprawic pierwsze w kolejnosci ale to nie mi oceniac jakie to rzeczy. Generalnie nie lubie po prostu jak ktos jezdzi po kims kto zalozmy mniej gra lub wydaje, kazdy robi to we wlasnym zakresie na tyle na ile moze.

 

3 minuty temu, Zuumer napisał:

No dobrze, ale to już administracja decyduję o tym co w której kolejności jest naprawiane ;p

pewnie ze tak, mam po prostu nadzieje, ze ta kolejnosc bedzie dobra, o nic sie nie czepiam spokojnie ;D bardziej taka nocna rozmowa na luzie 

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Karpiu napisał:

Czyli teraz będą respy od 3:09 zamiast równo od 3:00 zajebioza 

Zróbcie respy od 00:00 bo ludzie grający w metina (w tym ja) nie potrafią policzyć od --:09 plis zajebe plny w isa 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.