Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszam do sprawdzania i komentowania moich materiałów.


Viper

Rekomendowane odpowiedzi

#1

Hej ja jestem Viper i chciałbym wysłać wam link do mojego nowego filmiku na youtube.

Ervelia.pl #1 Zeken Metin Śmierci - YouTube

Serdecznie zapraszam do oglądania i komentowania. W przyszłości wyślę nowe linki z nowymi nagraniami. 

 

Edytowane przez Viper
  • Trzymaj się 1
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi

#2

Bardzo dziękuje za pozytywne opinie. Niżej zamieszczam link do następnego nagrania. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

 

Edytowane przez Viper
  • Super 1
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi

#4

Postanowiłem znowu nagrać następny materiał. Niżej zamieszczam link do niego. Zapraszam do oglądania ! Będzie fajnie jak wbijecie obejrzeć i zostawić jakiś komentarz. Mam w planach następne odcinki z serwera oraz większy i szybszy progres. Wiekie pozdrowienia dla wszystkich graczy, w sumie w tym też dla siebie. Do zobaczenia na forum i na serwerze ! 

https://youtu.be/_1B-xxLOti4

Tutaj ten link do następnego materiału. Czekam na odpowiedzi jeszcze jakieś w tym temacie mam nadzieję ,że się jakieś znajdą. Dawajcie będziecie robić jakiś hałas. Hej !

Edytowane przez Viper
Odnośnik do odpowiedzi

#6

Znowu witam serdecznie z linkiem do nowego odcinka. Jest nowy numer nareszcie. To juz szósta część.

 

Dalej postać się rozwija, dalej kanał się rozwija. Widać w tym wszystkim postęp, idzie w swoim tempie do przodu ! pozdro

Edytowane przez Viper
Odnośnik do odpowiedzi

#9

Tutaj link do nowego nagrania.

Według mnie taki kamień to nowość w metinie.

Wpadajcie zobaczyć następną część.

#10

Tutaj numer dziesięć.

Jeden z nowych kamieni metin na serwerze Ervelia został przez mnie zniszczony, rozwalony. Drop zgarnięty i hejka dalej. 

Wszystkim elko !

Edytowane przez Viper
Odnośnik do odpowiedzi

#11

Tutaj post z numerem jedenastym. Nowe nagranie, nowe wyczyny, nowe postępy. Czekajcie na więcej, klikajcie w linki... będzie dobrze... pozdrowienia, hejka !

Wszystkiego dobrego !

Edytowane przez Viper
Odnośnik do odpowiedzi

#12

Siema nowy filmik.

 

Wejdź sprawdzić ! plis

#13

Tutaj na tym nagraniu robię następną misje, trzecie już polowanie. Razem z wykonaniem tej misji jest progres i postęp. W tym momecie moja postać ma 35 lvl i dalej się rozwija. Wpadajcie na kanał obserwować jej poczynania ! To na pewno będzie świetna zabawa.

 

Metin jest spoko.

Odnośnik do odpowiedzi

#15

Siema tutaj link do nowego filmiku na moim kanale, będzie można zobaczyć następną część dawki emocji z gry.  Pomysły ciągle na nowe nagrania, pomysły ciągle na rozwijanie postaci. Tutaj nowy materiał mam nadzieję ,że się wam spodoba razem z opisem. Hej !

 

#16

Tutaj nowy odcinek z czymś ciekawym.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.