Skocz do zawartości

Aktualizacja ZAPOWIEDŹ AKTUALIZACJI - ŻYWIOŁY


shard

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.03.2023 o 20:09, brunometn napisał:

Panowie, co z odłamkami artów z dungów, które zostaną zastąpnione?

Dalej będziesz mógł je zdobyć. Z pierwszej wyprawy będziesz miał możliwość zdobycia Odłamka Artefaktu Orków albo Dzikusów.

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, shard napisał:

Wymagany bonus ofensywny: Silny przeciwko Nieumarłe
Wyprawa ta całkowicie zastąpi Wieżę Demonów oraz Zagajnik Dusz.

Zmieńcie to na silny na diabły. Część osób latających zagajnik ma amulet na diabły (diabły w bonusach niemieszalnych).

  • +1 6
  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.03.2023 o 20:16, hardkor11 napisał:

Czyli słoń zostanie usunięty czy zostanie ta wyprawa?

Nie będzie usunięty. W temacie nic o tym nie ma wspomniane.

Edytowane przez quilu
Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieje ze ten system konny bedzie jakos w miare zbalansowany, bo inaczej to moja biedna ninja do kosza pojdzie, jak sobie jakis typ na manu stanie na metku i bedzie mnie odpychal rownoczesnie bijac tyle co ja w metka na poli xD

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.03.2023 o 20:13, Zarys napisał:

Zmieńcie to na silny na diabły. Część osób latających zagajnik ma amulet na diabły (diabły w bonusach niemieszalnych).

Zagajnik jak i Wieża Demonów są ten moment wyprawami dla nowych graczy, które kompletnie amuletu nie wymagają. A bonus Silny przeciwko Nieumarłym umożliwi płynne przejście na Diabelskie Katakumby, bez mieszania ekwipunku.

W dniu 26.03.2023 o 20:19, Karantii napisał:

Mam nadzieje ze ten system konny bedzie jakos w miare zbalansowany, bo inaczej to moja biedna ninja do kosza pojdzie, jak sobie jakis typ na manu stanie na metku i bedzie mnie odpychal rownoczesnie bijac tyle co ja w metka na poli xD

Jest napisane w temacie, że taka osoba korzystająca z konia będzie miała wyłączone odpychanie, przewracanie innych graczy.

  • -1 3
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.