Skocz do zawartości

Druga Akademia Ervelia.pl


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, WitchyER napisał:

Nie wiem czy Ślepy , ale pisze ,że za  próby omijania itp jest ban xD

Na pytanie była udzielona już odpowiedź, dzięki jednak bambiku, że się włączasz do dyskusji, ale to ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo jest napisane cytuję Blokada będzie umożliwiać zadawanie obrażeń w Potwory na Mapach, Kamienie Metin na Mapach oraz na Wyprawach tylko dwóm postaciom, które są zalogowane z jednego komputera. Pokolorowałem ci na czerwono jeżeli nie widzisz co jest napisane. Dlatego chciałem, aby zostało doprecyzowane, że jednak nie na jeden komputer, a na osobę czytaj IP.

Edytowane przez opcarry
Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, opcarry napisał:

Na pytanie była udzielona już odpowiedź, dzięki jednak bambiku, że się włączasz do dyskusji, ale to ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo jest napisane cytuję Blokada będzie umożliwiać zadawanie obrażeń w Potwory na Mapach, Kamienie Metin na Mapach oraz na Wyprawach tylko dwóm postaciom, które są zalogowane z jednego komputera. Pokolorowałem ci na czerwono jeżeli nie widzisz co jest napisane. Dlatego chciałem, aby zostało doprecyzowane, że jednak nie na jeden komputer, a na osobę czytaj IP.

jak chcesz kogoś poprawiać to rób to dobrze a nie jak kaleka 
 

W dniu 11.02.2024 o 19:57, Endymion napisał:

Wszystkie ewentualne próby obchodzenia systemu będą przez nas monitorowane, a osoby biorące udział w tym będą stale zablokowane na serwerze.

 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.02.2024 o 10:08, Szczarmuch napisał:

a dowiemy sie przed startem akademi co będzie w systemie rekruta 

Myślę, że Youtuberzy pokażą sklep rekruta na filmach przed startem Akademii.

 

W dniu 13.02.2024 o 16:34, PROXL3M napisał:

Jeśli startuje Akademia, a prezentacja jest nieaktualna, możemy spodziewać się pełnej na aktualny stan gry? Przydałaby się do nadrobienia wszystkich zmian, które zaszły. 

Postaramy się zaktualizować w pewnym stopniu prezentację, ale nie ukrywam, że mamy dużo pracy nad dopięciem wszystkiego z Akademią. Wszystkie najważniejsze zmiany można znaleźć w prezentacjach aktualizacji, które znajdziesz w ogłoszeniach.

 

W dniu 17.02.2024 o 15:47, opcarry napisał:

Czyli jak odpalę 2 konta na komputerze stacjonarnym i 2 konta na laptopie to wszystko jest ok i mogę sobie farmić na 4 kontach?

Próby omijania limitów przez granie na kilka komputerów będą przez nas monitorowane i banowane.

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, NeeKoo napisał:

Będzie beta Akademii ? :D

 

Nie będzie

 

5 godzin temu, Arronac napisał:

Ja liczę, że administracja zadba na tej edycji Akademi o graczy porannych, bo szkoda ze eventy są zawsze po 16 🤑

Wydarzenia są ustawiane tak by przypasowały jak największemu gronu osób. Nadal będą pojawiać się sporadyczne eventy. Dodatkowo na tej Akademii dostępne masz prywatne wydarzenia z których bez problemu możesz korzystać w porannych godzinach.

  • Lubię to! 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie dotyczące zmian w umiejętnościach. Wszedłem na główny serwer aby zobaczyć jak radzi sobie wojownik Mental natomiast nie ma on wartości ataku w silnym.

Czy dobrze rozumiem, że wraz z momentem połączenia serwerów każdy wojownik mental dostanie wartość ataku na silnym? A może w drugą stronę, konta z akademii stracą ten bonus dostosowując się do serwera głównego?

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Jaka jest kwota za podstawkę IS? moglby ktoś przedstawić byłbym wdzięczny. Nie obrażę się za całość 👍🏾

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, SRT napisał:

Cześć! Jaka jest kwota za podstawkę IS? moglby ktoś przedstawić byłbym wdzięczny. Nie obrażę się za całość 👍🏾

Poczekaj na odcinki jupiterków pewnie któryś z nich odpowie na twoje zapytanie.

Obstawiam, że perfekt coś takiego zrobi w odcinku.

Odnośnik do odpowiedzi

ninja jest giga uśless czy mi się wydaje? Żeby wbić lvl konia wyrównany z poli to giga endgame w porównaniu do bezmyślnego bicia z konia nowym mentalem albo szamanem? XD

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, casualny1 napisał:

ninja jest giga uśless czy mi się wydaje? Żeby wbić lvl konia wyrównany z poli to giga endgame w porównaniu do bezmyślnego bicia z konia nowym mentalem albo szamanem? XD

ninja na poli bedzie bic duzo wiecej niz body z konia bez rozwinietego wierzchowca

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kolskev napisał:

ninja na poli bedzie bic duzo wiecej niz body z konia bez rozwinietego wierzchowca

no tak, tylko że jako body możesz se ładować all w wierzcha i endgame masz bardziej na +, a ninje musisz najpierw ukuć poli potem latać wolniej na tym poli wszędzie gdzie się da wydawać na to szmal mieć 2 bronie do bicia i JESZCZE do tego gdzieś pomiędzy inwestować w konia żeby na endgamie móc polatać normalnie dungi, gdzie tu sens

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, casualny1 napisał:

no tak, tylko że jako body możesz se ładować all w wierzcha i endgame masz bardziej na +, a ninje musisz najpierw ukuć poli potem latać wolniej na tym poli wszędzie gdzie się da wydawać na to szmal mieć 2 bronie do bicia i JESZCZE do tego gdzieś pomiędzy inwestować w konia żeby na endgamie móc polatać normalnie dungi, gdzie tu sens

na chuj ci dwie bronie

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, casualny1 napisał:

a no tak tutaj wystarczy nakładka, ale reszta się zgadza ni?

czy to ninja czy to body i tak ladujesz poli na start, bo rozwiniecie wierzchowca + itemy do niego to nie taka latwa sprawa

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.