Skocz do zawartości

Seriale / Filmy do dungów!


Hardin

Rekomendowane odpowiedzi

Jako tako, metin zmienił się troche w symulator dungów, więc nie wyobrażam Sobie lepszego połączenia niż dung i dobry serial.

Polecajmy Sobie perełki, które obejrzeliśmy. 

Zacznę, serial - Peaky Blinders, House of cards ( nie mylić z domem z papieru )

 

Odnośnik do odpowiedzi

Peaky Blinders :peepoLove::pepeted:

Ja proponuję dawkę humoru w postaci Paradise PD, brickleberry lub dla szukających wrażeń: Wikingowie, The Walking Dead, Prison Break, Breaking Bad, Riverdale, Lucyfer, Punisher. 

To tylko część seriali, które polecam :pepe_ok:

Edytowane przez Pocisk
  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Trzymaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi

Snowpiercer, Modern family, the 100, Death note (anime), Suits, The last dance.

Z tego co ostatnio oglądałem i mogę szczerze polecić z netflixa.

 

kordelas.png

Edytowane przez Orivella
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Serial mojego życia to nieodmiennie Gra o Tron, ale on wymaga dużego skupienia, nie nadaje się do jednoczesnego robienia dungów :D 

  • Lubię to! 1
  • Wow 1
  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Madzix napisał:

Serial mojego życia to nieodmiennie Gra o Tron, ale on wymaga dużego skupienia, nie nadaje się do jednoczesnego robienia dungów :D 

Jak dla mnie serial nie wart uwagi powyżej 3 sezonu

  • Haha 1
  • -1 2
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli lubisz się pośmiać to z serca szczerze polecam Chłopaki z baraków, jest ponad 10 sezonów, później są podróże po Europie itp, moim zdaniem nie ma bardziej bekowego serialu o życiu codziennym w barakach. Na tyle mi się serial spodobał, że drugi raz go już katuje, na cda i netflixie znajdziesz odcinki bez problemu :)

 

  • Lubię to! 1
  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.04.2021 o 10:11, Hardin napisał:

Jak dla mnie serial nie wart uwagi powyżej 3 sezonu

Dopóki pokrywa się z powieścią, to jest doskonały :) 

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że polecanie perełek mija się z celem, bo przy nich trzeba się po prostu skupić i oglądanie ich do dungów mija się jakkolwiek z celem :pepe_analyst:

 

Z takich - moim zdanie - luźniejszych do obejrzenia do dungów  - Trinkets, Unite 42,The Purge, The 100 (na które normalnie szkoda czasu :pepe_laugh:), Ragnarok, La casa de papel, Lovecraft Country, Barbarians etc.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę powielał poprzedników - z lekkich rzeczy polecam Gumballa.

Przez przypadek obejrzałem kilka odcinków z młodszym bratem, skończyłem chyba na obejrzeniu wszystkich możliwych skrótów na yt. xD Sporo w tej bajce drugiego dna, z którego można się pośmiać.

Odnośnik do odpowiedzi

To ja od siebie polecam "Supernatural". Mega wciąga, a i lekko się ogląda czyli do dungeonów w sam raz. No i ma duuuużo sezonów, więc nie trzeba się martwić, że w pewnym momencie nam zabraknie :D

Odnośnik do odpowiedzi

Lucyfer, BreakingBad, RANCZO najlepsze

Harry Potter, Szybcy i Wściekli, Więzień Labiryntu,

Polecam podcasty byle jakie na necie, żeby coś leicało w uchu :D

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecę serial Euforia, jako, że jestem wysoko wrażliwy mega mi się podobał, jest bodajże 8 odcinków plus dwa odcinki specjalne. Jeden z nich to rozmowa Rue, głównej bohaterki, narkomanki z byłym heroinistą, czasem słucham tego odcinka jako podcastu, gdy mam doła i myślę o spacerze do dilera

Rue_Bennett.PNG.png

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że większość „perełek” została przez was wymieniona, ale jeśli lubicie coś co trzyma w napięciu, coś co was mega wciągnie i jest fanem kryminałów czy seriali typu „kropla drąży skałę” to gorąco polecam, Las, Intruz, Modliszka, Smak stokrotek, Znaki, Czarny punkt, Lód :) 
 

Natomiast jeśli chodzi o jakiś film to moim ulubionym który został oglądany z dobre 20 razy to „ Jak zostałem Gangsterem”   

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.