Skocz do zawartości

Złote nobki serwera


Zuumer

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzyłem i chyba nie ma takiego tematu, a jak wiemy są ludzie i parapety i zachęcam do wrzucania

screenów takich osób jak na przykład ten człek niżej:

image.png.708b9188dc49946aa79e53ff9184bdff.png

 

image.png.8d9dab2efaec34eaeebd7927321eaec5.png

Edytowane przez Zuumer
  • Smutny 1
Odnośnik do odpowiedzi

zawsze bawi, ale fakt mając 15 lat sam się pociłem do graczy więc czego teraz po Was oczekiwać, teraz zamiast pisać i dyskutować z jakimś kidem wolałbym pójść zbić z dwa metki więcej na respie no ale co kto woli :)

 

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, CieplyHubert napisał:

to niezłe wyjaśnianki na dc xD 

No nie chciał wbić, wolał załatwić to w grze xD

2 godziny temu, luvgreen napisał:

Nie wiem ktory glupszy, ty czy on

Hmm, ciężkie pytanie... Myślę, że możesz spokojnie dołączyć do tego zaszczytnego grona :D

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Zuumer napisał:

No cóż jakiś nastolatek ma wakacje i zamiast wyjaśnić sobie na discordzie to jedyne co potrafi to zwyzywać mnie xD 

a discord to jakaś wyszukana forma wyjaśniania spin z gry? Tak btw wystarczyło wyłączyć czat/zablokować go/zablokować szept i już byłoby po problemie, a nie obydwoje zachowujecie się jak dzieci i jeden wyzywa, a drugi pisze tylko o DC aby tam sobie powyzywać tylko że głosowo :pepe_2head:

 

@Orivella proponuję zamknąć ten temat 

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, PuaczeQ napisał:

a discord to jakaś wyszukana forma wyjaśniania spin z gry? Tak btw wystarczyło wyłączyć czat/zablokować go/zablokować szept i już byłoby po problemie, a nie obydwoje zachowujecie się jak dzieci i jeden wyzywa, a drugi pisze tylko o DC aby tam sobie powyzywać tylko że głosowo :pepe_2head:

 

@Orivella proponuję zamknąć ten temat 

Nie wiem jak Ty załatwiasz sprawy na discord. Ja miałem ochotę po prostu porozmawiać z tym nieogarem, niekoniecznie go wyzywając na nim, ale no cóz :classic_biggrin:

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.08.2021 o 15:37, Zuumer napisał:

Nie wiem jak Ty załatwiasz sprawy na discord. Ja miałem ochotę po prostu porozmawiać z tym nieogarem, niekoniecznie go wyzywając na nim, ale no cóz :classic_biggrin:

Nie załatwiam żadnych spraw na discordzie :). Zdradze Ci LifeHacka i polecam ci go stosować - olej takie wiadomości :FeelsWowMan:

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Arvid napisał:

Karczoch, wczesniej ' Zimniutki '  doszedł do Gildii, poleciały kolczyki z imperatora, wyszedl z gildii, discorda i zmienił nick na grze. 
Uważaj na złodzieja ! 
758579146_Beztytuu.thumb.png.dd546f3d8f73a2168d4f5117c03683e4.png

SZANUJE KURWA ZA LF2 MORDO

 

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.