Skocz do zawartości

Event EVENTY WEEKENDOWE #5


shard

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, wnoszę petycję o eventy dla rybaków, a dodatkowo uważam, że skoro ulepszenie wędki na +9 kosztuje 200 zł (skończony rybak tyle kosztuje aktualnie) a pasywka aby ją zrobić na P trzeba około 300 godzin łowić powinien być lepszy drop. Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Valoreczek
  • Lubię to! 2
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, kubabuba14 napisał:

50Lvle nadropią biletów i zarobią, a topka kupi po taniości ulepy bo nagle będzie ich na rynku 10 razy więcej.

szkoda, ze "topka" na nemere dropnie na jednym koncie tyle co  drugi na baronce na 2 konta ^^, problem z biletami maja tylko osoby z 75lvlem.

Edytowane przez NinjaTzu
Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Antychryst napisał:

i robisz ją 15-20minut
Co to za porównanie, postać na azraela musi być "w miarę zrobiona żeby go szybko robić" ale przyrównujecie ją do zula z baronki w którego wystarczy 20kk wrzucić, XD

Idz mi zrób postacią bez ulepszonego eq, isa etc baronkę. Pokaż jak stoisz na spocie i jak cię nie wywraca. Azraela również idzie zrobić byle żulem, w 30 minut.

 

Poza tym na becie mówili, że nie będzie to serwer pod eventy tygodniowe i nie będą z nimi przesadzać, w granicach rozsądku. Brakuje marmurów - dają marmury - krótka piłka.

nie pisałem nic o is bo to chyba oczywiste, że obecnie w metinie bez isu nie zrobisz nic

Odnośnik do odpowiedzi

i w dodatku co to za problem w miesiac istnienia serwera zbalansować drop eventowych rzeczy dla poszczególnych przedziałów lvlowych. Teraz by móc brać udział w eventach lub sensownie zarabiać albo muszę wywalić kilkaset zł na wony, albo tak jak wiele osób obecnie robi, sprzedać/wywalić do kosza postać 75lvl i wrócić na 50-70 lvl, zarabiać o wiele mniejszym nakładem energii i móc brać udział we wszystkich eventach, oczywiście doładowując znów smy by pokupowac vipy itd

 

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, KaSm napisał:

i w dodatku co to za problem w miesiac istnienia serwera zbalansować drop eventowych rzeczy dla poszczególnych przedziałów lvlowych. Teraz by móc brać udział w eventach lub sensownie zarabiać albo muszę wywalić kilkaset zł na wony, albo tak jak wiele osób obecnie robi, sprzedać/wywalić do kosza postać 75lvl i wrócić na 50-70 lvl, zarabiać o wiele mniejszym nakładem energii i móc brać udział we wszystkich eventach, oczywiście doładowując znów smy by pokupowac vipy itd

 

Trochę niedobrze się robi jak na to patrzę wywalić postać sprzedać ? A może zrobić dropa  to chyba nie zakazane koszt rękawiczki t tylko 70sm (obecnie pewnie  200kk) a jak nie to  masz reflinka is możesz przełożyć kostium fryz peta oni nawet dają na 3 dni vipa XD No nie wiem co powiedzieć

 

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, KaSm napisał:

i w dodatku co to za problem w miesiac istnienia serwera zbalansować drop eventowych rzeczy dla poszczególnych przedziałów lvlowych. Teraz by móc brać udział w eventach lub sensownie zarabiać albo muszę wywalić kilkaset zł na wony, albo tak jak wiele osób obecnie robi, sprzedać/wywalić do kosza postać 75lvl i wrócić na 50-70 lvl, zarabiać o wiele mniejszym nakładem energii i móc brać udział we wszystkich eventach, oczywiście doładowując znów smy by pokupowac vipy itd

 

No faktycznie, zapomniałem, że przecież trzeba znów ładować złotówki żeby na postaci vipa zakupić. Ehh, jakby istniały jakieś kupony SM, ale by to gierkę ludziom ułatwiło. Ale też pozostaje pytanie - dałoby się na to w miesiąc zarobić? myślę ze mogłoby być ciężko ;/

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Antychryst napisał:

No faktycznie, zapomniałem, że przecież trzeba znów ładować złotówki żeby na postaci vipa zakupić. Ehh, jakby istniały jakieś kupony SM, ale by to gierkę ludziom ułatwiło. Ale też pozostaje pytanie - dałoby się na to w miesiąc zarobić? myślę ze mogłoby być ciężko ;/

tak, wypierdole kilka wonów na to by podropić w 4 godziny szkaty eventowe, super pomysł, wcale nie lepiej sprawdzić czy przypadkiem któryś przedział lvlowy jest zupełnie wyłączony z eventów i ma bardziej upierdliwe zarabianie przy podobnym czasie poświęconym na to niż postacie na niższych poziomach i poprawić to w patchu

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdźcie sobie na forum np valiuma/glevi zobaczcie w jak to tam wyglada w jakich godzinach są te eventy bo nie każdy jest wyjęty z życia żeby w piątek i sobotę od 18-22 dropić szkatułki godzina 10-12 12-16 tez jest dla ludzi nie sądzicie ? i może jakieś lepsze te eventy lepszy odpal isowy lub doublke bossy ?

 

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

To skoro znowu dajecie bilety podróżnika to może oddacie moje ~410 biletów, które 2 tygodnie temu mi zniknęły? ;) Ni stąd ni zowąd ktoś wymyślił, że drop eventowy będzie usuwany  :monkaGIGA: i trochę mnie zdziwko wzięło, kiedy podszedłem do NPC, a tam nic, zero reakcji.

GM odpisał w grze, że BYŁY KOMUNIKATY... No cóż, jeżeli ktoś pracuje i ma różne inne zajęcia to nie śledzi forum 24/7 i w grze także nie jest w stanie zawsze takie KOMUNIKATY wyłapać. 

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, AnonimowyGall napisał:

To skoro znowu dajecie bilety podróżnika to może oddacie moje ~410 biletów, które 2 tygodnie temu mi zniknęły? ;) Ni stąd ni zowąd ktoś wymyślił, że drop eventowy będzie usuwany  :monkaGIGA: i trochę mnie zdziwko wzięło, kiedy podszedłem do NPC, a tam nic, zero reakcji.

GM odpisał w grze, że BYŁY KOMUNIKATY... No cóż, jeżeli ktoś pracuje i ma różne inne zajęcia to nie śledzi forum 24/7 i w grze także nie jest w stanie zawsze takie KOMUNIKATY wyłapać. 

+1 na chuj usuwaliście te bilety ? jak ktoś jest smart no to sobie skupił i miał szanse potem dropnąć nakładke co wam to przeszkadza ?

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Valoreczek napisał:

Dobry wieczór, wnoszę petycję o eventy dla rybaków, a dodatkowo uważam, że skoro ulepszenie wędki na +9 kosztuje 200 zł (skończony rybak tyle kosztuje aktualnie) a pasywka aby ją zrobić na P trzeba około 300 godzin łowić powinien być lepszy drop. Pozdrawiam ;)

Spokojnie, łowienie to tylko (tu cytat) "dodatek" więc nie spodziewałbym się robienia dodatkowego eventu dla "dodatkowego" systemu xD

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, MarginCall napisał:

Spokojnie, łowienie to tylko (tu cytat) "dodatek" więc nie spodziewałbym się robienia dodatkowego eventu dla "dodatkowego" systemu xD

Właśnie czytałem caly post poświęcony "DODATKOWEMU" systemu łowienia, też dopowiem xD.

Szkoda, że odrazu zamknęli temat tym samym nie pozwalając kontynuacji dyskusji na ten temat wydaje mi się to mega słabe z ich strony, trzeba sprzedawac konta i wypierdalać, tylko kto teraz kupi rybaka jeśli jest to tylko "Dodatek"

 

 

Edytowane przez Valoreczek
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przegapiłam event z nakładkami na kilofy, więc teraz sobie odbiję na 10 kontach :pepe_devil:

Nie ma co narzekać. Technik i tak odwala kawał dobrej roboty przy bieżących poprawkach, no i pracuje nad skrzynkami postaci, a jest to system wymagający dużych nakładów pracy i szczególnej uwagi i skupienia. Nie rozdwoi się, więc bądźmy wyrozumiali. Jeszcze się doczekamy bardziej zróżnicowanych eventów :classic_happy:

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Valoreczek napisał:

Właśnie czytałem caly post poświęcony "DODATKOWEMU" systemu łowienia, też dopowiem xD.
A co do eventu to w wyszukiwarce jest item "Rybacka Karta Losu" więc event wydaje mi się, że jest zrobiony, ale nie wiem do końca jak to wygląda :/

 

Co do karty to leci ona od pasywki P, nie służy do eventu xD 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nie podoba mi się to w którą to stronę zmierza, zaraz skończy się to jak jest na serwerach sensuala/surka gdzie wszyscy gracze wyzywają za ich podejście do nich, w końcu zawsze można zamknąć dyskusję, nie odpisać jak ktoś pisze w grze albo dać emotkę "haha" i po problemie. Wyjaśnione. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

@Valoreczek prosta sprawa. Wystarczyłoby wprowadzić jakiś crafting który zmniejszyłby szanse na drop peleryn itp. Niech to będzie w chuj drogie i trudne do wbicia ale BĘDZIE !!!! A nie, wbijasz P, wędkę 9 i wielki uj cię wita XD. Zero nadziei

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Madzix napisał:

 

 

Może odpowiem zupełnie szczerze: było trochę poprawek i technik pracuje intensywnie nad skrzynkami postaci. Eventy weekendowe weszły wszystkim w nawyk, więc w tym tygodniu postanowiliśmy powtórzyć takie, które sprawdziły się już wcześniej. Ervelia to młody serwer, a stworzenie zupełnie nowych wydarzeń zajmuje sporo czasu i testów, więc tym razem postawiliśmy na te już sprawdzone. 

Mam nadzieję, że mimo wszystko będziecie się dobrze bawić i przepraszamy Was za brak różnorodności. W najbliższych tygodniach wszyscy sobie odbijemy :classic_love:

 

Droga Magdaleno nie mam Ci za złe tego tak samo jak nie mam za złe technikowi bo uważam że robicie dobrą robotę mimo kilku rzeczy które zostały dawno zgłoszone i jakoś poprawek na to brak to uważam że jest git ale odświeżona inna wersja koła losu tego z IS albo tego z biletu raczej nie kosztuje technika dużo czasu a odświeżona wersja zawsze robi inne lepsze wrażenie niż to co było juz 

Odnośnik do odpowiedzi

Nie czaje Was ludki. Marmury które dobrze schodzą - są. Nakładki na broń (nie za SM!) które też schodzą - są. Ulepy do eq exp - są. Free IS - jest. Jak dla mnie spoko eventy. Jedynie godziny bym zmienił na późniejsze :pepe_ok:

Edytowane przez Kamyk
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.