Skocz do zawartości

Event Opisz idealny event i wygraj SM!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Event, który chciałoby wiele graczy. Jestem tego pewien.

Zamysl jest taki, żeby dodać bronie na 1lv z chujowymi statami, aby sluzyly jako skiny do transmutacji. Ngl te nakladki z najnowszego eventu wyglądają nieziemsko, mogłyby być jednym z takich skinow.

Czemu jako bronie, a nie nakładki? Bo nie dają bonusów, proste. Mają tylko wyglądać. Wyobrazcie sobie jak rynek by się fajnie ruszył, gdyby byly skiny. Kto nie chciałby zmienic nudny wyglad żala na takie cudo jak ta nowa nakładka?

To tak po krótce o co chodzi. Teraz pomysł jak je zdobyć.

Mam w głowie dwie mozliwosci:

1. Drop losów z ostatnich bossów na dungach / kawałków losów (np. 100 kawałków = 1 los u pomocnika) ze wszystkich mobow. Główna nagroda bylaby skrzynka z owymi brońmi do wyboru.

2. Drop skrzynek z mobow / bossow. Znowu główna nagroda nakładki tylko tym razem losowe lub do wyboru.

Zachęcam do dyskusji na ten temat, a jesli przykułem uwagę administracji to chętnie pomogę w realizacji  tego eventu(pomysłami) . 

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście chciałbym jakiś event naprawdę związany z fabułą metina. Nie taki gdzie jedynie wystarczy się ustawić na spocie trzymać spacje i ,,z". Myślę, że fajny byłby event z jakimś misjami gdzie w nagrodę otrzymywalibyśmy jakieś losy, kostiumy, ulepy, alchemie itp. mogłoby to być losowe. Misje losowane byłyby z puli np. 10 misji. Niektóre wymagałyby chodzenia na dungi inne na biciu metinów na mapach. Misje można byłoby anulować i wymienić na inną, lecz za to obowiązywałaby jakaś kara czasowa przed rozpoczęciem następnej misji. Do wszystkich bosów i metinów oraz mobów można dodać drop np. lekarstw na zarazę wywołaną przez kamienie metin. Za oddawanie lekarstw do Beakgo otrzymywalibyśmy nagrody w zależności czy oddamy 1, 10, czy 50 lekarstw jednorazowo oraz królestwo, które odda najwiecej lekarstw dostanie jakiś dodatkowy event w weekend. Oczywiście w takim evencie nie pominąłbym rybaków oraz górników. Myślę, że najlepiej byłoby dodać jakieś specjalne ryby oraz skrzynki, na które byłby dosyć mały % lecz można byłoby z nich dostać nakładki, które nieco ten procent by zwiększyły.

Oczywiście jest to dosyć spory event ale myślę, że np. sam pomysł z misjami i fajną fabułą mógłby być super urozmaiceniem eventów weekendowych

Odnośnik do odpowiedzi

jako zagorzaly fan trzymania spacji na spocie proponuje event polegajacy na dropienieniu jakis skladnikow tutaj jako przyklad do wlasnej interpretacji: 
trzy karty sim> jedna klawiatura
trzy klawiatury> jedna obudowa
trzy obudowy> jeden ekran
trzy ekrany> telefon
szkatulki wtedy by byly warte wiecej niz 1kk i bylaby jakas roznorodnosc przy czym tu tez do wlasnej interpretacji lepszy drop, ktorego na codzien nie spotkamy jakies unikatowe przedmioty do zdobycia tylko podczas tego eventu, pozdrawiam i caluje cieplutko 
 

 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.08.2021 o 13:57, velozero napisał:

Propozycje dot. eventów mają dotyczyć tylko trzymania spacji na baronówce czy można podrzucać coś dla rybaków/górników?

Jakich rybaków takich co tutaj widać typ na 10 kontach łapie ? to nie jest wykonalne a panowie po prawej wszyscy wszedł do gry w jednym monecie i zaczęli łowić czyż to nie jest piękne server ma kilka tygodni a boty dalej nie banowane <3 <3 <3 <3 

 

Bez tytułu.png

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, siejarathc napisał:

Jakich rybaków takich co tutaj widać typ na 10 kontach łapie ? to nie jest wykonalne a panowie po prawej wszyscy wszedł do gry w jednym monecie i zaczęli łowić czyż to nie jest piękne server ma kilka tygodni a boty dalej nie banowane <3 <3 <3 <3 

 

Bez tytułu.png

Na ervelii da rade lowic do 12kont, sam lowie na 6-8 xd

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

na losowych mapach i w losowych miejscach respią się kowale które dają 15% wiecej szans na ulepszenie jak spali nie zabiera ulepek ale znika (limit jednego ulepszenia na postać)  jak ulepszy zabiera dla przykładu 5w za ulepszenie eq na 95+ albo zabiera 2x więcej ulep

można zrobić na tej zasadzie takżę NPC od szarf czy alchemików którzy dają większy % ale za sowitą opłatą 

  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczyłoby zmniejszyć ilość zdobywanych yangów i po problemie. To nie chińskie privy, na których była głupia moda na zdobywanie łatwych yang z mobów/bossów w ilościach kosmicznych. Najpierw cieszenie ryja, bo z bossów leci tyle yang co na easy, a później jeszcze większy płacz dotyczący gospodarki. Gdybyście faktycznie myśleli o graczach, a nie o kasie z isu, takie problemy nie miałyby miejsca. Wspieracie yang sellerów, bo to oni wydają najwięcej siana na is na starcie. Chcecie pomysł na event? Kd+5 tylko azrael. Małże ości, tylko niskie dungi (+ rybak). Zmniejszenie bomby...to zabija serwer. Yangi zdobywa się z handlu, stopniowo zwiększając inflacje serwerową. Zależy wam na szybkim zarobku, okej. Tylko później nie usuwajcie masowo postów i tematów graczy, którzy potrafią ruszyć mózgiem i powiedzieć basta. Wy niedobre, łapczywe kabany.

  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi

Wiec tak propozycji mam kilka wiekszych badz mniejszych zacznijmy od wiekszych czyli cos na zasadzie "Wielkie igrzyska Ervelii" na czym mialoby to polegac? Okresle to w ramach czasowych zeby bylo latwiej sobie wyobrazic a wiec:

Piatek 17:00-19 Konkurencja wedkarska(technik badz inny czarodziej tego serwera moglby dodac jakas specjalna rybe ktora mamy szanse zlapac-tutaj zalezy od administracji czy poziom pasywki i wedki ma wplyw na szanse wylowienia, wylowione ryby oddajemy do specjalnego NPC ktory ma za zadanie sumowac ilosc naszych punktow zebranych przez caly weekend

Piatek 19-21 Bicie wladcow-ta sama bajka ta sama zasada co w wedkarskim czyli dodac do dropu konkretny itemek ktory npc bedzie od nas odbieral i dodawal do rankingu

Sobota 17-19 Gurniczy szał- nie wiem czy na serwerze wystepuje ruda skamienialego drzewa ale np jesli nie jest uzywana mozna by ja dodac i taka sama bajka jak wczesniej wszystko dodaje nam npc do rankingu(tak samo jak w wedkarstwie administracja zdecyduje czy poziom pasywki i kilofa bedzie mial wplyw na wydobycie)

Sobota 19-21 Wielkie Polowanie- tutaj czas wreszcie docenic ludzi ktorzy chetnie po 200x robia ten sam dung W TYM JA, dodajemy do koncowego bosa cos co mozemy oddawac do NPC aby ciagle zbierac punkty.

Niedziela 17-19 Metinowy zawrot glowy tego dnia kazdy skupilby sie na poszukiwaniu metinow w tym samym celu a mianowicie zdobycia czegos co mozemy oddac NPC aby nasza suma punktow byla jak najwieksza.

Niedziela 19-21 Zakonczenie igrzysk- tutaj mozna dac jakies blaski albo cos.

Ok teraz kazdy by chcial wiedziec po co te punkty o ktorych co chwile wspominalem, a wiec moznabyloby stworzyc konkretne przedzialy nagrod-najprosciej mowiac im wiecej zdobedziesz tym lepsze rzeczy sa do wyjecia.

Prostym rozwiazaniem na gornictwo i wedkarstwo moze byc dodanie specjalnych wedek,kilofow do NPC tylko na czas trwania igrzysk.

Warto pamietac o tym zeby itemki ktore zdobywamy(z konkurencji) nie byly zdatne do handlu dzieki czemu ludzie beda korzystac z tego wszystkiego dla siebie nabijac swoj ranking a nie kogos kto ma grubszy portfel.

Jak widac wyzej staralem sie stworzyc takie propozycje aby event nie ograniczyl sie do trzymania spacji na baronce przez 3h i zdobywaniu milionow skrzynek.

 

Oczywiscie jesli sa igrzyska mozna by bylo zrobic konkurs rowniez poza gra dla wszystkich utalentowanych plastykow w ktorym moznabyloby polaczyc haslo Igrzyska+Ervelia

 

Inna moja propozycja troche mniejsza i prostsza jest event o nazwie "Wietrzenie magazynu"

Administracja miedzy 17 a 21 na okreslonej mapie i kanale(jesli jest taka mozliwosc najlepsza by byla zatoka) wystawia sklep pelny roznych ciekawych fantow(wola administracji jakich) za symboliczna cene 1yang moze ktos powie ze proste albo glupie ale w calej tej grze ludzie zapomnieli o zabawie liczy sie tylko grind :).

 

To sa moje propozycje na ten moment jesli ktos z administracji chce moze napisac na priv mam jeszcze inne pomysly a takze pewna gre na forum ktora mozna wprowadzic :)

 

Pozdrawiam jesli komus sie cos nie podoba tutaj badz widzi mozliwosc usprawnienia prosze smialo pisac. Ja chcialem abysmy w pelni mogli wykorzystac gre i wszystkie elementy z nia zwiazane czyli bosy,metiny,dungi,gornictwo i rybactwo.

 

 

  • Lubię to! 1
  • +1 1
  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.08.2021 o 13:51, Madzix napisał:

 

Jakieś zuo, ew. coś, co poprawi sytuacje przepustek od nemery w górę ;)

Edytowane przez whanter
Odnośnik do odpowiedzi

- Dodać podwójny resp metinów / bossów przez 2 godziny (tych mapowych ) 
- dodanie bossa eventowego na weekendy (kupony kostiumy itd)
- drop surowych corów z metinów 

- wprowadzenie aukcji ( sprzedaż przedmiotów z IS za yangi )

- 50% na podwójny drop z dunga

- dodanie eventu górniczego x rudy - 1 szkatułka 

- dodanie eventu dla rybaków - wymiana rybek na szkatułki 

- wprowadzenie eventu  na najdłuższą złowioną rybę  ( nagroda SM )

 

 

  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Event podczas którego do koła losu możemy oddawać ulepszacze. Ulepszacze były by podzielone na kategorie, np żółć niedźwiedzia była by w kategorii najniższej, perły w średniej itd. Każda kategoria ulepszaczy dawała by nam inną ilość punktów- czym wyższa tym więcej punktów.
Koło wyglądało by w następujący sposób, koło w którym znajduje się pasek podzielony na cztery części każdy w innym kolorze. I zapełniało by się pasek ulepszaczami. Czym więcej paska zapełnione i czym więcej części tym lepsze możliwe nagrody w kole losu oraz większa szansa na główną nagrodę. Minimalnie 1/4 paska zapełniona do zakręcenia kołem do najsłabszej kategorii nagród.

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Fajnym urozmaiceniem byłoby wprowadzenie ruletki tzn np max 5 osób wpłaca określoną liczbe yang i pośród tych graczy zostanie wyłoniony zwycięzca. Prowizja przy odbiorze yang 10% niby dużo ale liczy się zabawa i na pewno by trochę yang z serwera ubyło

  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi

event emblemat Ervelia

e^1- bossy z dungeonów 
R- bossy z map exp
V- metiny mapa exp 
E^2- moby ale bardzo niska szansa
L- łowienie
I- kopanie
A- ulepszanie przedmiotów

potrzeba każdej litery w minimalnie 3 sztukach do próby wytworzenia emblematu. szansa na wytworzenie to 60% i 20kk.
emblemat będzie świecić się nad postacią i nie będzie zajmować slota i będzie dawać od 7% do 15% do skilli postaci na zasadzie (aura daje 330 wartości z emblematem 330*15%=~380 wartości) i będzie na 3-5 dni czas mija od wytworzenia

  • +1 3
Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje odpału który byłby do zdobycia  np w nd co 2tyg.

Np: Drop szkatułki strażników z metinow i bosów ( mapy + dungi) szansa na drop 25% metin, 40% boss(mapa), 50%boss (dung)

Czas eventu 3h.

Przykładowy drop:

-1egzo

-1rada

-1zbs

-5 setek

- 2szt delikatne sukno

- yang 200/500/1kk

- 1 losowa perła

- kupon 10/20/50( z mala szansa na 50sm) , skad pomysł na 10/20 sm, czesto brakuje po te 10/20sm więc myślę że fajna opcja .

- amulet strażników ( 1.5k hp 10% dmg (exp/pvp) 5% abs wszystko) na 5dni czas leci od założenia. Drop hm 1 amulet na 100 szkat+/- 

- + jakieś mniej warte itemy,

+ jakis system do zjadania kamoli/ ku ksiązek kd+5

np:

tak zwany klaser = 5silny 5 abs klasa 

na każda klase misja do oddania : 100 kamoli po 200ku kazdy skill na klase , 50 egzo 50rad 

Tak żeby było to wymagające + fajnie upłynni zejście tych itemów.

Odnośnik do odpowiedzi

Skrzynie rekruta 

Co z tego będzie? Nowi gracze - Wiecej postaci - Więcej online

Co ma się znajdować? To już administracja oceni ale według mnie napewno IS z 3-7dni + broń i zbroja w zaleśności od levela   1-30-55 (Wiem że czasami jest IS NA WEEKEND)

Na ile? można spróbować tej opcji na weekend jeżeli będzie coraz to wiecej graczy to zostawić na stałe :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.08.2021 o 14:14, jugihombre napisał:

Drop szkat z wypraw ale żeby drop był adekwatny od lv. Podział np od bestialskiego do baronki, od dt/azek dalej itp. Może w końcu ludzie nie będą płakać, że wszystkie eventy są pod baronke. 

oj powiem ci że baronka najsłabiej oddaje :p XD Jest lepszy dung i mozesz więcej wydropić :P 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.08.2021 o 13:51, Madzix napisał:

 

 

@Użytkownik

Powyżej Facebookowy post, w którym (tak samo jak tutaj), proszę Was o opisanie eventu, który Waszym zdaniem byłby najbardziej interesujący! Dla najfajniejszych i najciekawszych pomysłów przygotowaliśmy kupony SM - zarówno dla pomysłów na Facebooku, jak i na Forum. 

Najlepsze pomysły wynagrodzimy i najpewniej wprowadzimy! Puśćcie wodze fantazji!

 

 

 

 

kiedy wyniki madziaaaa :peepoShy:

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, sudin napisał:

kiedy wyniki madziaaaa :peepoShy:

Ilość wpisów przekroczyła nasze oczekiwania - jesteśmy w trakcie czytania i analizy! :peepoLove:

  • Super 2
Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł na Event:

                                                                                                       Weekendowy Dungeon

Trwałby 2-3 godzinki a wejście było by u stworzonego specjalnie strażnika lub u jakiegoś NPC na mapie

  • Przedział LVL [30-50] [50-70] [70-90] [90-120]
  • Wejście kosztowało by yangi a koszt byłby większy im większy poziom Dunga. [Myślę że za pierwszy przedział koszt byłby ~30kk]
  • Główna nagroda z boosa byłaby skinem do szarfy. [Mój pomysł to skrzydła]
  • Wygląd szarf różniłby się od przedziału lvl.
  • Inne wartościowe przedmioty możliwe do zdobycia- ulepszacze, dopalacze, egzo, rada, karma, itemy dla zwierzaka[kwestię zbalansowania ilości zostawiam wam]
  • Im większy lvl dunga tym lepsza ilość przedmiotów do zdropienia oraz ich rodzaj.
  • Większy lvl dunga= trudniejsze metiny, boosy, moby do bicia.

Opis przejścia dungeonu

  1. Pokonaj 3 fale potworów
  2. Pokonaj wszystkich przeciwników i zbij 3 metiny aby przejść dalej
  3. Bij potwory aż nie zdobędziesz przynęty na mini-bossa
  4. Pokonaj mini bossa aby przejść dalej
  5. Wybij wszystkie potwory na mapie
  6. Pokonaj Bossa---->Koniec Dunga

Możecie coś dodać/zmodyfikować/usunąć jeśli spodobałby się wam mój pomysł.

                      

Pozdrawiam '')

 

  • Super 1
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.