Skocz do zawartości

elo


Wtls

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano świry, nie ukrywam robie to po konkursik, ale skoro już to robie to moge coś tam napisać, gram pod nickiem Wojtlos.
Ultra drop here, uwielbiam jak afkuje w m1 i podbiegają do mnie koxy pvp, ściągają mojego dropa na hita i są z siebie dumni, jest mi niezmiernie miło, że pomagam swoją nikłą osobą ich usatysfakcjonowaćXD.

Grałem na terabithii s1 s2, someyi s1 s2 tam w sumie najwięcej osiągnąłem, na innych serwerach raczej nie grałem, lub próbowałem ale jakoś mnie nie zachęciły, coś tam na samii jak jeszcze była popularna, ale nigdy jakoś mnie nie wciągnęła.

Jestem prosty, lubie sobie pograć w gierki, spotkać ze znajomymi, pograć w gierki, spać i powtarzać proces w nieskończoność :pepe_glasses:
Aktualnie czekam na NewWorld i tak trafiłem na ten serwer, żeby sobie troche pograć i zabić nude przy czekaniu.

Pozderki:peppo_hey:

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.