Skocz do zawartości

ErveliaCREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE


JanChrzan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, dzisiaj przez dobre kilka godzin się męczyłem z ww. problemem.

Przerabiałem sposoby od zmiany zgodności, wyłączania antywirusa, pobierania na nowo itp.

Opisana sytuacja dotyczy laptopa ze zintegrowaną kartą graficzną. 

Otóż:

należy wejść w ustawienia grafiki i dodać niestandardową rozdzielczość jaka ma być obsługiwana. W moim przypadku wystarczyło dodanie 800x600 i wszystko elegancko śmiga. 

Pozdr
image.thumb.png.5732762a2aa1e0ed09f499eb8581d52b.png
 

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

i teraz w tak małym oknie musisz grac ? przecież to kur bez sens -.- ja mam taki problem że odpalam gre pojawia się okno na chwile ( miga ) i znika.. grac się wgl nie da ;/ 

Odnośnik do odpowiedzi

Błąd ma głębokie podłoże, mi np nie odpala sie giereczka tylko gdy wczesniej gralem w inną gre np Rocket League, wymagany wtedy jest reset kompa i smiga jak powinno, czemu? Nie wiem

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry. Jakiś czas temu miałem taki sam problem (na innych serwerach) i w moim przypadku wystarczyło wykonać poniższe czynności (może komuś się przydadzą jeśli sposób z tematu nie pomaga):

htf_01.png.c47bade0fffb85f3501f9bdb85764224.png Po zaznaczeniu .exe należy wybrać opcję od rozwiązywania problemów ze zgodnością.

htf_02.png.c413f20456e72a0202c93796428875b8.png I wypróbować ustawienia zalecane po czym wcisnąć "Testuj program".

Edytowane przez Thorek
Odnośnik do odpowiedzi

U mnie również wystąpił ten problem i żaden z powyższych sposobów nie pomógł. Znalazłem jednak gdzieś w internecie nietypowy sposób, który okazał się w moim przypadku skuteczny. Mianowicie należy podpiąć poprzez hdmi telewizor/monitor i ustawić wyświetlanie tylko na drugim ekranie. Gra uruchamia się prawidłowo i można wtedy spokojnie przełączyć znów na ekran laptopa. 

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Sanhi napisał:

U mnie również wystąpił ten problem i żaden z powyższych sposobów nie pomógł. Znalazłem jednak gdzieś w internecie nietypowy sposób, który okazał się w moim przypadku skuteczny. Mianowicie należy podpiąć poprzez hdmi telewizor/monitor i ustawić wyświetlanie tylko na drugim ekranie. Gra uruchamia się prawidłowo i można wtedy spokojnie przełączyć znów na ekran laptopa. 

I co tak co odpalenie gry trzeba robić???

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, woziu12 napisał:

I co tak co odpalenie gry trzeba robić???

Nie, po jednym razie problem zniknął i już wszystko uruchamia się normalnie. Być może złożyły się na to również inne czynności (ustawienie w panelu nvidii i na komputerze obsługi metina poprzez odpowiednią kartę graficzną). 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.08.2021 o 12:19, Sanhi napisał:

Nie, po jednym razie problem zniknął i już wszystko uruchamia się normalnie. Być może złożyły się na to również inne czynności (ustawienie w panelu nvidii i na komputerze obsługi metina poprzez odpowiednią kartę graficzną). 

Zrobiłem jak mówisz, wystarczyło podpiąć pod telewizor, ale w moim przypadku za kazdym razem musze podpinać

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie totalnie nic nie pomaga ;/ 

na valimie gra dziala normalnie, niedawno dodali nowego clienta i mialem ten problem ale po napisaniu na support administracja pomogła, spatchowałem gre i normalnie client działał liczę na to że tutaj bedzie identycznie 

Edytowane przez wilqyoit18
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.