Skocz do zawartości

CzarnyJezus

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    197
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez CzarnyJezus

  1. a testowaliście zrobienie takiego jednego dunga vs zbicie np. 8 metinów? bo moim zdaniem metiny bardziej oddadzą a takie metinki zbijasz w mniej niz minute
  2. imo ilość listów na dungach nie jest adekwatna co do metków. Polecałbym delikatnie zwiększyć z dungów
  3. no ta, dungi solo mozesz latac to na chuj ci pomocnik cnie?
  4. POLECAM Z RODZINKOM, CHOCIAZ TUTAJ RYNEK ROZJEBANY NIE JEST JAK PEWIEN ADMINISTRATOR SERWISU NA "V" EZ?
  5. 1. Co chciałbyś dostać w tym roku pod choinkę? Nadzieję na lepsze jutro 2. Jaki był najgorszy świąteczny prezent, który kiedykolwiek dostałeś? Nie dotarłem na wigilię 3. Które świąteczne danie lubisz najbardziej? Uszka z barszczem <3 4. Bez czego Twoim zdaniem święta nie istnieją? Bez całej rodziny przy jednym stole 5. Kiedy w Twoim domu ubierana jest choinka? W wigilię 6. Czy masz jakieś świąteczne tradycje? Po pasterce idziemy głosić dobrą nowinę %% 7. Z jakim zapachem kojarzą Ci się święta? Ciastka korzenne 8. Czy zdar
  6. CzarnyJezus

    ⭐Ściana Chwały⭐

    ale ze ja giga zulem zrobilem orkowy w 5min, gdzie wczesniej na ful odpale moze max 4:30?
  7. CzarnyJezus

    Złote Myśli #6

    Pytanie 1/10: Co chciałbyś dostać w prezencie urodzinowym? Drugiego siebie Pytanie 2/10: Co najbardziej podoba Ci się na Ervelii? Cena won Pytanie 3/10: O której godzinie najczęściej się budzisz? Tylko cioty spiom Pytanie 4/10: Jaka jest pierwsza czynność, którą wykonujesz tuż po powrocie do domu z pracy/szkoły? Chodzę do OHP Pytanie 5/10: Gdybyś mógł wybrać, w którym roku chciałbyś się urodzić? w 39, bym pokazał co to znaczy dominacja Pytanie 6/10: Jaki film oglądałeś ostatnio w kinie? Co Ty wiesz o swoim dziadku Pytanie 7/10: Co zawsze znajduje się n
  8. phasz sie w gips

  9. SZANUJE KURWA ZA LF2 MORDO
  10. KIEDY HANDEL POSTKAMI W KLATKACH JAK TAKIE PECISKA?
  11. Dzienki Andy, że wspomniałeś o mnie w tym temacie! <3
  12. CzarnyJezus

    Złote Myśli #5

    Pytanie 1/10: Co najbardziej w sobie lubisz? Mój popend seksualny w tym wieku Pytanie 2/10: Jaki tytuł nosiłby film nagrany na podstawie Twojego życia? Jak zostałem nieudacznikiem Pytanie 3/10: Jak często zamawiasz jedzenie z dostawą do domu? Tylko pyszne, zawsze pyszne Pytanie 4/10: Czy miałeś kiedyś zagrożenie z jakiegoś przedmiotu w szkole? Jebana plastyka, kmwtw Pytanie 5/10: Jakiej firmy masz monitor? Ejserka Pytanie 6/10: Co znajduje się aktualnie po Twojej prawej stronie? Termos z Orlenu 500ml, w którym trzymam herbatke z cukrem BEZ CYTRYNKI
  13. CzarnyJezus

    Złote Myśli #4

    Pytanie 1/10: Jaką pizzę zamawiasz najczęściej? Wychowałem się w biedzie i wszystkie resztki oddaje rodzeństwu :/Pytanie 2/10: Kasjerka wydała Ci 20 zł za dużo reszty. Przyznajesz się i oddajesz pieniądze? Nigdy nie miałem takiej ilości pieniędzy w ręku. Jedynie po co mogę pójść do żabki to po zużyte kartony.Pytanie 3/10: Który masz aktualnie poziom na Ervelii? Dobijam 18. Korzystam z kafejki internetowej - pracuje tam oraz gram gdy szef nie patrzy.Pytanie 4/10: Jakie badanie biologa aktualnie robisz? On nawet nie chce ze mną rozmawiać na temat badań.Pytanie 5/10: Jaki jest
  14. CzarnyJezus

    Złote Myśli #1

    Pytanie 1/10: Jaki był Twój pierwszy nick w Metin2? xXxJeZuSPLxXx Pytanie 2/10: Jaki jest Twój staż w Metin2? Nigdy nie pracowałem w Metin2 Pytanie 3/10: W jakim królestwie grasz najczęściej? Polska Pytanie 4/10: Jaką postać najchętniej wybierasz? Rozpocznij w mieście Pytanie 5/10: Co w serwerze Metin2 najbardziej zachęca Cię do gry? Lubię pisać do ludzi z laski, czy będzie moim chłopakiem (goldigger) Pytanie 6/10: Jaki jest najczęstszy powód tego, że kończysz grać na serwerze Metin2? Nie chce mi pobrać plików z patchera (torrenty mają sła
  15. Cześć

    1. Pokaż poprzednie komentarze  17 więcej
    2. CzarnyJezus

      CzarnyJezus

      Witam, 
      Uda są dwa, może się uda może nie.
      Jeżeli - cytat słynnej gildi - "mówiła, że ma 16ście" i była przekonująca to nie jest to przestępstwem. Przestępstwem jest to, kiedy faktycznie dowiedziałeś się, iż ma te 14scie i nie zerwałeś jakichkolwiek bliskich relacji z nią. Kc <3

    3. velozero

      velozero

      a mówili nie ufaj psychologom bo oni to sami sobie nie radza z wlasnym zyciem

      dzieki za zniszczenie mi zycia pozdro

    4. CzarnyJezus

      CzarnyJezus

      Więc albo bierzesz 14stke i męczysz się ten rok na spacerkach albo starszą, bo kobieta jest jak wino ~ im starsze tym lepsze if u know what i mean:classic_cool:

      Redakcja  Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Nowej Dębie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.