ok, czyli aktualnie zabijamy również community serwera i niech się idzie wymieniać opiniami z grania na serwerze albo dnia życia codziennego na inne przykładowo discordy? spoko
to polecam się zająć discordem z którego duża mniejszość korzysta i tam próbować narzucać swoje indywidualizmy niż na czatboxie którego tak starannie próbujecie zabić, ale no co ważne żeby nowa osoba wchodząca na forum/serwer zobaczyła, że czatbox nie żyje czas może być pionierem w tej sprawie i zamknąć czatboxa bo ktoś nie rozumie, że w metina grają zwierzęta
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.