Skocz do zawartości

KSG1946

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    29
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Początkujący

Ostatnie wizyty

972 wyświetleń profilu
  1. Dobrze,ze daja eventy o różnych godzinach bo kazdy z ktoregos sobie skorzysta. Jedni pracuja rano a drudzy wieczorem. jakby dali o jednych godzinach przez caly tydzien to by byl placz. ze ktos, ma popki i go wszystko ominie w tygodniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.