Dobrze,ze daja eventy o różnych godzinach bo kazdy z ktoregos sobie skorzysta. Jedni pracuja rano a drudzy wieczorem. jakby dali o jednych godzinach przez caly tydzien to by byl placz. ze ktos, ma popki i go wszystko ominie w tygodniu
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.