Skocz do zawartości

System Łowienia Ryb


JaVaaa

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, NoSkill98 napisał:

Niby spoko że jest jakiś poradnik, z tym że jedyna część, która byłaby jakkolwiek interesująca jest zrobiona błędnie, mianowicie % szansy na wyłowienie są przestrzelone i to bardzo mocno, przykładowo na 10pkt pasywka daje nam 24% a nie 27%. Polecałbym poprawić.

Właśnie o tym napisałem komentarz wcześniej ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Rybak w tym momencie jest tragiczny, może gdyby nie to że administracja dodaje 100% dropu z rybaka do każdego popierdolonego eventu to byłoby coś warte. Obecnie łowiąc 6 kontami na 10h zarabiasz 2w, więcej zarobisz w m1 :)

Edytowane przez velozero
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, velozero napisał:

Rybak w tym momencie jest tragiczny, może gdyby nie to że administracja dodaje 100% dropu z rybaka do każdego popierdolonego eventu to byłoby coś warte. Obecnie łowiąc 6 kontami na 10h zarabiasz 2w, więcej zarobisz w m1 :)

Nie wiem o co tak naprawdę macie problem. Wbicie 50 lvla i wzięcie wędki to nie problem. Zrobić jakiegoś sensownego dunga w krótkim czasie, już wymaga czegoś więcej niż ulepszania wędki. Sam łowie, ale na jedno konto, czasem na dwa, jeśli chodzę na dungi nie wymagające dwóch postaci bijących. Łowienie jest świetnym dodatkiem, bo stałem się samowystarczalny pod względem ulepszania eq i wbijania skilli na praktycznie ośmiu postaciach. To dodatek. Jeśli ma być zmienione łowienie to tylko w taki sposób, by obniżało drop. Przy wędce +9 i łowieniu P jakoś nie marudzę. To dodatkowe wony dziennie tylko z samego rybaka. Może załóżcie wędki podczas łowienia.

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, velozero napisał:

Rybak w tym momencie jest tragiczny, może gdyby nie to że administracja dodaje 100% dropu z rybaka do każdego popierdolonego eventu to byłoby coś warte. Obecnie łowiąc 6 kontami na 10h zarabiasz 2w, więcej zarobisz w m1 :)

Taka prawda. Jeden eventów z zeszłego tygodnia rozklapił rynek względem diamentów duchowych i sytuacja nie wygląda aby miała się poprawić . Rynkowy zalew rybich ości i małży powoduje że Rybak przestaje oferować cokolwiek, czego nie ma na rynku. Odpał rybny wydaje się być bezużyteczny. Wszystkim łudzącym się, że "kolejna pula odda" odradzam. Bo nie odda. A jak odda to 1 sztukę na kilkanaście godzin. 350h maksowania tego "dodatkowego" systemu jest nieadekwatne do tego co oferuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Może by tak wprowadził z 2-3 misje z drobnymi bonusami za oddanie jakiś ryb czy długości ryb co by łowiły na wysokim poziomie łowienia? Zawsze drobna rzecz a już rybak miałby co robić :p

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, 13Vojownik napisał:

Nie wiem o co tak naprawdę macie problem. Wbicie 50 lvla i wzięcie wędki to nie problem. Zrobić jakiegoś sensownego dunga w krótkim czasie, już wymaga czegoś więcej niż ulepszania wędki. Sam łowie, ale na jedno konto, czasem na dwa, jeśli chodzę na dungi nie wymagające dwóch postaci bijących. Łowienie jest świetnym dodatkiem, bo stałem się samowystarczalny pod względem ulepszania eq i wbijania skilli na praktycznie ośmiu postaciach. To dodatek. Jeśli ma być zmienione łowienie to tylko w taki sposób, by obniżało drop. Przy wędce +9 i łowieniu P jakoś nie marudzę. To dodatkowe wony dziennie tylko z samego rybaka. Może załóżcie wędki podczas łowienia.

Ziomuś o czym Ty gadasz? XD 

Stałeś się samowystarczalny bo leci Ci na 10h 3 rady egzo i 3-4 diamenty duchowe? Przecież to od razu widać po tym co napisałeś że nie lowisz xD

Dzisiaj łowiąc 6 kontami(3xg6 3xg1) 8h zarobiłem 1,2w więc błagam przestań.

Wszystko co leci z tego rybaka jest bezużyteczne przez to że administracja dodaje ciagle raty/eventy z których leci to jak pojebane. Gdy pytasz czy będzie jakiś event z rybakiem to nie otrzymujesz odpowiedzi przez 3tygodnie - dodają jedynie nakładki by hajs się zgadzał xD

Gdy pytasz o crafting ryb żeby cokolwiek były warte to otrzymujesz informacje od jednego admina żeby być spokojnym bo za jakiś miesiąc będą coś warte - mija miesiąc a drugi admin że wszystko jest ok bo to tylko zapychacze. 

Wspominasz o tym że łowienie nie wymaga wiele skupienia, a jakie wymaga górnik? Zarobek między jednym rybakiem na P a górnikiem na P to różnica 200-300% na korzyść górnika. Łowisz 6-8 kontami, 6 to już raczej taki max jeżeli chodzi o to by tempo łowienia nie spadło. Górnika jesteś w stanie postawić na 12-16 kont i twoje tempo (przy 12 kontach) jest prawie niezauważalne. 
 

Odpowiedź administracji tylko i wyłącznie pokazuje że im się nie chce, pierwszymi tygodniami mówią że profit pewnie będzie większy - gdy następuje spadek i proponujesz dodanie misji/craftingu/zmniejszenia delikatnie dropu 4 zapychaczy to odpowiedź jest „Łowienie to tylko dodatek”. Skoro argumentem admina jest to że rybak ma „sztuczne” Itemy do wyłowieniu to na chuj to dodawali?

Górnik ma drop który ma gigantyczny wpływ na eq (przetopy), rybak nie posiada nic co mogłoby go wyróżniać - cały drop jest do zdobycia na każdym dungu nie wspominając o eventach.  

 

//////////////////////EDIT

Zwróć uwagę na to że zawsze podchodziłem neutralnie do systemu łowienia. Gdy ludzie zwracali na to uwagę 2-3tyg temu to pisałem by nie marudzili bo zarobek wynosił do 4-5w na 10h łowienia. Obecnie cały system łowienia to jest DRAMAT.

Edytowane przez velozero
Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, velozero napisał:

Ziomuś o czym Ty gadasz? XD 

Stałeś się samowystarczalny bo leci Ci na 10h 3 rady egzo i 3-4 diamenty duchowe? Przecież to od razu widać po tym co napisałeś że nie lowisz xD

Dzisiaj łowiąc 6 kontami(3xg6 3xg1) 8h zarobiłem 1,2w więc błagam przestań.

Wszystko co leci z tego rybaka jest bezużyteczne przez to że administracja dodaje ciagle raty/eventy z których leci to jak pojebane. Gdy pytasz czy będzie jakiś event z rybakiem to nie otrzymujesz odpowiedzi przez 3tygodnie - dodają jedynie nakładki by hajs się zgadzał xD

Gdy pytasz o crafting ryb żeby cokolwiek były warte to otrzymujesz informacje od jednego admina żeby być spokojnym bo za jakiś miesiąc będą coś warte - mija miesiąc a drugi admin że wszystko jest ok bo to tylko zapychacze. 

Wspominasz o tym że łowienie nie wymaga wiele skupienia, a jakie wymaga górnik? Zarobek między jednym rybakiem na P a górnikiem na P to różnica 200-300% na korzyść górnika. Łowisz 6-8 kontami, 6 to już raczej taki max jeżeli chodzi o to by tempo łowienia nie spadło. Górnika jesteś w stanie postawić na 12-16 kont i twoje tempo (przy 12 kontach) jest prawie niezauważalne. 
 

Odpowiedź administracji tylko i wyłącznie pokazuje że im się nie chce, pierwszymi tygodniami mówią że profit pewnie będzie większy - gdy następuje spadek i proponujesz dodanie misji/craftingu/zmniejszenia delikatnie dropu 4 zapychaczy to odpowiedź jest „Łowienie to tylko dodatek”. Skoro argumentem admina jest to że rybak ma „sztuczne” Itemy do wyłowieniu to na chuj to dodawali?

Górnik ma drop który ma gigantyczny wpływ na eq (przetopy), rybak nie posiada nic co mogłoby go wyróżniać - cały drop jest do zdobycia na każdym evencie.  

To ja mam propozycję, odstaw wędki, kup kilofy, to rozwiąże płacz. Samowystarczalny, bo zamiast peta karmić dropem januszy, sam dostarczałem ości/małże i resztę syfu. Peta zrobiłem w jeden dzień, dzięki rybakowi. Skoro łowisz przez 10h i gówno z tego masz, to najwidoczniej robisz tylko to i nic więcej. Ktoś wyżej pisał, że są dla takich inne gry. Symulator łowienia karpii ze steamu.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, 13Vojownik napisał:

To ja mam propozycję, odstaw wędki, kup kilofy, to rozwiąże płacz. Samowystarczalny, bo zamiast peta karmić dropem januszy, sam dostarczałem ości/małże i resztę syfu. Peta zrobiłem w jeden dzień, dzięki rybakowi. Skoro łowisz przez 10h i gówno z tego masz, to najwidoczniej robisz tylko to i nic więcej. Ktoś wyżej pisał, że są dla takich inne gry. Symulator łowienia karpii ze steamu.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Właśnie dlatego wspomniałem na samym początku że jesteś lekko odklejony, rozmowa polega na temat systemu łowienia czy jest opłacalny a Ty pierdolniesz do kogoś na koniec "to nie łów, weź kilofa" :pepe_5head:

Było jeszcze dorzucić że wykarmiłeś peta  swoim rybakiem w dobę, tymi 30-40szt na dzień musiałeś bardzo szybko go wykręcić :pepe_analyst:

 

Nikt nie mówi o tym żeby tutaj profit był na wysokości 6-10 won.

Edytowane przez velozero
Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, velozero napisał:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Właśnie dlatego wspomniałem na samym początku że jesteś lekko odklejony, rozmowa polega na temat systemu łowienia czy jest opłacalny a Ty pierdolniesz do kogoś na koniec "to nie łów, weź kilofa" :pepe_5head:

Było jeszcze dorzucić że wykarmiłeś peta  swoim rybakiem w dobę, tymi 30-40szt na dzień musiałeś bardzo szybko go wykręcić :pepe_analyst:

 

Nikt nie mówi o tym żeby tutaj profit był na wysokości 6-10 won.

Że też Ci się chciało temu trollowi odpisywać XD

Jak przeczytałem fragment o "dobijaniu skilli na 8 postaci dzięki rybakowi" to śmiechłem z chłopa xD  bo to co napisał to czysty trolling

  • Wrr 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na większości serwerów występuje taki system łowienia, ale zawsze warto wyjaśnić osobom, które wracają do metina lub dopiero poznają grę. 
Poradnik jak najbardziej na plus i chęci do zrobienia :) 

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, velozero napisał:

Z dnia dzisiejszego?  Na ile kont+

Dzień dzisiejszy, około 10h full focus 1 konto. Całkiem dobrze polosowało.  Zauważyłem, że leci więcej to diamentów duchowych. Szkatki ze zmiankami w sumie znośnie lecą. Po zmianach o dziwo wzrosło mi średnio o 10 każdego syfu xDD może taki "fart", albo zbyt mała próbka xD

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, MarginCall napisał:

Dzień dzisiejszy, około 10h full focus 1 konto. Całkiem dobrze polosowało.  Zauważyłem, że leci więcej to diamentów duchowych. Szkatki ze zmiankami w sumie znośnie lecą. Po zmianach o dziwo wzrosło mi średnio o 10 każdego syfu xDD może taki "fart", albo zbyt mała próbka xD

Czyli chcesz mi powiedzieć że miałeś skuteczność około 90% na pomyślny połów? xD

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.