Skocz do zawartości

Event Świąteczny Konkurs na SM!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Przydadzą się smki na event świąteczny :D a generalni najlepszy serwis na jakim pykałem :D 

Zdrowych wesołych świąt i porządnie mokrego sylwka dla całej administracji i wszystkich graczy tego the best serwisu ever :D Pondro

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie się gra tutaj, naprawdę rozgrywka przyjemna taka, taka w sam raz tylko ta ostatnia aktu z amuletami jakoś mi nie za bardzo siadła, zbytnio nie podoba ma się 

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, sweebe napisał:

ta jasne wszyscy szczęśliwi szkoda że mały % ludzi będzie cośz tego miał i innym patyk w tyłek dawać tu jakiś event bo nie ma co robić !!!!!!!!

 

 

5 godzin temu, sweebe napisał:

kur,,,,,,,, nie cieszyć się i dziękować za nic tylko wołać jakiś event !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie marudź, nie marudź, święta będą na Ervelii, a może i do Ciebie się szczęście wcześniej uśmiechnie i wygrasz konkursik. Chociaż nie wiem, czy zaliczać podwójne zgłoszenie :monkaTOS:

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Madzix napisał:

 

Nie marudź, nie marudź, święta będą na Ervelii, a może i do Ciebie się szczęście wcześniej uśmiechnie i wygrasz konkursik. Chociaż nie wiem, czy zaliczać podwójne zgłoszenie :monkaTOS:

cofam złe słowo administracja nie zawiodła poniosło mnie bo cały tydzień czekałem ja jakiśevencik i myślałem że nic nie wleci ale racja trzeba troszęczkępokory nie zawadzi a to wszystko przez to że jestem uzależniony od erveli :))))

Odnośnik do odpowiedzi

Administracja to mam nadzieję, że odpocznie choć trochę w te święta. Pracujecie na pełnej parze i należy Wam się odpoczynek. 

W związku z tym na nadchodzące święta Bożego Narodzenia życzę całemu zespołowi Zdrowych i Wesołych Świąt. Trzymajcie się ciepło <3 

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jest mi niezmiernie miło z tego że tak super dbacie o serwer i ludzi którzy na nim grają ;) oby tak dalej. Życzę wam jak najlepszych świąt spędzonych w gronie rodzinnym oraz ze znajomymi , wszystkiego dobrego :) 

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.