Skocz do zawartości

Event Świąteczny Konkurs na SM!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Do Wszystkich czytających,  :peepoLove:

Życzę wam roztropnych wyborów w tych dziwnych czasach, samozaparcia, charyzmy 

Życzę wam, abyśmy wszyscy jednoczyli się nie tylko w święta

Aby każdy był dla siebie jak brat i siostra 

Życzę wam otwartości serca i świadomej kreacji rzeczywistości 

Peace, wesołego życia, a nie tylko wesołych świąt, czy nowego roku ! :PepoSabers:



spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym życzyć wszystkim graczom, (jeśli znajdują się tutaj osoby płci pięknej również ślę życzenia):
bezpiecznych Świąt - bo wypadków na drogach i przypadków zarażonych COVID wiele, tak jak i sporów o wolnego spota i bossa,
szczęścia - bo tego nie może zabraknąć, a choć czasem kowal spali, to przecież większą frajdę sprawi ulepszenie czegoś po przejściu wydawałoby się niekończących perypetii z NPC, dlatego nie zapomnijmy w te święta, aby oprócz spędzania czasu z naszą ulubioną postacią także ten czas przeznaczyć dla naszych bliskich,
ciepła - w szczególności tego, który wydobywa się często z naszych już ponadczasowych sprzętów, które muszą nadal stabilnie utrzymywać kilka klientów, bo przecież grindowanie na jednej postaci to strata czasu, ale także tego płynącego z naszego zacisza domowego,
masy prezentów - tych pod choinką, bo co jest piękniejszego, niż widok bliskiej nam osoby, która otwiera nasz prezent i wyraz twarzy informujący niewerbalnie - dziękuję, no i co stoi na przeszkodzie, żeby taki sam prezent dać komuś z kim spędzamy wiele godzin w naszej ulubionej grze? ;)
oraz po prostu szczerej radości z tego, co obecnie wam ją sprawia, bo nieważne co kto powie, to tylko my sami wiemy najlepiej, co nam sprawia przyjemność.

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam witam i o zdrowie pytam . Gdy Ci smutno gdy Ci źle , do Madzix odezwij się , Ona pomoże Ci w każdej chwili złej :) Serwerki wychodza i padaja jak muchy bo Ervelka robi za  łapkę na muchy i wszystkie inne serwery ciach ciach ....dlatego też tłumnie wracamy na Ervelkę . Wesołych świąt i dużo sm i udanych łowów na bossach :D 

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wesołych  Świąt  Zdrowych oraz radosnych i miejmy Nadzieje że wraz z nadejściem nowego Roku Kaczyński wyciągnie Kopyta wraz z Morawieckim tego życzę sobie  oraz wam . :) Ervelia Top 1 !!!!! 

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, jak nasze życie się zmieniły przez panującą pandemie. Jedni stracili życia, drudzy pracę, a jeszcze inni motywację do działania. Wszyscy czytający ten post zgromadzili się tutaj, ponieważ odnajdują się w tej społeczności i sprawia im to radość, radość, którą powyższa pandemia im zabrała. Ervelia jako serwer metina2 pozwala nam podczas rozgrywki zapomnieć o obecnej sytuacji, jest naszym bezpiecznym miejscem, w którym przyjemnie spędzamy czas, za co wam serdecznie dziękuję Administracjo. Wszystkim tutaj zgromadzonym, życzę zdrowych, wesołych świąt, najlepszego dropu, przyjemnego expienia z ratami, 100% na ulepszenie oraz by gra na Ervelii dalej sprawiała wam taką radość, jaką sprawia wam teraz. Dziękuję wszystkim za przeczytanie tego postu oraz życzę szczęścia w konkursie :).

Pozdrawiam, 
Trevventon

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do odpowiedzi

Święta tuż tuż.. ciepła atmosfera... masa mandarynek ale nikt nie zapomni o Ervelii.

Pozdrawiam cieplutko z cala rodzinka administracje i życze dalszych sukcesow na serwisie!:yoda_heart:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Na zbliżające się świąteczne dni, najlepszej administracji oraz wszystkim graczom TOP1 serwera Ervelia, życzę:

* Świętego w kominie ? 

* prezentów po szyję ?

* zielonej choinki ? 

* prezentów trzy skrzynki ???

* zimnego szampana i sylwka do rana ???

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Siedzę sobie i myślę, czy ta ziemia prosi mnie o pomoc?

Mam nawinąć coś miłego, myślę ze nie ma nic w tym złego.

Czy na tym świecie może być coś miłego?

Czego potrzebujemy, od życia by każdy kolejny dzień był lepszy? 

Miłości, drugiej osoby obok i pełnego portfela, dachu nad głową, dobry samochód,  oraz lepszy drop na erveli, by ten kowal zajebany w nowym roku ulepszał więcej itemów, tyle mam do powiedzenia i to jest moja przekmina, dzięki.

 

No i zapomniałem dodać, że wesołych świąt, mocnej pasterki i nowego roku.

Edytowane przez Maciejoo
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.