Skocz do zawartości

Event Świąteczny Konkurs na SM!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam z przyszłości... Event swiateczny na Ervelii oddał wonów tyle ze na drugiej postaci musze kisić bo sie nie mieszczo, pondro. 

Edytowane przez zayeNte
Odnośnik do odpowiedzi

A ja osobiście życzę wam takiego okazywania czułości, miłości i ciepła na święta jaki ja miałem swego czasu z moją żoną. 3 lata temu dokładnie i w 100% to wiemy udało nam się wydropić 2 male aniołki. Są nimi nasze 2 córki Oliwia i Maja. Zrobione na bank w okresie tych 3 dni w roku gdzie są Święta Bożego Narodzenia. Człowiek jest zajęty pracą i pogonią za pieniędzmi a tu nastał czas na zwolnienie. Wyluzowanie i wyhamowanie tego tempa chociaż na chwilę. I oto mamy efekt w postaci 2 skrzatów. Wesołych świąt dla wszystkich.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja w te święta, w swym skromnym darze,
takie życzenia wam dziś przekażę.
By każdy metek ulepy wam dropił,
by nikt na handlu wonów nie wtopił.
Niech event świąteczny radości przyniesie,
niech bossów nie braknie w zimowym okresie.
Aby kowal z m1 ten nasz kochany,
nauczył się z kowadła korzystać ... skubany.
Niech perfy wam wchodzą za każdym razem,
nie czytaj już tego, idź dropić gazem.
I niech za te wyzwiska z samego rana,
"Dykof" na wołacz wyłapie bana.
 

Edytowane przez Yunn
Odnośnik do odpowiedzi

No to ziomeczki , wesołych świąt , zdrówka bo to najważniejsze , siana wiadomo tego zielonego oczywiście , życze wam aby wasi bliscy , byli zawsze szczęśliwi i uśmiechnięci , sylwka życze wam wystrzałowego , tylko uważajcie bo licho nigdy nie śpi. A administracji życze tego samego co każdemu dobremu człowiekowi , i jeszcze moge dodać tyle że ten server jest mega dobry , i oby stał jak najdłużej , no i spełnijcie wszystkie cele jakie obraliście , bo czas spie$dala a ryj mi sie smieje. Ave maryja i zawsze dziewica 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.