Skocz do zawartości

Event Świąteczny Konkurs na SM!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, 

gram parę miesięcy z Wami na tym serwerze. Wcześniej miałam okazję popykać na innych, co przekłada się na obiektywną opinię, że ten serwer jest dla mnie najlepszy! Dużo eventów, dużo graczy, widać pracę Adminów. Jest to rzetelnie wykonywana praca. Wielki szacunek dla Was za wytrwałość i chęć poprawiania ciągle jakości gry oraz dawania dużo frajdy nam - graczom :) Nie mogę doczekać się eventu światęcznego, wiem że będzie mega.

Wesołych świąt dla wszystkich w gronie rodzinnym, a Ci co nie mogą - Ervelia na pewno będzie czekać :) :D

Widzimy się na mapach, zdrowie! 

Odnośnik do odpowiedzi

Świeta sie zaczynają i gracze ervelie odpalają

kazdemu sie micha cieszy i w dobry event wierzy

hoł hoł hoł 2.5k sm bym zgarną

i wgl hoł hoł hoł wszyscy z gildi wesolych swiat życzą !!! :D

  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Z okazji świąt , życzę wam dużo radości , zdrowia oraz pomyślności ... byście mieli sporo hajsu na IS'a , wolne spoty , powiększonego expa , mało gimbusów w m1 , wystarczająco ulepszaczy i w ogóle wszystkiego ? Wesołych świąt!

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie moi mili w tym roku pełnym nieprzyjemności które mnie spotkały. Chciałbym wam życzyć wszystkiego najlepszego w te piękne święta które mam szczęście spędzić z całą rodziną niestety jestem w Anglii więc bez dziadków i bardzo nad tym ubolewam ale mam nadzieję, że wy spędzicie je całą rodziną oraz życzę wam szczęśliweego nowego roku i uważajcie na siebie ! <3

Odnośnik do odpowiedzi

Aby Server na stale się zadomowił na długie lata. Życzę Administracji wytrwałości dużo pieniędzy i ciągłego progresu osobistego. wesołych świat gracze 

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy Święta się zbliżają ludzie na Ervelie grać wracają 

Logowanie, wybierz postać i nastaje ciężka rozpacz kostium brak isa brak zaraz mnie tu trafi szlak

Wchodzę w bank patrzę tam plnów pusty stan 

Za to giftów pełny wór tylko gdzie jest prezent mój 

Chyba poddam teraz się gra bez isa nudzi mnie 

Ale chwila słyszę cos dzwoni ziomek mówi tak 

-elo morda ty już wiesz 

-o czym stary co ci jest 

-Madzix isa dziś rozdaje wbij na forum i pisz jakieś zdanie to może wygrasz i kaskę dostaniesz 

- przestań gościu ja wiersz jej napisze na przekór tym co wolą dwa słowa lub ciszę 

Więc Madzix ja cię proszę weź mnie wylosuj i nie szczędz groszem a w zamian za to Koncept tobie i reszcie życzy wolnych spotów prostych bosów wielkich dropów i dużo słodyczy. 

 

Wesołych Świąt życzy KonceptXIX

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.