Skocz do zawartości

Aktualizacja Zmiany w Amuletach


Bayrath

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jan0025 napisał:

IV ale tyle co mi popaliło do tego to juz prędzej mi weszło 

to jak nie widzisz ze to dobra zmiana dla ogółu serwera, to możesz sprzedawać powodzenia gdzie indziej

  • +1 6
Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem niektórych płaczu przynajmniej jakoś starają się rozwijać serwer imo git pomysł a tym co po wchodziły amulety na IV lub V to gratulację a tym co mają teraz ból dupy niech wypierdalają essa 

  • Haha 2
  • +1 4
Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, WhyNot napisał:

na zmianki nie starczyło? xD

nie starczyło bo nie jestem jak 50% serwera złotówy które patrza tylko zeby wony owalić na grupce, 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, jan0025 napisał:

Smiech i klapa administracji./ nie powinno tak być a gracze co juz robili amulety ?? co dalej \??? kij im w dupe ????

 

Bardzo mi przykro, że czujesz się pokrzywdzony tą zmianą, jednak jest ona potrzebna. Zmotywuje ludzi do robienia Amuletów, które są jednym z podstawowych przedmiotów (dają bardzo duży odpał), a są traktowane przez większość osób jako dodatek do postaci, a tak nie powinno być.

Niestety nie możemy zapewnić tego, że każdy będzie zadowolony zmianami, ale nie możemy też stać w miejscu i pewne decyzje mimo wszystko trzeba podejmować mając na celu długofalowe dobro serwera.

  • Lubię to! 7
  • +1 6
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, jan0025 napisał:

nie starczyło bo nie jestem jak 50% serwera złotówy które patrza tylko zeby wony owalić na grupce, 

czyli nie masz wonów, bo nie sprzedajesz wonów

ok

  • Haha 4
  • Wow 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Endymion napisał:

Bardzo mi przykro, że czujesz się pokrzywdzony tą zmianą, jednak jest ona potrzebna. Zmotywuje ludzi do robienia Amuletów, które są jednym z podstawowych przedmiotów (dają bardzo duży odpał), a są traktowane przez większość osób jako dodatek do postaci, a tak nie powinno być.

Niestety nie możemy zapewnić tego, że każdy będzie zadowolony zmianami, ale nie możemy też stać w miejscu i pewne decyzje mimo wszystko trzeba podejmować mając na celu długofalowe dobro serwera.

wprowadzacie nowosci jak naj bardziej na + tylko jedna rzecz wszystko dla topek które już maja skonczone postacie a co z rynkiem i co ze słabsza brygada servera, bo na nizszym poziomie maja problem by sie wybic zrobienie amuletu a nie mówie o zrobieniu pasywki solo, 

Edytowane przez kamixo929
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kamixo929 napisał:

wprowadzacie nowosci jak naj bardziej na + tylko jedna rzecz wszystko dla topek które już maja skonczone postacie a co z rynkiem i co ze słabsza brygada servera, bo na nizszym poziomie maja problem by sie wybic 

na niższym lvlu najbardziej oddaje kupowanie wonów

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, respy1 napisał:

Jak dla mnie to jest zbędne - spali to robisz nowy i tyle - fortuna kołem się toczy.

jak cos brachu, to dalej robisz nowy jak spali :pepe_ok:

 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.