Skocz do zawartości

Event EVENTY WEEKENDOWE #4 - MIESIĄC Z ERVELIĄ


shard

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, 1BBBBBBBBBBBBBBB napisał:

Nie ma co się oszukiwać ale najgorszy event to skrzynie marmurków ostatnio na 30 dungow 6 skrzynek żarty panowie żarty

Bo to ma być dodatek do dropu z bossa żeby ewentualny zużyty marmur zwrócił się i przy odrobinie szczęścia wpadło kolejne 4 :). Ten event nie polega na tym żebyś po 3H miał 200marmurów. Dropnie ci jedna skrzynka to i tak masz szansę na 5 marmurów :classic_wink:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, PuaczeQ napisał:

Bo to ma być dodatek do dropu z bossa żeby ewentualny zużyty marmur zwrócił się i przy odrobinie szczęścia wpadło kolejne 4 :). Ten event nie polega na tym żebyś po 3H miał 200marmurów. Dropnie ci jedna skrzynka to i tak masz szansę na 5 marmurów :classic_wink:

O o o, właśnie!

Odnośnik do odpowiedzi

Czy po zakupie tej skrzynki z fryzurą i kostium czas przedmiotów leci od razu czy dopiero po otwarciu?

Zostało mi jeszcze kilka dni w starych kostiumach i nw czy mi się opłaca to kupić teraz

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Wodahs napisał:

Czy po zakupie tej skrzynki z fryzurą i kostium czas przedmiotów leci od razu czy dopiero po otwarciu?

Zostało mi jeszcze kilka dni w starych kostiumach i nw czy mi się opłaca to kupić teraz

czas kostiumów leci dopiero po założeniu

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.08.2021 o 14:40, Hoops napisał:

Ah szkoda, że nic dla nowego gracza :( chociażby free is na 3dni.

nic dla nowego gracza? przez weekend z tymi eventami można zrobić całe eq i aure P dla dropka bez najmniejszego problemu

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.