Skocz do zawartości

Projekt Ervelia - dyskusje i zapytania!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, PlayboiCarti napisał:

Liczę, że wystartujecie szybko bo nie ma gdzie grać :D 

Pytanie: Czy będzie discord serverowy? 

Tak, mamy w planach Discord serwerowy.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Wujek napisał:

system amuletów ala vesteris bedzie?

 

ps.: ponoć Dartpizza88 zgłasza się na tutora :classic_ninja:

Na starcie nie będzie.

  • Wow 1
  • Smutny 2
Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, shard napisał:

Na starcie nie będzie.

A chcialem juz od startu flagi dropic z łuczników. 

A system zwierzaków domowych bedzie? Moze aby czerwone wstegi lub ozdobne spinki bede dropic od startu ?

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Rocky90 napisał:

A chcialem juz od startu flagi dropic z łuczników. 

A system zwierzaków domowych bedzie? Moze aby czerwone wstegi lub ozdobne spinki bede dropic od startu ?

Tak będzie, będzie się też różnił od tego jaki znacie z innych serwerów/globala.

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Kucharzyk napisał:

cześć jestem Paweł,

będzie tutaj moderator forum? :pepe_credit:

Najprawdopodobniej będzie rekrutacja na taką funkcję, podobnie jak na tutorów.

  • Lubię to! 2
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jak cenowo bedzie wyglądać Full IS na serwerze? (Przez full is mam na mysli kostium nakładki pety itd ew ppk itd) Wiem ze może troszkę za wcześnie na takie rzeczy ale just wondering w jaka kwotę celujecie ^^

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Sherwwod napisał:

Jak cenowo bedzie wyglądać Full IS na serwerze? (Przez full is mam na mysli kostium nakładki pety itd ew ppk itd) Wiem ze może troszkę za wcześnie na takie rzeczy ale just wondering w jaka kwotę celujecie ^^

Na takie pytania to zdecydowanie za wcześnie. Item-Shop nie został jeszcze przez nas zrobiony, więc ciężko jakkolwiek określić jego koszt.  Bliżej daty startu będziemy o wszystkim informować, włącznie z kosztem Item-Shopu

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Bayrath napisał:

Na takie pytania to zdecydowanie za wcześnie. Item-Shop nie został jeszcze przez nas zrobiony, więc ciężko jakkolwiek określić jego koszt.  Bliżej daty startu będziemy o wszystkim informować, włącznie z kosztem Item-Shopu

Dlatdgo spodziewałem się tej odpowiedzi ale noz widelec warto było zapytać. A po za tym od jak dawna serwer jest juz na etapie produkcji? 

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Sherwwod napisał:

Dlatdgo spodziewałem się tej odpowiedzi ale noz widelec warto było zapytać. A po za tym od jak dawna serwer jest juz na etapie produkcji? 

Od 12 miesięcy :) 

  • Super 1
  • Wow 1
Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy można spodziewać się pojawiania pierwszych informacji o serwerze oraz gdy zaczną się one pojawiać to będą dodawane cyklicznie raz w tygodniu czy jakoś losowo? 

Można prosić również link do kanału Endymiona, ponieważ nie mogę go znaleźć, a widziałem u Salivana, że coś już się tam znajduje.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Just do it napisał:

Kiedy można spodziewać się pojawiania pierwszych informacji o serwerze oraz gdy zaczną się one pojawiać to będą dodawane cyklicznie raz w tygodniu czy jakoś losowo? 

Można prosić również link do kanału Endymiona, ponieważ nie mogę go znaleźć, a widziałem u Salivana, że coś już się tam znajduje.

Posty opisujące serwer będą pojawiały się regularnie

 

  • Wow 3
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, shard napisał:

Posty opisujące serwer będą pojawiały się regularnie

 

Jawna dyskryminacja płci męskiej i brak szamana w złotej szacie razem z szata aury!! :PepeWhy:

  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Wilder napisał:

Witam,jestem wilder moje pytanie brzmi czy będą aspekty rozgrywki z vesterisa lub coś związane z nim?

 

2 godziny temu, Dexiak napisał:

Czyżby stary Vesteris ale wy lepszym stylu znowu wracał? :O 

Tak jak pisaliśmy wyżej. Ervelia to serwer zupełnie różny od Vesteris, na pewno nie próbujemy ŚWIADOMIE bazować na Vesteris :) 

  • Super 1
  • Wow 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, projekt zapowiada się dość ciekawie, lecz trapi mnie kilka pytań, zaczynając - 
1. W jaką stronę pójdą dungeony? czy będą to solówki jak na dzisiejszych serwerach, czy raczej będą one wymagały kilku postaci by w fajnym czasie zbić dungeon (nie mówię o wejściu).
2. Systemy gildyjne, czy będą jakieś? (jeśli tak to może jakiś sneak peek?)
3. Jak będą wyglądały misje na serwerze? (bonusy stałe/przedmioty/yangi)?
 

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Milosh napisał:

Cześć, projekt zapowiada się dość ciekawie, lecz trapi mnie kilka pytań, zaczynając - 
1. W jaką stronę pójdą dungeony? czy będą to solówki jak na dzisiejszych serwerach, czy raczej będą one wymagały kilku postaci by w fajnym czasie zbić dungeon (nie mówię o wejściu).
2. Systemy gildyjne, czy będą jakieś? (jeśli tak to może jakiś sneak peek?)
3. Jak będą wyglądały misje na serwerze? (bonusy stałe/przedmioty/yangi)?
 

1. Dungeony - będą występowały w formie solowej(do zrobienia samemu, ale trzeba mieć grupę, np. Z buffem) oraz grupowej. 
2. System gildii będzie występował na Ervelii, jednakże w nieco odmiennej formie niż jest to prezentowane na obecnych serwerach. Sneak peek - Nie będzie ziem gildii.
3. Misje będą dzieliły się na:
- Fabularne wraz z bonusami stałymi
- Polowania
- Poboczne  - misje te będą możliwe do anulowania, jeśli nie wyrazicie chęci ich wykonania.

Co do nagród z questów - będą odpowiednie do poświęconego czasu, trudności zadania.

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.