Skocz do zawartości

Projekt Ervelia - dyskusje i zapytania!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, JedzieSwir napisał:

Tzn czysto standardowy przebieg DT czy jakieś pieczątki są cos delikatnie uproszczone?

 

Czysto standardowy nie jest, miałem na myśli zmianę przebiegu aktualnego jaki jest u nas na serwerze

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

1.Będzie na serwerze dodany zwój do ponownego wybrania bonusów z biologa? W sytuacji jakby się na początku wybrało jeden bonus, a potem chciałoby się zmienić?

2. Spirala Czasu będzie dostępna w IS? 

Edytowane przez SmiejZelus
Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, JedzieSwir napisał:

Tzn czysto standardowy przebieg DT czy jakieś pieczątki są cos delikatnie uproszczone?

 

medium = skrocone = ulatwione.

tenor.gif

Edytowane przez Nazarejczyk
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, JedzieSwir napisał:

Tzn czysto standardowy przebieg DT czy jakieś pieczątki są cos delikatnie uproszczone?

 

Wczoraj osobiście robiłam DT i jest naprawdę przyjemne :) Tak jak wcześniej nie lubiłam tego dungeonu, tak na Ervelii idzie sprawnie i gładko :peepoLove:

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, SmiejZelus napisał:

1.Będzie na serwerze dodany zwój do ponownego wybrania bonusów z biologa? W sytuacji jakby się na początku wybrało jeden bonus, a potem chciałoby się zmienić?

2. Spirala Czasu będzie dostępna w IS? 

1. Możliwe, że pojawi się taki przedmiot, jeśli będzie to konieczne
2. Item-Shop nie został jeszcze przez nas ustalony

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Taki przedmiot to must have moim zdaniem. Przykładowo jak ktoś na starcie serwera robi postać to logiczne, że weźmie na nią bonusy pod PVM, żeby więcej nakurwiać, a potem przed turniejem jak ktoś chce wyjść na turniej to taka postać jest do wyjebania bo nie ma wziętych bonusów stricte pod pvp, więc taki przedmiot jest konieczny. :peepoLove:

 

Na jednym topowym serwisie jest coś takiego i takie rozwiązanie spisuje się bardzo dobrze :pepe_5head:

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Bayrath napisał:

1. Możliwe, że pojawi się taki przedmiot, jeśli będzie to konieczne
2. Item-Shop nie został jeszcze przez nas ustalony

Uwierz mi będzie konieczny, jak napisał zelek to raz i głównie o to chodzi, a dwa jak jakiś chłop wezmie przypadkowo złe bonusy, przez pomyłkę. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, BORTON napisał:

Znacie już  przybliżoną datę zamkniętych beta testów? Jak w ogóle macie w planach je robić

Data nie jest jeszcze ustalona, testy naturalnie będą :) 

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

1. Czy na serwerze będą występowały sekrety skilli, tak jak to było na Vesterisie?

2. Planujecie otwartą i zamkniętą betę? Czy tylko jedną z nich?

3. Czy będzie opcja w Itemshopie żeby zakupić przedmiot dla innego gracza tak jak to było na Vesterisie?

4. W Lochu Pająków będzie działał bonus na zwierzęta?

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś musi wreszcie to powiedzieć...

Błagam zmieńcie efekt zbijania paska hp metinów/stworów na standardowy bez tego jasnego tła. To zmniejsza satysfakcje z bicia metków i stworów :)

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, shiv napisał:

Ktoś musi wreszcie to powiedzieć...

Błagam zmieńcie efekt zbijania paska hp metinów/stworów na standardowy bez tego jasnego tła. To zmniejsza satysfakcje z bicia metków i stworów :)

shard_metin2client_b414d.png

:pepe_ok:

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, shiv napisał:

Właśnie chodziło o to żeby tego efektu nie było xd

Gusta i guściki, Tobie może się to nie podobać, innym tak. Osobiście uważam to za dobrą, drobną zmianę, a dużo uwagi przykładamy właśnie do takich rzeczy.

  • Lubię to! 1
  • Wrr 1
  • +1 3
Odnośnik do odpowiedzi

Przy okazji poruszania tematu ros, warto wspomnieć np. o czasie działania zielonej i fioletowej potki, obstawiam że pelno staków tych przedmiotów będzie się odkładało w dozorcy czy gdzieś na nobkach, a może warto by było po prostu zrobić craftowanie coś w stylu autopotek fioletów i zielonych? Jak na obecną chwilę to wygląda?

  • Lubię to! 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, JedzieSwir napisał:

Przy okazji poruszania tematu ros, warto wspomnieć np. o czasie działania zielonej i fioletowej potki, obstawiam że pelno staków tych przedmiotów będzie się odkładało w dozorcy czy gdzieś na nobkach, a może warto by było po prostu zrobić craftowanie coś w stylu autopotek fioletów i zielonych? Jak na obecną chwilę to wygląda?

A tak wygląda: 

image.png

:pepe_hacker:

  • Super 10
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, JedzieSwir napisał:

Nie wiem czy był poruszany temat górnictwa oraz rybołówstwa, jak to będzie wyglądało? Standardowy system, standardowe łowiska/kopalnie czy żyły losowe miejsca? 

 

Sam system łowienia jest dość standardowy, jednak wprowadziliśmy w nim kilka małych zmian. Jeśli chodzi o system górnictwa, jest on mocno zmieniony, aby rozwiązać problem z brakiem przetopów występującym na niektórych serwerach. Ciężko opisać wszystkie zmiany w jednym poście, dlatego radzę poczekać na film w którym zapewne oba systemy zostaną przedstawione.

  • Super 2
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że to hardkorowe pytanie. Ale będzie także wersja mobilna? ;D

Mam jakoś dziwne wrażenie że jakby to było możliwe, graczy byłoby znacznie więcej.

//edit

Tak wiem wiem dobry żart. Mimo to marzy mi się łowienie na telefonie leżąc w łóżku :P

Edytowane przez bossik
  • Haha 3
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, bossik napisał:

Wiem że to hardkorowe pytanie. Ale będzie także wersja mobilna? ;D

Mam jakoś dziwne wrażenie że jakby to było możliwe, graczy byłoby znacznie więcej.

Nie będzie wersji mobilnej

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

@Bayrath Dziękuje za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak będzie wyglądał system wojen gildyjnych? Będzie w wersji klasycznej? Czy może będzie jakiś system nagród za wojnę wygraną?

Fajnie byłoby zobaczyć , albo uczestniczyć w wojnach gildyjnych. Nie wiem jak innym ale mi tego brakuje w tej grze. :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, bossik napisał:

@Bayrath Dziękuje za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jak będzie wyglądał system wojen gildyjnych? Będzie w wersji klasycznej? Czy może będzie jakiś system nagród za wojnę wygraną?

Fajnie byłoby zobaczyć , albo uczestniczyć w wojnach gildyjnych. Nie wiem jak innym ale mi tego brakuje w tej grze. :)

Jeśli chodzi o wojny gildyjne to według mnie jest to ciężki orzech do zgryzienia. Nie planujemy nagród za wojny gildyjne (te organizowane przez graczy) ze względu na łatwą możliwość manipulacji - tworzenie nowych gildii, podkładania się itp. Wymagałoby to ciągłego monitoringu i byłoby to bardzo męczące, dlatego też wojny gildyjne pozostaną w wersji klasycznej. Myślę, że wiele osób lubi oglądać potyczki różnych gildii jednak nie ma tak wielu osób które są chętne do tworzenia postaci PVP, a zmuszanie graczy do tego na wielu innych serwerach nie kończyło się dobrze.

  • Lubię to! 2
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.