Skocz do zawartości

Aktualizacja Nadchodzące zmiany na serwerze


Endymion

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko niby spoko, ale nie podoba mi się 15kk za wystawienie shopka, przecież ktoś wchodząc na serwer przez pierwsze dni będzie sie zastanawiał czy w ogóle warto go otwierać, proponuje opodatkować sklepik, 98% ceny dla sprzedającego 2% (podatek) znika z serwera. Wydaje mi się, że w ten sposób serwer wypompuje większą ilość yangów.

  • Lubię to! 1
  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, arkadian1 napisał:

Czy ja dobrze rozumiem , że aby sprzedac np Buffa 2xp  to muszę mu wbic górnictwo lub łowienie? yyy jaki to ma sens 

Wydaje mnie się, że trzeba mieć przynajmniej jedną umiejętność na P lub łowienie / górnictwo na M1. Nie oznacza to że musisz wbijać na postaci górnictwo czy tam łowienie jeśli posiada ono skill P.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, JaNUSZ32 napisał:

Wszystko niby spoko, ale nie podoba mi się 15kk za wystawienie shopka, przecież ktoś wchodząc na serwer przez pierwsze dni będzie sie zastanawiał czy w ogóle warto go otwierać, proponuje opodatkować sklepik, 98% ceny dla sprzedającego 2% (podatek) znika z serwera. Wydaje mi się, że w ten sposób serwer wypompuje większą ilość yangów.

zawsze mozesz wystawic w innym krolestwie, poza tym 15kk na tym etapie serwera to oplata bardzoo symboliczna, nawet dla nowego gracza.

  • Lubię to! 4
Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Maciej napisał:

jasne, sprawdzcie też, dt bo naprawdę warto się nim zainteresować, patrząc na drop dużo osób odchodzi gdy wbija 75 bo zdaje sobie sprawę, że zostało mu tylko dt, a zanim zarobi na te eq i poleci dalej to ciężka sprawa, a zazwyczaj ezraela nikt latac nie chce bo są te głupie hasła.

przecież te hasła są tak prymitywne, że nie da się ich nie zgadnąć XD w dodatku masz w poradnikach wszystkie hasła, wystarczy ctrl f i masz rozwiązanie w 3 sekundy

  • Lubię to! 1
  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi

GG perły i inne ulepy na nowe passywki już nie istnieją xd
Zrobiliście to w tragiczny sposób, nagle w środku dnia pojawia się informacja z dokładnymi ulepami na craft nowych passywek. Jak wiadomo każdy niezależnie od LVL-a będzie te passywki wbijać więc nagle popyt na nie robi się obrzydliwie ogromny, a co za tym idzie - cena. 
Już pomijając fakt, że ta informacja nagle wyszła z dupy to jeszcze sam ich użytek też jest beznadziejny, bo zamiast zawęzić grono osób, które będą z tego korzystać, wy wprowadziliście coś, co daje bonus na całe PVM na każdym przedziale lvl-owym.
Totalnie kox event dla stałych forumowiczów teraz zrobiliście. 
Tragedia q.q

Edytowane przez sudin
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.