Skocz do zawartości

Event EVENTY WEEKENDOWE #6


shard

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Bawarczyk napisał:

Widzę wielokrotne prośby na temat godzin odbywających się wydarzeń na serwerze są całkowicie zlewane. 

Przypominam, że są osoby, które w weekendy pracują na II zmianę. Dlaczego jesteście tak uparci i nie dacie sobie przemówić, żeby przykładowo w sobotę godziny eventów były późniejsze niż 18 czy 19, dlaczego w sobotę nie zrobicie eventu na przykład od godziny 23 do 01.00? 

Terminy eventów nie są wymyślane przez nas na chybił trafił, mają na celu dotrzeć do największej liczby graczy. 

Rozmawialiśmy już jednak o wprowadzeniu jakiegoś eventu w dni powszednie i myślę, że niedługo dojdzie to do skutku :) 

  • Super 3
Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Antychryst napisał:

Może dla odmiany marmury z mobów jak ten pierwszy event, bo te skrzynki to lipa. Lepiej na orkowym spacje potrzymać, a nie całe dungi robić i chociaz jest "TROCHE" tych marmurów 
Nakladki super wyglądają, a medal bohatera to mam nadzieje że itemy do niego jak i wytwarzanie zaraz nie zniknie, bo pare dni temu trzeba było klikać kolejny amulet ervelii.

ta z tym eventem kolega mily ma racje lepszy byl ten pierwszy event z murmurami

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Bawarczyk napisał:

Widzę wielokrotne prośby na temat godzin odbywających się wydarzeń na serwerze są całkowicie zlewane. 

Przypominam, że są osoby, które w weekendy pracują na II zmianę. Dlaczego jesteście tak uparci i nie dacie sobie przemówić, żeby przykładowo w sobotę godziny eventów były późniejsze niż 18 czy 19, dlaczego w sobotę nie zrobicie eventu na przykład od godziny 23 do 01.00? 

Powiedz świętemu mikołajowi żeby gwiazdke przelozyl, bo pracuje 

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie żartem jest wbijanie UNIKATOWEGO kostiumu hwang, gdzie po miesiącu serwera dadzą Ci kostiumy które dają lepsze bonusy. No śmiech na sali, po co się pocić i zarywać nocki, Te kostiumy na duży minus .

  • Haha 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Yldrim napisał:

Dla mnie żartem jest wbijanie UNIKATOWEGO kostiumu hwang, gdzie po miesiącu serwera dadzą Ci kostiumy które dają lepsze bonusy. No śmiech na sali, po co się pocić i zarywać nocki, Te kostiumy na duży minus .

bo może czarnuchu hwang jest stały i będzie aż serwer się nie wykolei a kostiumy masz cyklicznie a nie permamentnie jak hwang wiec nie wiem o co sie tak zesrales

  • Super 1
  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi

Czy czas na branzolecie 15um z isa będzie leciał cały czas ? Czy od założenia?

 

Do kiedy będzie można maksymalnie wykraftowac medal bohatera ?

 

moze w końcu jakieś weekendy w dni w tygodniu ? Może tak jak na serwerze na P…yt2? Małe ale cykliczne eventy kazdego dnia w tyg?

  • +1 1
  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, behappyy napisał:

Czy czas na branzolecie 15um z isa będzie leciał cały czas ? Czy od założenia?

 

Do kiedy będzie można maksymalnie wykraftowac medal bohatera ?

 

moze w końcu jakieś weekendy w dni w tygodniu ? Może tak jak na serwerze na P…yt2? Małe ale cykliczne eventy kazdego dnia w tyg?


Porównywanie eventów na P... do serwera ktoremu leci 2 miesiac xDDDDDD

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Antychryst napisał:

Bo nie każdy siedzi na metinie po nocach, administracja będzie robiła eventy pod ludzi którzy mają w sobotę na drugą zmiane, czy ty siebie słyszysz?
Równie dobrze możesz zmienić robotę, przypominam że nikt cię nie zmusza do obecności na eventach jak i pracowania w weekendy, kekw

jak pisałeś dużo postów z sensem tak teraz chyba jakiegoś kleju typu mamut się nawąchałeś. Każdy wie że 90% ludzi w tej grze to ludzie żyjący na garnuszku u rodziców ale zostaje jeszcze te 10% które pracują. Nie chodzi tutaj o robienie typowo eventów pod osoby które pracują w weekendy a zapewne o to że można taki event rozłożyć na 2 etapy godzinowe - do południa typu 9-11 i np 16-18, myślę że nie byłoby z tym problemu. "Bo nie każdy siedzi na metinie po nocach" - nikt nie zmusza Cię do brania udziału w evencie w nocy. ) 

  • Lubię to! 1
  • +1 5
Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie że coś ciekawego będzie ale może więcej eventów na tygodniu , weekendowe dłużej niech trwają bo nie wszyscy maja w tych godzinach czas by się złapać  pozdrawiam miłego dnia.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.08.2021 o 20:46, shard napisał:

 

 

 

 

 

 

skrzynie zaczarowan.png

W Sobotę 21-08-2021 w godzinach 18:00 - 21:00 ze wszystkich wypraw mamy szansę na zdobycie Skrzyni Zaczarowań 50916.png. Skrzynie zdobyć można z ostatniego Władcy na dungeonie.

zmianki.png

Terytorium DzikusówOrkowa Przełęcz Mistyczna Świątynia | Pajęcza Czeluść strzalka.png Szansa na 1x 50916.png

Wieża Demonów strzalka.png Szansa na 2x 50916.png

Zagajnik Dusz strzalka.png Szansa na 3x 50916.png

Świątynia Smoka | Piekielne Katakumby strzalka.png Szansa na 4x 50916.png

Legowisko MantykorTwierdza RazadoraStrażnica NemereSanktuarium Herosów strzalka.png Szansa na 5x 50916.png

Jotuńskie Bagna strzalka.png Szansa na 7x 50916.png

 

 

 

Powie mi ktoś ile jest Zaczarowań Z 1 Skrzyni ?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.