Skocz do zawartości

Event EVENTY WEEKENDOWE #7


Endymion

Rekomendowane odpowiedzi

Droga Administracjo jak wspomniał jeden z użytkowników wyżej. Może by tak zmienić drop z Bursztynowych szkat?

Jeżeli na serwerze pojawi się dużo przetopów to rynek będzie tym strasznie zawalony i będzie to zalegać tygodniami na postaciach żeby się tego pozbyć.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Casten napisał:

xBogusalut bicie na poli bodziakiem wpkiem metiny to najwieksze gowno jakie jest w metinie ;) 

Ja pierdole xDDDDDD Wez sie nie wypowiadaj jak nie masz o tej grze pojęcia, kurwa dzięki!!!

  • Haha 1
  • -1 3
Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, KaSm napisał:

no i co ci da ten event jak metina nie dotkniesz? XD

Dokładnie, wjadą marmurowcy, 2 sekundy i nie ma metka. xd

Wszystko by się diamentralnie zmieniło, jakby nie możnabyło bić metka z marmura xD

Edytowane przez bossik
Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, bossik napisał:

Dokładnie, wjadą marmurowcy, 2 sekundy i nie ma metka. xd

Wszystko by się diamentralnie zmieniło, jakby nie możnabyło bić metka z marmura xD

A ja mam lepszy plan, zrób poli, kup marmur i tez bij z marmura, a nie jak łamaga życiowa zapiardalasz na tym śmierdzącym koniu pół gry :))

  • +1 3
  • -1 2
Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, xBoguSalut napisał:

A ja mam lepszy plan, zrób poli, kup marmur i tez bij z marmura, a nie jak łamaga życiowa zapiardalasz na tym śmierdzącym koniu pół gry :))

Pisząc do kogoś "łamaga życiowa", tylko dlatego że bije z konia, słabo o o tobie świadczy. Jak nie potrafisz się w sposób kulturalny wypowiedzieć jak człowiek. To proponuje poprosić rodziców by ci na jakiś czas wyłączyli internet. Widać forum i społeczność nie są dla takiego szympansa jak ty.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, bossik napisał:

Pisząc do kogoś "łamaga życiowa", tylko dlatego że bije z konia, słabo o o tobie świadczy. Jak nie potrafisz się w sposób kulturalny wypowiedzieć jak człowiek. To proponuje poprosić rodziców by ci na jakiś czas wyłączyli internet. Widać forum i społeczność nie są dla takiego szympansa jak ty.

Ale juz pierdolisz kurwa patrzec sie nie da, prosze usun konto z forum

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.08.2021 o 12:16, bossik napisał:

Dokładnie, wjadą marmurowcy, 2 sekundy i nie ma metka. xd

Wszystko by się diamentralnie zmieniło, jakby nie możnabyło bić metka z marmura xD

no to hp metinów x5 i rozwiązane es

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, thelorek1205 napisał:

Ale juz pierdolisz kurwa patrzec sie nie da, prosze usun konto z forum

Kolejny szympans. Ty również poproś rodziców by odłaczyli ci internet. Jak nie możesz patrzeć na to co pisze. To już twój problem.

Edytowane przez bossik
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.