Skocz do zawartości

Aktualizacja Zapowiedź Aktualizacji


Bayrath

Rekomendowane odpowiedzi

Dupy nie urwalo, ale jest w porządku. Szkoda, że poza dungiem który jest dostępny w 3 przedzialach lvlowych nie daliście żadnej mapy dla grzybiarzy, bo takto imo bardzo mało w porównaniu do zmian które wchodzą w endgamie.

  • Haha 2
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Vesemir3 napisał:

IMO to powinno być podzielone na 2 aktualizacje, zabieram się do tego 4 raz żeby przeczytać i mi się odechciewa xD

Bardzo dużo rzeczy wpływa na inne elementy aktualizacji, dlatego ciężko byłoby to podzielić.

7 minut temu, psychol17 napisał:

Dupy nie urwalo, ale jest w porządku. Szkoda, że poza dungiem który jest dostępny w 3 przedzialach lvlowych nie daliście żadnej mapy dla grzybiarzy, bo takto imo bardzo mało w porównaniu do zmian które wchodzą w endgamie.

Celem gry jest rozwój, a nie zbieranie grzybów przez całe życie. Pozdrawiam.

  • Lubię to! 3
  • Haha 2
  • Wow 1
  • +1 9
Odnośnik do odpowiedzi

1. Fajnie, że coś się ruszyło, ale faktycznie najwięcej zmian jest dla tych wyższych lvli, a osoby zaczynające grę tutaj nadal nie mają żadnego nowego dunga tylko dla siebie, a jedyne I przedział Zainfekowanych ogrodów w porównaniu do kilku nowych wypraw na wyższych poziomach. Wiadomo, że celem gry jest rozwój, ale rozwój = zarabianie przez sprzedaż dropu, czyli trzeba coś wydropić, co przyda się graczom z wyższych lvli, mam nadzieję, że ten system będzie rozwinięty na dobrym poziomie, bo zależność między tymi lvlami jest istotna. Obecnie dla lvla do 74, są dostępne tylko dungi, z których obecnie nie da się zarobić, bo: DT - brak chętnych na szkaty, Baronka - w sumie to cory i marmurek, leśny - dopóki naszyjniki schodziły, to nawet warte było, ale jednak trzeba było znaleźć drugą osobę do biegania lub kupić drugą postać, meley - raczej nieosiągalne dla nowych graczy, baardzo wysoki próg wejścia, ale jak już wydasz plny, to coś tam się zarobi :/ Niemniej jednak fajnie, że jest sporo nowych rzeczy, na pewno będzie teraz co robić, obyśmy tylko nie musieli długo czekać, bo i tak już sporo czekania za nami....

2. 4 września zaakceptowano propozycję z craftingiem rybek na sushi, czy wraz z aktualizacją pojawi się coś dla rybaków? Dla górników pojawi się nowa ruda, to fajnie byłoby, gdyby rybak też dostał coś nowego ;P 
 

  • Lubię to! 5
Odnośnik do odpowiedzi

Niby rozwój ale duża część serwera to grzybki, trzeba o nich dbać :D no i też aby grać rozwojowo to naprawdę sporo czasu trzeba poświęcić to niektórym przyjemniej jest po prostu zostać grzybiarzem :d

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Endymion napisał:

 

Celem gry jest rozwój, a nie zbieranie grzybów przez całe życie. Pozdrawiam.

a wpadłeś na to, że nie każdy lubi grać na wyższych przedziałach? na przykładzie waszego serwera widać to doskonale, gdzie bardzo duży % serwera to postacie 61-75. 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, kontodopvp napisał:

powiem tak za malo zmian na low lvl imo , w sensie proponowalbym dodatkowe zmiany na low lvl a nie tylko buff na dungi ja np nie lubie dungow

proponuje dodac:

- zielarstwo z jakims cd na zbieranie

- metiny m2- metiny 45 wzbogacic jakims ulepem czy cos

 

te 35-55 lvl i tak mają już za dużo, patrząc ile jest opcji, a zielarstwo to wiadomo ze dodatek spoko.
Największym problemem jest przedział 75-80, nie ma tam nic ciekawego do robienia, ezraela się latać ludzią nie chce bo jest sporo biegania, dt jest już przeruchane na wiele sposobów i serwerach, tam brakuje jakiegoś dodatku na typowe żulowe eq, dusz +6-+9, tam wstrzelić pomiedzy ezraelem a matrixem danga.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Maciejoo napisał:

te 35-55 lvl i tak mają już za dużo, patrząc ile jest opcji, a zielarstwo to wiadomo ze dodatek spoko.
Największym problemem jest przedział 75-80, nie ma tam nic ciekawego do robienia, ezraela się latać ludzią nie chce bo jest sporo biegania, dt jest już przeruchane na wiele sposobów i serwerach, tam brakuje jakiegoś dodatku na typowe żulowe eq, dusz +6-+9, tam wstrzelić pomiedzy ezraelem a matrixem danga.

Matrixa to sie biegało bez eq duszy i nikt nie narzekał lul

  • +1 3
Odnośnik do odpowiedzi

no ta, ale teraz maja problem z tym, od kiedy dodali  utrudnienie  to trochę długo je robią i potem kończą gre, płaczą ze za trudno się gra, a co on może zrobić taka postacią co wykręca czasówke 25min ;P to potem typ gierke kończy, bo nie chce wydawać X pln czy latać 4 dangi na godzine.

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, psychol17 napisał:

a wpadłeś na to, że nie każdy lubi grać na wyższych przedziałach? na przykładzie waszego serwera widać to doskonale, gdzie bardzo duży % serwera to postacie 61-75. 

Chodzi o to, że ten przedział zarabia podobnie do osoby co lata nemery a by ubrać z dobrą czasową taką postać to gruby hajs,  janusz biznesu co sprzedaje wony nie kupi tych itemów, bo mu szkoda hajsu, dlatego siedzi na niskim levelu i jest mixem skończonym.

6 minut temu, BUNCYS napisał:

spokojnie wejdzie craft to zobaczysz kamienie zwierzaka and ksieg etc za 2x+ cene co teraz = zarobisz na tej baronce w koncu na twoje wymarzone eq krysztalu xD

byku ja w ochao latam a ty mi o kryształach mówisz, ja napisałem, że dużo osób ma taki problem, że przez takie coś kończy grę, zniechęcają się szybko bo mają słabą psyche.

Edytowane przez Maciejoo
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Maciejoo napisał:

Chodzi o to, że ten przedział zarabia podobnie do osoby co lata nemery a by ubrać z dobrą czasową taką postać to gruby hajs, co janusz biznesu co sprzedaje wony nie kupi tych itemów, bo mu szkoda hajsu, dlatego siedzi na niskim levelu i jest mixem skończonym.

byku ja w ochao latam a ty mi o kryształach mówisz, ja napisałem, że dużo osób ma taki problem, że przez takie coś kończy grę, zniechęcają się szybko bo mają słabą psyche.

W takim razie musza zmienić serwer i iść na kotlety co padaja jak deszcz.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Kriko napisał:

haha no nie moge z glevii zajebane

To jakim ty jesteś imbecylem to jest hit. Idąc za twoim tokiem rozumowania to glevia zajebała to z globala

  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

● Po przeczytaniu opisu systemu punktów bohatera większości zwyczajnie nie rozumiem.
A warto tu zauważyć, że całość ostatecznie sprowadza się do zgarnięcia % bonusów, które gdzieś tam sobie niewidocznie będą do nas przypisane.

● Badacz to taki trochę drugi, inny system punktów bohatera z kolejnymi % do zgarnięcia.

W skrócie żeby już się nie odnosić do każdej poszczególnej rzeczy:
Przy tak dużej aktualizacji wprowadzającej nowe mapy, dungeony, sety, systemy - warto byłoby uprościć chociaż część z tego, przypominając sobie jakie problemy występowały z dotychczasowym systemem petów czy szat aury, z którymi niektórzy dalej nie do końca sobie radzą.

Połączyłbym system punktów bohatera z systemem badacza i zastąpił je tradycyjnym "kolekcjonerem", który ostatecznie pełniłby tę samą funkcję, a jednocześnie sobą nie odstraszał idealnie wpasowując się w prostotę tej gry, a punkty bohatera wprowadziłbym kiedyś tam w trochę innej formie.

Warto na to spojrzeć oczami graczy innych niż Ci z pokończonymi postaciami, jak i postawić się na miejscu nowych osób, które ciekawe czy w ogóle będą miały okazje skorzystać chociaż z części przedstawionych nowości zanim wejdzie kolejna aktualizacja.
Mnie osobiście mimo obfitych dwóch miesięcy grania i zapoznania się z serwerem - zapowiedź aktualizacji mocno zniechęca do dalszej gry.






 

Edytowane przez MlodyPiotrus
  • Lubię to! 1
  • +1 4
Odnośnik do odpowiedzi

Zrobisz obszerną zapowiedź aktualizacji - źle, za dużo tego, bo tomek z maćkiem gubią się w czytaniu

Zrobisz okrojoną zapowiedź aktualizacji - źle, bo tomek z maćkiem twierdzą że "XDDDD to jest ten update nad którym siedzicie od tak dawna? Ja pierdole Maciek, zwijamy się z tego serwisu"

  • +1 6
Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Norek napisał:

To jakim ty jesteś imbecylem to jest hit. Idąc za twoim tokiem rozumowania to glevia zajebała to z globala

Czyli sugerujesz że ervelia zajebala to z globala a nie z glevii? Ale jajca xddd

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.