Skocz do zawartości

Aktualizacja Zapowiedź Aktualizacji


Bayrath

Rekomendowane odpowiedzi

Choć jako że gram tydzień jest ogromny stres jak to wszystko ogarnąć kiedy nie ogarniasz jeszcze nawet obecnych systemów XD Ale wiem jedno, w końcu trafiłem na serwer na którym można pograć latami, jestem pełen podziwu nad pracą Administracji, pozdrawiam :D

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Wiadro971 napisał:

czemu mam błąd łączenia sie z serwerem ?

Trwa przerwa techniczna wprowadzająca aktualizację. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Oldzik napisał:

Strasznie enigmatyczna aktualizacja. Sporo jest niewiadomych. Nowa mapa będzie na low lvl? Chodzi mi o ten dung z przedziałami. Skąd przepustki? Bossy będą jakieś czy metiny?

Co teraz z setem zodiaku? Mamy go na glebę wywalić? Moim zdaniem bezsens, lepsze byłyby jakieś wzmocnienia do broni/zbroi. Niepotrzebnie wprowadzenie chaosu na tym polu z low lvl, a tych graczy jest najwięcej, więc imo strzał w kolano.

Nie wiem ale aktualka z amuletami była dla mnie bardziej jaśniejsza. 

Wyprawa możliwa jest do zrobienia 1 postacią bijącą - to za wiele nie mówi. Świątynie smoka też można wysolować ale to ogromnym kosztem.

Ogólnie nie czuje tutaj "potencjału" aby to miało jakoś zachęcić do gry, bardziej mnie to odpycha niż zachęca do dalszej gry na tym serwisie. 

Dla graczy na najwyższym przedziale bardziej to jest ogarnięte, bo mają do przerobienia set, a tutaj jest nowa broń i zbroja? Nie lepiej użyć broni 75 oraz zbroi zodiaku, aby zrobić ten wkład? Takie itemy schodziłyby z rynku i gracze co mogliby biegać DT mieliby bardziej ogarnięty zarobek? Jakoś nie widzę rozgrywki poniżej 110 lvla. 

To jest moja opinia, gracze mogą się nie zgadzać.

Ogólnie przydałby się jakiś film informacyjny na temat aktualizacji, aby bardziej w nim rozwinąć co i jak.

Nie będzie wprowadzona żadna mapa na graczy z niskim poziomem. Przepustki na Zainfekowany Ogród dostępne będą z ostatnich bossów na wyprawach od Orkowej Przełęczy do Strażnicy Nemere, z wyłączeniem: Zagajnik Dusz, Świątynia Smoka, Wyprawa Meley. 

Nowe bronie oraz zbroje - zainfekowane są dodatkiem i usprawniają przebieg wyprawy (nie są wymagane). Przeznaczone są dla osób chcących robić Zainfekowany Ogród sprawniej. Wzmocnienia w tym wypadku nie byłyby dobrym rozwiązaniem, gdyż broń/zbroja zodiaku musiałaby tracić swoje wzmocnienia w postaci "Silny na Żywioł". Nie wyobrażamy sobie miecza/zbroi ochao+0 z bonusem: Silny na Żywioł w wysokości 25%. Całkowicie zaburzyło by to balans PVM. W takim wypadku moglibyśmy doprowadzić do sytuacji, że gracz X wzmocnił swoją broń i zbroję do maksymalnych wartości. Następuje chęć przeskoczenia do kolejnego etapu. Może spędzić dzień/dwa a nawet tydzień na szukaniu osoby która wymieni się z nim za "czyste" itemy i w dodatku dopłaci za wzmocnienie lub stracić wszystko w jednym momencie przerabiając przedmiot. Czy ma to sens? W przypadku naszego rozwiązania, możesz "odwiesić" na kołek swoją główną broń, zbroję i ubrać Set Zainfekowany. Chcesz przebić poziom to po prostu sprzedajesz Zainfekowany Set. Trochę zainwestowałeś ale koniec końców nie na marne, ktoś to odkupi i bez problemu grasz dalej. Dodatkowo całkowicie nie rozumiem argumentu - Set Zodiaku jest do wywalenia. Co w przypadku respów na mapach? Przecież wciąż Set Zodiaku będzie lepszy od Zainfekowanego.

Bardzo dziękuję za opinie, jednak w tym wypadku wydaje mi się chybiona.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Zainfekowaną Przepustkę zdobędziecie z wypraw od: Orkowej Przełęczy aż po Strażnicę Nemere z wyłączeniem: Zagajnik Dusz, Świątynia Smoka, Schronienie Meley

XD, śmieszny prima aprilisowy żart? zagajnik dung którego nikt nie biega bo jest po prostu nieopłacalny, a teraz tylko po badacza będą biegać, smok na którego trzeba mieć silną postać żeby lepiej wychodzić godzinowo niż przykładowo na nemerce, a tak to jest totalnym guano i melej która została stricte zrobiona pod amulety i brakuje na nią przepustek już od jakiegoś miesiąca? XD :peepoClap:

  • Haha 1
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.