Skocz do zawartości

Ogłoszenie Przerwa techniczna - 17.07


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, tnggm napisał:

mam dla Ciebie rekompensatę, lina sznur i taborek, można z tego zrobić coś całkiem artystycznego 

wole magika

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Morrigan napisał:

mi z 30 mistykow polecialo 18 rad, wyciagnij wnioski, nigdy nie ufaj kobiecie

chlop dropi bez zadnej rekawicy i placze pewnie XD

  • Lubię to! 2
  • -1 2
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Tymbark napisał:

a mistyk??? cena przepustek nie jest adekwatna do dropu, rada leci 1/12 dungow co jest jakims dramatem... czesto z dunga wychodzi sie na 0

kup rekawice i zaloz moze bambiku

  • -1 3
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Wywo napisał:

kup rekawice i zaloz moze bambiku

,,bambiku'' najpierw przeczytaj sobie opis rekawicy a potem cos szczekaj :) rekawica z isu i ta do eq dziala tylko na POTWORY łebku

 

 

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Z mistyka nie powinna lecieć rada albo rybia ość. Jest broken jak skurwesyn. Robisz 10 dungów i masz z 7 8 rad oraz rybich ości. O kd +4 z mistyka już nie wspomnę. Za to z baronki też leci zbyt wiele. Wyjebałbym diament duchowy. Dt jest okey 

  • Lubię to! 1
  • -1 3
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, hebzia2711 napisał:

Z mistyka nie powinna lecieć rada albo rybia ość. Jest broken jak skurwesyn. Robisz 10 dungów i masz z 7 8 rad oraz rybich ości. O kd +4 z mistyka już nie wspomnę. Za to z baronki też leci zbyt wiele. Wyjebałbym diament duchowy. Dt jest okey 

co do baronki to się zgodzę a mistyk nie oddaje, pozdrawiam

  • +1 1
  • -1 2
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Tymbark napisał:

,,bambiku'' najpierw przeczytaj sobie opis rekawicy a potem cos szczekaj :) rekawica z isu i ta do eq dziala tylko na POTWORY łebku

 

 

na bossy działają bonusy potwory xd

  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, kubacat napisał:

na bossy działają bonusy potwory xd

bonus na potwory działa też na metki a czy metki są potworami? weź sie zastanów co ty piszesz

 

  • +1 1
  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, AbdulPies napisał:

co do baronki to się zgodzę a mistyk nie oddaje, pozdrawiam

Oddaje za dużo. Nic nie trzeba robić tylko na 2 konta mistyka latać całą grę. Nawet tych kont nie trzeba specjalnie ubrać bo w fmsie +4 bodziak na es to robi. Na Baronce chociaż trzeba f5 nadusić 

  • +1 1
  • -1 2
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tymbark napisał:

na bosy dziala bonus silny na wladcow ;)

 

nie kompromituj sie juz XD

szkoda ze teraz dt poprawione jak juz czesc serwera poszla dalej ale no nic mlodym szczylom sie przyda pozdro

  • +1 1
  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Wywo napisał:

nie kompromituj sie juz XD

szkoda ze teraz dt poprawione jak juz czesc serwera poszla dalej ale no nic mlodym szczylom sie przyda pozdro

Masz racje. Dt powinno zostać bez zmian. Za to nie musisz iść wyżej niż mistyk żeby kupić 80 k sm w tydzień

  • -1 2
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, hebzia2711 napisał:

Masz racje. Dt powinno zostać bez zmian. Za to nie musisz iść wyżej niż mistyk żeby kupić 80 k sm w tydzień

ja za to zwiększyłbym ilość yang jako przepustka na śmierć bo jest ich za dużo powoli a sam drop z ripera jest wystarczalny

  • Haha 1
  • -1 2
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, AbdulPies napisał:

ja za to zwiększyłbym ilość yang jako przepustka na śmierć bo jest ich za dużo powoli a sam drop z ripera jest wystarczalny

Najpierw fajnie jakbyś zrobił  jedno dt a później się wypowiedział ;)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, hebzia2711 napisał:

Najpierw fajnie jakbyś zrobił  jedno dt a później się wypowiedział ;)

 

Zrobiłem na tym serwerze z 30 dt, z każdego praktycznie poleciały mi po 2 rady a z pierwszych 2 szkat miałem żala i trute, całą resztę szkat sprzedałem na mieście. Drop z dt jest mocno przesadzony

  • Haha 4
  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, AbdulPies napisał:

Zrobiłem na tym serwerze z 30 dt, z każdego praktycznie poleciały mi po 2 rady a z pierwszych 2 szkat miałem żala i trute, całą resztę szkat sprzedałem na mieście. Drop z dt jest mocno przesadzony

Za to ja mam 2 konta na mistyka. Body ma aure na p z rubinem wartość,śr i dunga robię nim w 5 min . Przez tydzień z dropu mistyka kupiłem 87k sm, O yangach, które mi zostały nie wspomnę. Mistyk do wyjebania

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, hebzia2711 napisał:

Za to ja mam 2 konta na mistyka. Body ma aure na p z rubinem wartość,śr i dunga robię nim w 5 min . Przez tydzień z dropu mistyka kupiłem 87k sm, O yangach, które mi zostały nie wspomnę. Mistyk do wyjebania

Nie da się zrobić tego dunga w 5 min xd beka same pieczatki to 3 min czekania nawet za 1 razem, proszę wyjdź na zawsze

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, kubacat napisał:

Nie da się zrobić tego dunga w 5 min xd beka same pieczatki to 3 min czekania nawet za 1 razem, proszę wyjdź na zawsze

To, że nie potrafisz ich oddawać to nie moja wina. Zrób bodego z aura P dobrym ribem oraz alchemią to pogadamy. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, hebzia2711 napisał:

Za to ja mam 2 konta na mistyka. Body ma aure na p z rubinem wartość,śr i dunga robię nim w 5 min . Przez tydzień z dropu mistyka kupiłem 87k sm, O yangach, które mi zostały nie wspomnę. Mistyk do wyjebania

Chyba pomyliłeś orkowy z mistykiem kolego, latam mistyka od startu i nie mam więcej niż 2k sm w depo, żałuje że przebiłem poziom bo z chęcią zostałbym na orkowym. Tam mi oddawało i pewnie też mialbym tyle sm co ty

  • -1 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.