Skocz do zawartości

Ogłoszenie Przerwa techniczna - 17.07


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, hebzia2711 napisał:

To, że nie potrafisz ich oddawać to nie moja wina. Zrób bodego z aura P dobrym ribem oraz alchemią to pogadamy. 

nagraj film jak robisz dung w 5 minut, przelewam ci 500zł. Może być nawet kosiarką, byleby widać nick i czas

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, AbdulPies napisał:

Chyba pomyliłeś orkowy z mistykiem kolego, latam mistyka od startu i nie mam więcej niż 2k sm w depo, żałuje że przebiłem poziom bo z chęcią zostałbym na orkowym. Tam mi oddawało i pewnie też mialbym tyle sm co ty

Musisz mieć większego pecha  w tej grze niż w życiu widocznie.  Orkowy jest też bardzo przesadzony ale nie tak jak mistyk. To odbiera frajdę z gry . 

2 minuty temu, kubacat napisał:

nagraj film jak robisz dung w 5 minut, przelewam ci 500zł. Może być nawet kosiarką, byleby widać nick i czas

Nie ma sprawy jutro dostaniesz nagranie 

Odnośnik do odpowiedzi

Troszkę mało sprawiedliwie, idzie wszystko zrobić i na wszystko teraz zarobić a teraz takie ułatwianie po czasie jest troszkę słabe. Wydaje mi się, że powinno już zostać jak jest, ci którzy się męczyli mają teraz niezły prezent XD

  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie ( w tym ja ) zapierdalalismy to zjebane dt calymi dniami zeby wbic peta, cos zarobic i pojsc dalej, teraz pewnie przejscie z dt na azraela bedzie 10x latwiejsze... Mam nadzieje ze sie myle i beda to tak male zmiany, ze nie bedziemy miec tego wam za zle.

 

Takie zmiany powinny byc wprowadzane wczesniej.Zwierzak byl naprawde ciezka sprawa do wbicia i mam nadzieje ze tak tez zostanie..

Edytowane przez Mopsik
  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

SLABY DROP Z DT = PLACZ

POPRAWA dROPU Z DT = PLACZ 

 

XD

Edytowane przez NinjaTzu
  • Lubię to! 3
  • Haha 3
  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi

a moim zdaniem to nie fer bo ludzie co juz wyszli z dt jak mają sie czuć i zapakowane smy ? zeby rozwinąc postać dalej a nie siedzieć na dt reszta zmian na +  

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, NinjaTzu napisał:

SLABY DROP Z DT = PLACZ

POPRAWA dROPU Z DT = PLACZ 

 

XD

W punkt XDD dla mnie wszystko na plus mimo, ze tez robiliśmy z ekipa x DT ;) wszystkim nie dogodzisz 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Devik napisał:

a moim zdaniem to nie fer bo ludzie co juz wyszli z dt jak mają sie czuć i zapakowane smy ? zeby rozwinąc postać dalej a nie siedzieć na dt reszta zmian na +  

Ale serwer będzie miał zmiany, nie wiesz czy za x czasu nie zmienia chociażby azraela?? Aktualizacje były i będą. Jak ceny się zmieniają na rynku to tez tak placzecie? XD 

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Antychryst napisał:

XD 
Nie ma to jak płakać, że buffują dt z którego (totalnie) nic nie leciało. 
Dobra robota!:)

Nie powinno byc w ogole takiej sytuacji, a jezeli juz to na pewno nie powinna byc zmieniana po tygodniu :) o to sie rozchodzi.

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Mopsik napisał:

Nie powinno byc w ogole takiej sytuacji, a jezeli juz to na pewno nie powinna byc zmieniana po tygodniu :) o to sie rozchodzi.

No tak, w końcu ty dyktujesz warunki i stwierdzasz co słuszne a co nie
DT było do poprawy od samego początku, totalnie nic z niego nie leci. Na 20 dt co masz? 1 rade? może egzo przy wątpliwym farcie?
Ludzie weszliby na ten etap, nie daliby sobie rady i by z serwerka uciekli.

Ciebie po prostu boli, że inni gracze nie będą musieli marnować czasu żeby cokolwiek zarobić, no tak.. pies ogrodnika, sam nie zje i drugiemu nie da. Bo gospodarka nie koniecznie na tym ucierpi, patrząc na to, że rady etc lecą 10x lepiej z dungów poniżej.

I zapewne administrację również mało interesuje zdanie poszczególnych jednostek, którym się to nie podoba z jednego powodu - bo oni mieli gorzej,łełełęęłełęęłęłełe XD

  • +1 2
Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Antychryst napisał:

No tak, w końcu ty dyktujesz warunki i stwierdzasz co słuszne a co nie
DT było do poprawy od samego początku, totalnie nic z niego nie leci. Na 20 dt co masz? 1 rade? może egzo przy wątpliwym farcie?
Ludzie weszliby na ten etap, nie daliby sobie rady i by z serwerka uciekli.

Ciebie po prostu boli, że inni gracze nie będą musieli marnować czasu żeby cokolwiek zarobić, no tak.. pies ogrodnika, sam nie zje i drugiemu nie da. Bo gospodarka nie koniecznie na tym ucierpi, patrząc na to, że rady etc lecą 10x lepiej z dungów poniżej.

I zapewne administrację również mało interesuje zdanie poszczególnych jednostek, którym się to nie podoba z jednego powodu - bo oni mieli gorzej,łełełęęłełęęłęłełe XD

Ludzie nie daliby sobie rady i by uciekli? Co to za argument, jak np razador bedzie wymagajacy to administracja ma go zmienia bo ludzie uciekna z serwera? Sory tak to nie dziala, na pewnych etapach musisz  poswieciec wiecej czasu aby pojsc dalej. Dt nie jest jedynym zarobkiem na 75lvlu jest masaaaaa innych sposobow aby zarobic :).

 

Pies ogrodnika? No ameryki nie odkryles, napisalem przeciez wprost ze jest to wg mnie niesprawiedliwe .

 

Administracje nie obchodzi zdanie poszczegolnych jednostek? Uwazam, ze powinno byc inaczej a jezeli nie , swiadczy to juz o administracji :)

Edytowane przez Mopsik
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tigerly napisał:

kiedy buff azka?

Jak ludzie przejda z dt na azraela i zaczna narzekac ze za ciezki to na pewno moby dostana nerfa bo przeciez nie da sie ich ustac :D

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Mopsik napisał:

Ludzie nie daliby sobie rady i by uciekli? Co to za argument, jak np razador bedzie wymagajacy to administracja ma go zmienia bo ludzie uciekna z serwera? Sory tak to nie dziala, na pewnych etapach musisz  poswieciec wiecej czasu aby pojsc dalej. Dt nie jest jedynym zarobkiem na 75lvlu jest masaaaaa innych sposobow aby zarobic :).

 

Pies ogrodnika? No ameryki nie odkryles, napisalem przeciez wprost ze jest to wg mnie niesprawiedliwe .

 

Administracje nie obchodzi zdanie poszczegolnych jednostek? Uwazam, ze powinno byc inaczej a jezeli nie , swiadczy to juz o administracji :)

1. Chodzi o to, że ludzie nie zarabiali by kasy a nie każdy gra tak jak ty, niektórzy nie są rewelacyjnymi graczami metina, ciężko im respy metków etc pilnowac/zapisywać, wolą dungi farmic. Na 75 zostaje tylko dt, raczej maciek ci na azka nie pobiegnie jak przeskoczy z baronki..

2. Jest to określenie wynikające z tego co tam wypisujesz, logiczne że nie jest to nic odkrywczego xD

3. Administracje obchodzi zapewne każda sugestia, która ma sens. Odniosłem się bezpośrednio do ludzi którzy patrzą tylko i wyłącznie na swoją własną dupe, a nie żeby było jak najlepiej dla serwera.

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu przerwy wprowadzające takie zmiany są robione w piątek chwile po północy gdzie jeszcze wiele osób siedzi i kilka, czy na prawdę nie można tego dodać chociażby tak jak wczoraj o 4.00? :)

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Antychryst napisał:

1. Chodzi o to, że ludzie nie zarabiali by kasy a nie każdy gra tak jak ty, niektórzy nie są rewelacyjnymi graczami metina, ciężko im respy metków etc pilnowac/zapisywać, wolą dungi farmic. Na 75 zostaje tylko dt, raczej maciek ci na azka nie pobiegnie jak przeskoczy z baronki..

2. Jest to określenie wynikające z tego co tam wypisujesz, logiczne że nie jest to nic odkrywczego xD

3. Administracje obchodzi zapewne każda sugestia, która ma sens. Odniosłem się bezpośrednio do ludzi którzy patrzą tylko i wyłącznie na swoją własną dupe, a nie żeby było jak najlepiej dla serwera.

Wciaz brniesz w bledne kolo. Jest masa sposobow zarobku a jak ktos nie potrafi sobie poradzic to dla takich wlasnie osob serwery dziela sie na easy/medium/hard. Jezeli ktos na 75lvlu potrafi tylko latac dungi bo z niczym innym sobie nie poradzi to niech idzie na serwer easy gdzie metiny beda mu spadac co 5 sekund z nieba gdzie jest problem? 

Skonczmy na tym dyskusje bo widze ze do niczego ona nie prowadzi.

Teraz, Fubus napisał:

Czemu przerwy wprowadzające takie zmiany są robione w piątek chwile po północy gdzie jeszcze wiele osób siedzi i kilka, czy na prawdę nie można tego dodać chociażby tak jak wczoraj o 4.00? :)

Pewnie po to aby wprowadzic tez nakladki na serwer

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Mopsik napisał:

Wciaz brniesz w bledne kolo. Jest masa sposobow zarobku a jak ktos nie potrafi sobie poradzic to dla takich wlasnie osob serwery dziela sie na easy/medium/hard. Jezeli ktos na 75lvlu potrafi tylko latac dungi bo z niczym innym sobie nie poradzi to niech idzie na serwer easy gdzie metiny beda mu spadac co 5 sekund z nieba gdzie jest problem? 

Skonczmy na tym dyskusje bo widze ze do niczego ona nie prowadzi.

Pewnie po to aby wprowadzic tez nakladki na serwer

A to chyba ze tak, nie doczytałem sorki

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.