Skocz do zawartości

Ogłoszenie Przerwa techniczna - 17.07


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mopsik napisał:

Ludzie ( w tym ja ) zapierdalalismy to zjebane dt calymi dniami zeby wbic peta, cos zarobic i pojsc dalej, teraz pewnie przejscie z dt na azraela bedzie 10x latwiejsze... Mam nadzieje ze sie myle i beda to tak male zmiany, ze nie bedziemy miec tego wam za zle.

 

Takie zmiany powinny byc wprowadzane wczesniej.Zwierzak byl naprawde ciezka sprawa do wbicia i mam nadzieje ze tak tez zostanie..

 

2 godziny temu, Kajzerka napisał:

Troszkę mało sprawiedliwie, idzie wszystko zrobić i na wszystko teraz zarobić a teraz takie ułatwianie po czasie jest troszkę słabe. Wydaje mi się, że powinno już zostać jak jest, ci którzy się męczyli mają teraz niezły prezent XD

Jak za szkaty braliście po 15kk to nie było źle teraz szkaty są nawet po 5kk to już nie przeszkadza wam? Bo poszliście dalej? Po 1000 sm za trutkę i wszystko git:)

Teraz za ile masz trute czy żala? 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, korsarz753 napisał:

 

Jak za szkaty braliście po 15kk to nie było źle teraz szkaty są nawet po 5kk to już nie przeszkadza wam? Bo poszliście dalej? Po 1000 sm za trutkę i wszystko git:)

Teraz za ile masz trute czy żala? 

Kwestia cen broni 75 wg mnie spowodowana jest tym ze wejsciowka na smierc wynosi 10kk zamiast szkaty. Gdyby dali szkate jako wejscie i zmniejszyli troche yangi to kazdy wychodzilby z 1 szkata co by sprawilo ze bronie z dt bylyby bardziej wartosciowe i dung bardziej oplacalny :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, hebzia2711 napisał:

To, że nie potrafisz ich oddawać to nie moja wina. Zrób bodego z aura P dobrym ribem oraz alchemią to pogadamy. 

farmazon, mam aure P, rubina bs + reszta matowa, full eq +9, w tym pasek, kd +4/5 fms 55sr, wszystko z IS co się da + buffa i nie ma szans bym zrobił go w 5 minut. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, sudin napisał:

farmazon, mam aure P, rubina bs + reszta matowa, full eq +9, w tym pasek, kd +4/5 fms 55sr, wszystko z IS co się da + buffa i nie ma szans bym zrobił go w 5 minut. 

Najwidoczniej jesteś kiepem jak w takim eq nie możesz. Możliwe też, że grasz bez monitora tylko na słuch. Pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, hebzia2711 napisał:

Najwidoczniej jesteś kiepem jak w takim eq nie możesz. Możliwe też, że grasz bez monitora tylko na słuch. Pozdrawiam 

Jestem kiepem kekw. Mam na swoim koncie kilka top1-3 speed runów, jeżeli chodzi o dungi na innych serwerach, więc nie rozumiem dlaczego tutaj miałoby być inaczej. Chyba że "nie umiem oddawać pieczątek" jak to wcześniej wspomniałeś albo czegoś nie wiem xD.

Co do zmian, zwiększony drop przepustek jest średnim pomysłem, ani nie były trudno dostępne, ani nie były zbyt drogie, a te zmiany które wypisaliście wyglądają jakby miały być nic niewarte wkrótce. 

Natomiast co do DT, bawią mnie płaczki, którzy na to DT i tak latać nie będą bo jak sami napisali mają ten etap już za sobą. W dodatku dokładnych zmian jeszcze nie znacie, a wasze gadanie "JAK JA ROBIŁEM TO NIE BYŁO TAK DOBRZE" brzmi prawie jak za dzieciaka słyszałem "ZA MOICH CZASÓW NIE BYŁO KOMPUTERA I TELEFONÓW, musieliśmy do biblioteki chodzić, i na domofon dzwonić" - zabawne, naprawdę. Niema sensu żebyście się oglądali wstecz, tym bardziej, że "bambiki" i tak was nie dogonią, nie mają tyle czasu na grę, nie mają takich ekip, nie inwestują tyle pieniędzy, przepaść między wami, a nimi i tak będzie ogromna, a zachowujecie się jakby ta zmiana miała rozdawać wszystko za darmo jak 500+.

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie jest to pierwsza zmiana na duży -.Przepy na ten moment trzymają bardzo fajną cenę i nie ma sytuacji jak na vesterisach ze kazdy miał po 1000 wlotek na kazdego dunga i mogl farmic ile wlezie. Obawiam sie ze po tej zmianie przy tej ilosci graczy nastapi zbyt duża podaż a ceny przep drastycznie spadną. Od razu widać że zmiana została wymuszona przez niedzielnych maciusów ktorzy zbijaja 20 metkow na dzien i płaczą ze przepy nie dropią :classic_dry::classic_dry:.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Eternal napisał:

Jak dla mnie jest to pierwsza zmiana na duży -.Przepy na ten moment trzymają bardzo fajną cenę i nie ma sytuacji jak na vesterisach ze kazdy miał po 1000 wlotek na kazdego dunga i mogl farmic ile wlezie. Obawiam sie ze po tej zmianie przy tej ilosci graczy nastapi zbyt duża podaż a ceny przep drastycznie spadną. Od razu widać że zmiana została wymuszona przez niedzielnych maciusów ktorzy zbijaja 20 metkow na dzien i płaczą ze przepy nie dropią :classic_dry::classic_dry:.

Tylko jeżeli ci niedzielni  maciusie odejdą z serwera bo nic nie będą w stanie zrobić to będziesz pierwszym który będzie pisał że nie ma ludzi na serwerze i się projekt kończy. 

Według mnie balans był dobry, ale skoro tak wiele opinii wskazywało, że przepustek jest jednak za malo- być może coś w tym było. 

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

fajnie ze nie daliscie informacji o tym ze juz moby sie nie respia przy metinach na Bestialskim dungu (20)lv  czlowiek robi 6kont pod event na tego dunga a wy robicie takie cos <3 zajebista sprawa 0 info 

  • +1 1
Odnośnik do odpowiedzi

Zmiany na plus i to trzeba podkreślić, że są gracze którzy maja więcej czasu na grę, ale tez tacy którzy z różnych powodów maja go mniej. Co za tym idzie boost DT jest dla takich osób na plus, mając 75 Lv jesteś w stanie biegać to DT dość sprawnie i masz na czym zarobić. Metki są na mapkach ale jest wielu graczy na serwerze i wstrzelić się w resp i zbić więcej niż 2 metki jest ciężko. Potrzebna jest tez możliwość zarobku dla tych mniej wczutych w grę. ++++ 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.